- 273 тис. км
- Жашків
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
4-Motion (повний привід), турбо-дизель1,9 дуже економний.обслужена ходова, два комплекта гуми
4-Motion (повний привід), турбо-дизель1,9 дуже економний.обслужена ходова, два комплекта гуми
****Свіжо пригнаний/розмитнений/та сертифікований VW e-Golf 36kw , сірому кольорі , вживу виглядає дуже гарно. ****Модельний 2017 рік . В чудовій комплектації: -адаптивний круїз -багато зонна кліма -дистронік -максимальна мультимедіа -камера заднього виду -парктроніки передні і задні -підігрів лобового скла -підігрів сидінь -мульти руль -тепловий насос -led фари -2 порти для зарядки : 1) type2 для звичайної . 2)css2 combo для швидкісної -2 комплекти коліс та зарядний пристрій у комплекті - 2 ключі -асистенти та датчики
До уваги мисливців,рибалок та просто любителів активного відпочинку!До вашої уваги автомобіль мрії УАЗІК в якому для комфорту: -шкіряний салон -дивани -акустика -електролюк -столик -бар -2 пічки -DVD -телевізор -розетки з 220Вт -перетворювач на 220Вт -вішалки для одягу -гарне освітлення салону -шторки -розсувні вікна і т.д Технічно: -мотор зроблений -електронне запалення -нове Італійське ГБО -гідропідсилювач керма -дискові гальма -доп.вентилятор для охолодження -2 помпи -2 пічки -лебідка що знімається -нова резина на дисках -хаби -ходова зроблена і пошпріцована -ліфтована -ПОВНІСТЮ УТЕПЛЕНА та ОБЕЗШУМЛЕНА!!!! -2 сигнала -силові бампера -експедеційний багажник -рейочний донкрат -ксенони -додаткове освітлення(7 фар) І т.д. В цьому авто,працює все!Повний привід як має бути.Мотор,роздатка і все остальне як часи!Ззаді багато відділів та схованок для речей.Машиною будете довільні на всі 100. Що забув,розповім по телефону.Торг розумний!!!Обмін на мінівен або на електричку.!
доброго часу суток продається свій власний автомобіль пригнаний з США автомобілем дуже задоволений продається по потребі дизельного авто бо вже є два на газу в автомобілі стоїть газова установка шостого покоління всі розхідники ванос цепок масова фільтра замінені ,працює вся електроніка повний привід також турбіна дує ???? останні питання-відповідь по телефону
По кузову є нюанси ! на фото видно !
Авто варте уваги, в чудовому стані як для авто 1991 року. Гаражне зберігання, своєчасне обслуговування, комплект литих дисків на літній гумі в подарунок, кліренс як в позашляховика, з недоліків корозія на дверях і не вписаний газ. А так стан сів і поїхав.
Продам ВАЗ 2107 1999р. об'єм 1,5 Бензин-газ На ходу **********
Hyundai Sonata 2,0 ДИЗЕЛЬ, в доброму стані.
авто кожного дня в русі,все працює ,все опрятне ,коробка автомат без проблем ,мотор рівненько працює ходова м'яка конячка на ці роки ,в гарному робочому стані
Продам авто в хорошому стані,вкладень ніяких не потребує,не бита та не фарбована,по ходовій нічого не гримить та не стукає,салон чистий. Автомобіль економний.За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Дуже гарний доглянутий автомобіль пригнаний з Німеччини, автобанівський пробіг. По Україні їздила мало, ремінь ГРМ з роликами замінено.Всі розхідники замінені, збільшений кліренс, до любого бардюра в місті підїжджає без проблем, посадка висока як в кросовері, довша база ніж у звичайного гольфа і простору для задніх пасажирів більше, задній ряд сидінь рухається, можна збільшити обєм багажника, викидний фаркоп Можливий обмін на електромобіль e-golf або Ioniq electro
Продам Lexus RX 350 2010 року. Автомобіль в гарному стані, на даний момент ТО пройдено замінені фільтра та масло в двигуні, до мотора та коробки питань немає взагалі, встановлене ГБО 4,акумулятор новий. По кузову виглядає гарно, капот та крила в плівці, фари також затянуті в плівку та зроблене гарне світло, кузов без ДТП, тільки те що в США, стоять красиві 19 диски, просторий білий салон, виглядає гарно, гарна комплектація, підігрів та охолодження сидінь, безключовий доступ, люк, памяті сидінь, заводський блютуз та інше,все працює так як потрібно. Розхід в авто 15літрів газу на трасі буде менший. Машина сів поїхав Готовий до перевірки на сто машина на мені,переоформлення відразу. Торг мінімальний, ціна вже і так низ ринку!
Шукаєте надійного та економічного друга на кожен день? Розгляньте цей чудовий сріблястий Volkswagen Passat 1998 року випуску! З надійним 1.8-літровим бензиновим двигуном. Має клімат-контроль який обслужений і заправлений , ходова вся перебрана ніде не гримить і не стукає . Стоїть нова зимова резина 195/65 яка куплялась у грудні цього року . Автомобіль вартує вашої уваги.
Продаю хороший автомобіль в хорошому стані з реальним пробігом. Двигун працює без нарікань, масло міняю через кожні 10 тис.км, ходова у хорошому стані нічого не гримить та не стукає.Тільки пошкоджено праву передню дверку, не значне пошкодження, на фото видно.В салоні не курили відносились дбало при експлуатації. Газ стоїть IV покоління.Більше деталей за телефоном.
