- 210 тис. км
- Вишгород
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Volkswagen Jetta 2012 В гарному стані Сів і поїхав
Volkswagen Jetta 2012 В гарному стані Сів і поїхав
Авто у гарному технічному,є питання по кузову. Газ вписаний.
Максимальна комплектація. Газ BRS Італія. Другий Власник. Друга машина в сім?ї. Авто в гарному стані. Не фарбувалась жодна деталь. Підкрас бампер передній (притерли на парковкці)- не помітно. Зроблена антикорозія внутрішня(короба, ланжерони) - робив для себе. Диски литі 4шт комплект. Резина зима в гарному стані
Автомобіль повністю обслужений. Торг на місці
Майданчики та помічники не цікавлять. Хочете купити — приїжджайте дивіться. Продам свій автомобіль Toyota Prado 3.0D, 2011 рік. Другий власник. Машина повністю обслужена, у хорошому стані, вкладень не потребує.
Рідний пробіг, більша частина траса. Спокійний режим експлуатації, їздила дружина, обслуговував авто я. Знаю про дане авто все, і добре розбираюся в автомобілях. Дзвоніть, відповім на всі питання і обґрунтую справедливість ціни та переваги мого авто. Усі системи працюють справно ! Екологія на місці, сажовий фільтр регенерується. Система старт стоп працює У машині все рідне, ні кручений жоден болт. У салоні нічого не перешито, ні покрашено, ні кручено! За всю історію експлуатації, замінив: ?215 т км-передні подушки ПНЕВМО та амортизатори (на гарантії рік) ?200 т км Нові акумулятори і великий і маленький -передні гальмівні диски/колодки -стійки стабілізатора передні -ремені, ролики, рідини. ?180 т км задні подушки ПНЕВМО Протиугонна система з gps, додатком, міткою та кодом на кермі Щодо комплектації та обслуговування авто в офіціалі, зроблено та прикріплено звіт АвтоРиа
Автомобіль в гарному стані. Газу немає та ніколи не було, двигун працює чудово. Коробка автомат працює без проблем. Повний привід все працює. Підвіска в ідеальному стані. Світло BI-LED лінзи. Всі рідини замінені. Дистанційний запуск двигуна, без ключовий доступ, люк та багато іншого. З не приємного задні арки. Більше деталей по телефону.
Чудове 7-місне сімейне авто. Ідеальний та комфортний варіант за свої кошти. По стану: Все ідеал, зроблено повне ТО, всі масла (повна заміна масла з фільтром АКПП), тормозні диски та колодки, по мотору та ходовій все працює справно, салон в ідеальному стані. Була пригнана з США для себе з мінімальними пошкодженнями, які можете перевірити по VIN коду. Встановлений якісний газ 4 покоління. Нова літня гума Michelin Primacy та зимня в комплекті з авто. Додатково встановлено Фаркоп квадрат. ,Зашиту двигуна!. Оновлено передній та задній бампер в чорний колір. За USDt продаж за 10600!!!
Продам кросовер Peugeot 3008 2 hdi. 2012 р. пригнаний з Франції з пробігом 178 тис. Перша постановка на облік 5.12.24.. Замінив шарові, верхні опори амортизаторів, ГРМ на 220 тис.. Сажевий фільтр видалений. Салентблоки ричагів 4 шт. Масло в ГУР. Тяги стабілізатора. Всі стекла рідні. Небитий, стан відмінний, клімат холодить супер. Запаска нова, не знімалась. В машині все працює кожна кнопка. + зимові шини.Новая страховка.
Машина жива. Вкладав гроші, не жалів, але до лкп та корозії руки не дійшли, оскільки придбав другу машину. Дуже дешева в обслуговуванні, великий багажник, сама по собі висока, можна їздити по бездоріжжю і не боятись черкати дном. Робив все по регламенту кожні 8-9 тис.км. Є номер майстра з сто який може розказати абсолютно все про неї. Росхід палива (бензин) невеликий,якщо не топити- по місту десь 7-8 л , по трасі 5 л . Літня резина Бріджстон , зима - Преміолі. Машина легка, розганяється жваво, відклик на педаль газу з мінімальною затримкою. Фари міняв на світлодіодні . Встановлен Парктронік для заднього бампера FT-411 Fantom black/silver паркувальний радар
Продам авто в гарному стані, після капітального ремонту, кузов поварений, покрашений, двигун відкапіталений, ходова перебрана. На авто стоїть газ вписаний, новий АКБ, резина зима в ідеалі. Будь-яка перевірка на СТО вітається. Присутній торг. Якщо відсутній зв'язок, дзвонити на вайбер, вацап
Фіат добло 1.9. мультиджет. В чудовому стані. Потребує лиш часткової підкраски кузову. Мотор з пробігом 430 тис. Масла не бере. Маховик, щеплення нове. Ходова надійна. Замінено фільтри, масло. Два комплекти резини, зима, літо на дисках. Викрутити чотири болти, зняти сидіння і з пасажирського - грузовий варіант. Термінова продаж !!!.Виїзд за кордон.!!!. Рекомендую військовим на евакуацію бійців. Вірою і правдою послужила мені послужить і надалі !!!
До вашої уваги авто в доброму стані. Двигун масла не бере, коробка автомат в чудовому стані, без пинків, ривків і т.д. Літня гума тільки другий сезон, зима в чудовому стані-2 сезони від?їздила. Дтп було, не сильне, все зроблено чудово. Кому цікаво, є звіт з карвектікалу, можу надіслати. Капот в плівці. Розумний торг завжди присутній!!!
Продам машину, з питаннями пишіть у вайбер. Подивитися можна у Вишгороді.
Перший власник, встановлений газ на 100 тис. Без нарікань, двигун масло не бере, у коробці замінено 25 тис. салон кожа, всі агрегати справні обмін на електричку.
Продам автомобіль Renault Megane Scenic Семимісний 2010 р випуску,сірого кольору 1,9 дизель в дуже хорошому стані ,хороший доглянутий салон,всі кнопки працюють,мотор та ходова частина повністю обслужена(ГРМ,масла,фільтра) Рідний пробіг 276.815, Акумулятор новий на гарантії. Площадкам не турбувати .
По техніці авто норм, мотор після капіталки пройшов ≈30тис км, замінено гальмівну систему, генератор, тяги , шрус і багато іншого з нюансів – кузов, усе видно на фото(дно ціле), потрібно зробити розвал після заміни рульових тяг, є ще дрібні моменти, по тлф.
Продам надійне авто все працює без зауважень приємний розхід деталі по телефону торг біля капоту
Продам Geely Emgrand X7, 2014 року. Другий власник! Пробіг рідний 165 000 км. Газ 4 покоління, масло замінено, гума хороша, 4 склопідйомники, ABS+EBD, 2 подушки безпеки, тонування, кондиціонер, центральний замок, електро-регулювання дзеркал, підігрів дзеркал і заднього скла, підігрів сидінь, бортовий комп'ютер, гідропідсилювач, парктронік, датчик світла. Салон чистий, чохли, тонування, в машині не курили. Двигун 1.8, працює рівно. Більш динамічний, ніж 2.0 і з меншою витратою, ланцюг. Авто повністю на ходу. По кузову необхідні роботи. Всі витратні матеріали міняв вчасно. Витрата бензину різна, траса від 8 літрів, місто - 9,5/10, залежно від стилю їзди. Салон дуже великий просторий, не маленький багажник. Дешеві витратні матеріали, запчастини та обслуговування.
