- 205 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина в робочому стані. Двигун не димить. Виварена, без іржі. Всі питання по телефону
Машина в робочому стані. Двигун не димить. Виварена, без іржі. Всі питання по телефону
В нормальному стані,переоформлення,піднятий на про ставках,ледлампи,центральний замок,сигналізація,нова зимова резина,обгорів заднього скла,капремонт двигуна був від старого хозяїна та робились повністю гальма з новою магістраллю,тонований,замена ремня генератора,грм,помпы,термостат ,ролик натяжитель,тосол,свежая страховка 04.04.26 два комплекта резины з дисками R 13 зима и R14 лето на железных
Daewoo Lanos у відмінному стані, 2006 р.в., польський кузов, комплектація SE з гідропідсилювачем, електросклом та кондиціонером, мотор 1500см, повністю обслужений, свіжа олива та антифриз, по ходовій без вкладень, сигналізація та ц. замок, газ пропан вписаний у тп, хороша гума, новий акумулятор, салон чистий і охайний! Переоформлення в МРЕВ! Два брелоки та два ключі! Авто сів і поїхав без будь-яких вкладень! Усі питання по телефону! Перекупів не турбувати!
Машини на ходу. Потрібно замінити комплект вкладок на селекторі кпп. Погрунтована у травні, готувалася до покарська (є нюанси по ґрунту, не значні). Продаю, тому що потрібні гроші.1700 (торг)
масло не берет стеклоподъёмники гидроусилитель центр замок резина хорошая
Двигун 1.5.16 клапанів. Газ вписаний в т. П. 2 власники. 2007 р.в. Сидіння мафон 2 дин. Ксенон. Лінзи Сигналізація Підсилювач керма Зимова гума (з дисками на неї)
Продаю своє авто, їжджу на ньому з 2013 року. Двигун в порядку (масло не бере). Ходова в порядку., новий АКБ (2026), новий стартер, замінені гальмівні шланги.Потребує зварювальних робіт по кузову (на фото видно), необхідно відновити/замінити кулісу (погано вмикається 2 передача). В цілому авто норм. Є відреставрована рульова рейка - віддам, також віддам 2 зимові гуми.
переоформлення ! деталі за телефоном технічно без проблем перший власник
Продам своє авто.Газа та прицепного. николи не було. Придбавалося в салоні. Рідний пробіг. Хороший стан.
терміново Продам надійну, страховка свіжа. (поварена, крім дверей.. днище, арки- задні, крила передні. дзвоніть усе покажу . все змінював витратні матеріали вчасно, є запчастини деякі віддам у подарунок. змінені з машини вони б/в.
Продам део сенс1,3,,2004року,газ ,бензин,машина в нормальному стані,в одних руках 7 років не гнила,резина відмінна,зимня,ще є комплект літо на дисках,свіжа страховка,все робилось вчасно,взимку практично не їздила,бо запасна, є питання по зовнішньому вигляду ,але не критичні,машина у мене сім років,ремонтував тільки у майстрів .Тільки в минулому році ходове,коробка і т, д. вклав пів її ціни,на газу розхід приємний ходова дуже мʼяка .Дзвоніть,все прозоро розповім по автівці.
Авто в нормальному стані , заводиться і їде . Стоїть з листопада без діла . Є корозія по кузову місцями сквозна, не критична . . Стоять гарні Led лампочки , добра JVC магнітола , новий АКБ , бонусом комплект резини на дисках . Не працює бензонасос ( до цього працював ) , скоріш за все щось з контактом або реле , є новий бензонасос. Продаж тільки з переоформлення . БЕЗ ТОРГУ.
Авто в гарному стани. Задута замовілена, пороги в гарному стани, красились антикором у маляра була підготовка к зими. Коробка перебрана цього літа заміна ( сінхронезаторив та всіх підшипників 6 шт.) ходовая перебрана полносьтью не стучит не гримит! остались только заменить скоби на передніх тормозах, колодки в хорошому стані всі! Ступечние подшибники меняние, акум покупался в 2021р. Двигун масло не бере !!! Машина сів і поїхав. Буде продавать авто мій Батько. Дзвонити вайбер,телеграм.
Капіталка 3000 км назад, заміна всіх розхідників, вкладень не треба з документами
Продам Daewoo Leganza. У мене вже пів року. Двигун 2.0, 16 клапанів. Встановлено газ 4 покоління. Стоять нові газові форсунки. Витрата 11л. Комфортне, м'яке авто. Містке, купа місця, як спереду, так і ззаду. По кузову ціла, для своїх років. Ходова обслуговувалася (нові шарові, нові стабілізатори, оновив сайлентблоки), нові передні гальмівні колодки, новий термостат, бронепроводи, свічки, котушка, клапанна кришка, регулятор холостого, датчик дроселя. Обслужено стартер. Нове масло і фільтр (до 200км тому) Є до чого прикласти руки, але не критично. З усіх питань — пишіть або телефонуйте у Viber/Telegram. На телефон не можу відповісти Торг біля капота Можливий обмін Можливе переоформлення
Авто в гарному стані, з першого дня оброблений, але вже є рижики, сервісна книжка, фаркоп, ГБО вписаний.
Власний автомобіль, придбався новим у салоні. В ДТП не був, іржи не має, все працює, доглянутий. Антикорозійна обробка кузова, на обслуговуванні не економив. Зберігався у гаражі. Два ключа. Комплект зимової резини. Тоновані вікна, електропідйомники передніх вікон, ксенон. Пропан 2 покоління, до технічного паспорту не вписаний.
Авто в хорошому стані. Двигун коробка ходова все в хорошому стані. По кузову є сліди експлуатації. Не гнила. Детальніше по телефону
Все добре, працює на газу і на бензині,4-го покоління, переоформлення, телефонуйте
Авто на повному ходу, мотор 2.0 с20ne, стоїть гбо 2 покоління, машиной потрібно займатися, всі питання за телефоном. На дзвінки можу не відповідати, тому краще писати.
