- 257 тис. км
- Глухів
- Дизель, 2 л.
- Не вказано
авто обслуговується своєчасно повністю у робочому стані двигун працює добре, масло не бере
авто обслуговується своєчасно повністю у робочому стані двигун працює добре, масло не бере
Хто шукає авто для себе. Рідний пробіг, стан на 5+.Максимальна комплектація.Дзвоніть домовимось.
Продам власне авто у гарному стані, ціна 5500 у.е. Торг біля авто. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном Діма
Продам авто. Масла фільтри замінені. На всі запитання відповім по телефону.
Продам власний автомобіль. FORD FIESTA 1,6. Машина - повне обслуговування. Всі масла поміняні. В салоні не курили. Новий акумулятор. Кузов без нарікань. Машина в чудовому стані, доглянута. Гаражне зберігання . Причина продажу - купівля нового авто. Детальніше розкажу по телефону.
Весь в рідній фарбі. Є невеличкі нюанси по кузову (видно на фото) Підігрів сидінь та лобового скла. Безключовий доступ. Магнітола тесла стайл. Електроскладування дзеркал. Екологія тільки вирізана і прошито на 180 к.с. Каталізатор на місці.
На повному ходу газ/бензин з документами порядок, іржі немає,
Продам Ford Fusion 2008 року, 1.4 бензин. Авто в хорошому стані, економне та практичне для міста. Двигун працює добре, нещодавно замінено фільтра та масло . Салон доглянутий, . Документи в порядку, переоформлення без проблем. Торг біля авто
Авто у відмінному стані без жодного підкрасу кузов у кераміці технічний стан в ідеалі проведено повне Т.О.за авто був ретельний догляд.Нова гума.Детально за телефоном.Торг!!!
На ходу, потрібно замінити бак поржавів поки їздить на каністрі.і потрібно ще відрегульовати карб купив новий девяточний немає часу займатись деталі за тел цікавить обмін на мото
Продам своє авто в хорошому стані.всі питання по тел. .
Після ДТП. Двигун, коробка працює + газ
машина в хорошому стані на максимальній комплектації.
Гарний стан , вкладень не потребує
автомобіль в доброму стані, мотор недимить, коробка працює гарно, ходова нова,стеклопідйомники,підігрів сидінь,люк,двухзонний клімат,кондиціонер.
сів та поїхав !
Авто мало їздило, двигун 1,6 масло не бере
Все в ідеалі. Без зайвих слів
Автомобіль повністю обслужений , замінено масло в апп, ремінь грм ролики помпа, авто в гарному стані , по автомобілю є витяг з корвертікалу , по всім питанням звертатися по телефону.
