- 212 тис. км
- Вижниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю першу машину, кей кар, новий акум., нові шини зимові на свої 36 років в хорошмому стані є диски 12, 13 метал крім тих що на машині. Машина на ходу, масла фільтра поміняні, в технічному стані все зроблено. машина повністю фарбована, іржі немає, по бездоріжжю не їздила, заводиться нормально, тканина салону не обдерта, скло все ціле, є підігрів заднього скла, є два ключа, готовий їхати на СТО, другий власник з моменту покупки, обслуговував машину на совість.
Машина в гарному стані. Номер рами продубльовано, все вписано в документи.
Продам свою малолітражку, дуже економна. Двигун після кап. 10000 тис.ремонту за гільзована. Ходова частина вся нова. Резина зимня, а літня. Магнітола 7 дюймова, сенсорна. 4 нові динаміки., камера заднього ходу. Документи в повному порядку, продаж тільки з переоформленням. додаткові фото на вайбер Рома.
Авто купляв для себе, за два рокі експлуатації міняв тільки масло і фільтри, надзвичайно надійна машина. Раджу любителям великих салонів та багажників, сів і поїхав, жодних вкладень. (Газ/бензин)
Авто в гарному стані з мінімальним пошкодженням.він код відкритий можете все провірити авто повністю обслужено працює все, на дуже жирній комплектації кого цікавить дзвоніть.
Автівка в досить гарному візуальному та технічному стані відповідно до віку володіння нею. КПП працює нормально, ходова в повному порядку, люк функціонує. Газ-бензин.
Продам авто в хорошому стані. Машина на ходу ,справна,надійна. Витрата палива 7л/100. Гаражне зберігання Поварена, пофарбована, ходова зроблена ,сів поїхав
Автомобіль в хорошому стані,замінені масла ,фільтра,колодки Капіталовкладень не потребує Детальніше по телефону Причина продажу виїзд за кордон
Продам автомобіль в гарному стані в хорошій комплектації. Деталі за телефоном. Допомоги з продажею не потребую. Площадкам, таксопаркам не турбувати.
Машина у хорошу стані сімейна у сім?ї вже (5) років нариканій немає!
Продам Мітсубісі паджеро спорт в доброму стані мотор коробка мости роздатка все гарно працює
Машина пригнана з Америки, гаражне зберігання. Ходова повністю зроблена, вкладень не потребує. Газ/бензин, 5-те покоління, працює відмінно. Двигун та коробка без зауважень, масла не бере. Кузов у хорошому стані, без іржі. Салон чистий і доглянутий. Машина економна та надійна — сів і поїхав.
Бив х 5 е70 3.0дизель, бі турбо.легендарний м 57.Автомобіль в хорошому стані,двигун акпп без зауважень,повністю обслужений.по ходовій без нарікань,адаптивна підвіска,на пружинах.підігрів всіх сидінь,масаж передніх сидінь,чотирьохзонний клімат контроль,панорама працює справно.
Продаю економний та надійний Volkswagen Golf 6 з двигуном 1.6 дизель, механіка. Пробіг — 207 тис. км, перший власник в Україні. Знаходжуся на сході тому за останні півтора року автомобіль проїхав лише 5 тис. км, двигун працює рівно не димить, коробка без зауважень, обслуговувався вчасно, дуже економний.
Продам гарне економне сімейне, доглянуте авто в ідеальному технічному стані.Надійний дизельний двигун.Завжди вчасно проводилось Т.О. масло не бере не димить, працює рівно заводиться з пів тику навіть у лютий мороз,жодного разу не підвів. За регламентом замінене щеплення,коробка без нюансів,плавно перемикається. По кузову є незначні пошкодження ЛКК але все можна виправити за бажанням за незначні кошти,головне мати час. Салон доглянутий , не затертий. Сидіння всі в ідеалі, працює кожна кнопка. Двохзонний клімат контроль, кондиціонер,підігрів передніх сидінь, датчик дощу, парктронік перед зад. Дорогі якісні EVа коврики. Тоновані вікна дорогою плівкою. Колеса на 16-х дисках з хорошою зимовою гумлю.Дуже місткий багажник + є запаска. Здвижні бокові двері, що робить дуже зручною посадку пасажирів , а особливо коли у Вас діти! На авто гроші не шкодувалось! Все робилось надійно , як для себе. Хто купить не пошкодує! Сучасний, зручний , сімейний автомобіль!
