- 23 тис. км
- Вишгород
- Дизель, 2.96 л.
- Автомат
Авто в ідеальному стані як нове, в ДТП на була ,жодна деталь не фарбована, два комплекти резини в ідеальному стані, авто в максимальній комплектації є все , комфортне економне !
Авто в ідеальному стані як нове, в ДТП на була ,жодна деталь не фарбована, два комплекти резини в ідеальному стані, авто в максимальній комплектації є все , комфортне економне !
Авто у чудовому технічному стані, пригнане з Німеччини, перший власник, розхідники змінювались кожні 8000км, будь-який тип переоформлення, прохання до перекупів не дзвонити) Торг біля капоту
Авто у відмінному стані,повністю обслужений.Не битий не фарбований з рідним пробігом.
Продаю своє авто так як в зоні боєвих та планую купляти новий електромобіль в данному авто більше не маю потреби • Куплялось в 2023 році 340тис грн за період володіння водилося ще більш 200тис грн робилось за ці три роки майже все окрім кузова потребує тільки косметичного ремонту на фото видно кап ремонт робився 26тис км назад • Два комплекти колес літо - зима комплект літо купляв окремо 900$ • Маю фото звіт що в ній робив за два роки користування • WhatsApp ********** • Можливий розрахунок криптовалютою
Машина з Німеччини Недавно пригнана Повністю обслугована Вкладень не потребує .Адаптивний бі ксенон Парк тронік перед зад Панорама 4 Контрол.
Авто в гарному стані. Деталі за телефоном. Салон перешитий два роки назад, двигун капіталився 30к назад Перекупи не турбувати. Я власник і один
Продам великий сімейний автомобіль,без підкрасів окрім переднього бампера, доглянуте без нарікань, замінені всі розхідники, переоформлення без проблем.
Тойота на свої роки в норм стані сів і поїхав, звісно є нюанси але машинка вже не нова)) міняв двигун ,робив рейку ,стійки та багато чого телефонуйте все розповім так як авто володію уже 5 років
VW Jetta 2014 року. Газ/бензин. Встановлена магнітола з камерою заднього огляду. На авто їздить дружина. Є комплект зимової гуми на дисках. Авто в чудовому стані. В Америці незначний удар в арку над заднім лівим колесом. Безпека ціла.
Офіційна машина куплена в УКРАЇНІ! Технічно без зауважень. Двигун і АККП працює в нормі. 100% оригінальний пробіг. Салон без пошкоджень. Автобізнесменів і майданчики прохання не турбувати. Справжньому покупцеві адекватний торг. Тільки переоформлення. Детальніше по телефону/viber.
Машина в хорошем состоянии,все работает,электроника работает вся,по машине вопросов нету,продажа с переоформлением,два комплекта колёс,дисков,зима лето,много чего сделано,за машиной смотрел,ничего не гремит,не стучит,цена с торгом!
Ford 1995/4.0 XLT Автомат. Газ вписан. Але потрібна заміна бака. Виготовлений у Техасі. Луїсвіль. Чистокровний американець. Рамний. Коробка робоча. Роздатка робоча. Двигун робочий. Зовнішній стан на 3. Салон на 4. Витрата газу 18-22 по місту. Трасою 15-16. На бездоріжжі не бул так, що витрата не відома. Двигун мільйонник. Запитання в повідомленнях, щоб уникнути дзвінків від посередників та майданчиків. Також є повна росшифровка вінкода. Більше фото і відео можу скинути в вайбер або телеграм. Також є відео запуску і роботи двигуна.
Авто на ходу. Двигун міняний на 2л інжектор (в роботі багато не був). Кпп 5ст. Недавно повариний та покрашений.
Комплектація Лімітед. Чорна стеля. Подушки безпеки не спрацьовували. Зроблено повне ТО. Виставлено розвал-сходження. Авто відновлено повністю оригінальними запчастинами. Набір рідних килимків і комплект зимової гуми в подарунок. Об'єктивний торг вітається.
Продам свій власний автомобіль, придбаний в салоні м. Київ у квітні 2019 р. Пробіг 54000 км (якщо є можливість, то можете перевірити правдивість пробігу). Автомобіль повністю справний, без жодних зауважень, без єдиного підфарбування (100% у рідній фарбі). Авто дбайливо експлуатувалося і своєчасно обслуговувалося. В автомобілі є все для комфортної їзди: - камери 360° — повний контроль навколо; - система Start/Stop; - контроль сліпих зон; - омивачі фар; - безключовий доступ; - підігрів сидінь; - електропривід кришки багажника.... Загалом все є, що потрібно для комфортної експлуатації авто. Загалом "ні додати, ні зменшити" (це про цей автомобіль).
Skoda Octavia A5 vRS !!! 2012 року ( не крашена) 2.0 бензин ( 200 сил) Автомат ( DSG-250 мокра-6 передач) Пробіг рідний- 100% має сервісну історію. Мотор коробка ходова - відмінно ! Тільки приїхала зі Швейцарії. Кузов в оригінальному окрасі без підкрасів ( не поліровався) Салон , руль авто не перишивався не підкрашувався все в оригіналі.
Toyota Camry, 50 SE (USA), 2,5 бензин/газ. На території США була вдарена і праву передню дверку. Пошкодження виправлені. Має підрульові пелюстки, люк, камеру заднього виду, магнітола (планшет) Teyes, два комплекти резини. Машиною володію з серпня 2022 року, все технічне обслуговування можу підтвердити ТТН з магазинів запчастин Japan Parts та ********** Третє авто в сім'ї.
Продаю власний автомобіль. Перший власник. Авто в гарному стані. Можливий торг біля авто. Переоформлення. Питання набирайте
Авто сів поїхав,газ ніколи не стояв за технічний стан не соромно !!! Нова резина ! Новий акумулятор ! Ковані диски ! Нові гальмівні , колодки , барабани !!! Новий резонатор і глушник ! І багато іншого…
