- 209 тис. км
- Володимир
- Бензин, 3.6 л.
- Автомат
Власне авто , вкладень не потребує, сів поїхав, помилок немає ,мотор м57n2 3.0 d , коробка автомат рестова 6hp28 , Сидіння Рекаро чорна шкіра з підігрівом , car play , android магнітола , колонки замінені на Alpine , Перепакована оптика , світло бомба , гальмівні диски Zimmermann , M-кермо, проекція працює , масло замінене також замінений датчик рівня масла та клапан картерних газів , турбіна відреставрована , генератор реставрований , замінені усі ремні та ролики та термостати , вихрові заслонки вирізані та заглушені,екологія видалена , 2 комплекта дисків з шинами (зима/літо) …. Авто в гарному стані на свої роки , їде дуже добре , присутні дрібні косметичні недоліки , авто робилось для себе але вимушений продавати у звʼязку зі службою , можливий обмін на позашляховик без моїх доплат (Перекупів попрошу не турбувати авто коштує своїх грошей , Допомога у продажі теж не цікавить! )
Автомобіль , в мому користуванні 5 років , обслужений , все замінювалось вчасно, нюансів технічних немає, я перший власник в Україні , і 2 й після салону. Вся Електрика працює , нова магнітола і 15 тис тому змінений ГРМ... один підкрас де значок опель на ляді, була вмятина, витянута спотером десь 15 на 15 см. Все що не можливо не вказав розповім по тел.
Авто 2006 року випуску!кузов оброблений,не фарбована! Чудовий стан,на ходу! ТОРГ
Продам гарне авто. Авто було пригнано з США.Рідний окрас. 6 років авто уже експлуатується по дорогах України та Європи.Гарне та доглянуте авто без ДТП.Двигун та коробка працюють прекрасно. У штатах було куплено на аукціоні із позначкою повені, особисто перевірив авто від а до я і з впевненістю можу заявити що авто повністю справне і не має жодних ознак повені абож затоплення авто. Перший власник в Україні повідомив що авто було привезено і замінено блок під капотом це і було причиною списання авто на аукціон. Автомобіль обслужено,замінено оливу фільтри,про діагностовано ходову та усі інші вузли проведено комплексне обстеження авто,по висновку цього обстеження можу написати що авто справне на 100%. Гарна комплектація: -Електро сидіння -Пам?ять сидінь -Мультикермо -Круїз контроль -Задня камера -Електро ляда -Тонована -Панорама -Люк Готовий до будь яких перевірок. Можливий обмін на авто із вашою або моєю доплатою.
Автомобіль свіжопригнаний! Повністю розмитнений ! У відмінному стані! На самому гарному кольорі! 10 з 12 поділок! SOH 79,85! В дорозі відпала 11 поділка! Без посторонніх звуків по підвісці! Працює кожна кнопка! Кондиціонер працює! Повністю в рідній фарбі! Зарядився на 165 км! Автомобіль чекає саме вас!
Автомобіль свіжопригнаний ! Повністю розмитнений ! У відмінному стані ! На максимальній комплектації! Tekna! Шкіряний салон! Музика Bosе Камери 360! 30 кВт SOH 71,54 Заряджається на 180 км! Автомобіль вартий вашої уваги!
Авто в гарному стані, в комплекті зарядний пристрій і зимова гума на дисках
Пасажир 8 місць. Потребую деякого ремонту ходової.
Авто в доброму стані як на свій вік,2.3 газ-бензин,газ вписаний,перероблена на карбюратор,новий радіатор пічки-гріє дуже добре. Машина не нова,але їде дуже добре. Розхід газу-10-11літрів. Якщо не на зв'язку-дзвоніть на Ватсап чи Вайбер,по можливості-передзвоню.
Повний привід Комплектація преміум Весь в рідному окрасі Дуже крута комплектація Мотор працює гарно масла не бере По автомату зауважень нема
Стан супер Офіційний автомобіль Куплений 01.2018 Обслужений Пробіг рідний Морда, ручки, пороги та ін. точки в бронеплівці Різноширокі колеса Резина топ Цікавить обмін на електро
Golf Variant 1.6 AКП 6ст Tiptronic.Регулярна заміна фільтрів оливи(є сервісна книжка). Зберігання в гаражі,салон був під чохлами,збережений.В дтп не був.Є невелика вм'ятина у задньому бампері.Інших проблем нема.Готовий до їзди.Протиугін-мультилок.Є комплект зимових шин(1сезон).
Опель зафіра б.Повна комплектація.Замінене зчеплення і демфер.
Автомобіль тільки пригнаний,були мінімальні пошкодження безпека не спрацьовувала,відновлювався виключно оригінальними запчастинами,авто в дуже хорошому стані нічого робити не потрібно,хороша комплектація,все працює без зауважень,готове до постановки на облік на нового власника
Продаю Власне авто 5 років в одних руках По ходовій та по мотору все чудову нічого робити не потрібно масло в моторі замінено в коробці також Газ вписаний в техпаспорт Є великий люк який відкривається Салон живий та в чудовому стані Музика грає чудово Електро багажник За деталями телефонуйте Готові до усіх перевірок
Продам пасат б6 в робочому стані, пригнаний з Німеччини в 2020 році, в Україні перший власник. Переоформлення через дію.Додаткові питання по телефону або повідомлення. Два комплекта коліс на дисках. Можу доставити авто у ваше місто.
Автомобіль в хорошому стані! хороша комплектація, рівня тітаніум, є все! все працює! панорама -люк, запаска домкрат і ключ, автозапуск, два ключі, домофон, безключевий доступ, повний привід працює, лінзовані фари, датчики тиску шин, авто складання задніх сідушок, автомобіль повністю обслужений! повністю не битий! за додатковою інформацією звертайтесь, він код надам.
