- 226 тис. км
- Верховина
- Бензин, 1.39 л.
- Не вказано
Всі деталі по телефону
Всі деталі по телефону
обмін цікаво тільки грузовий мікроавтоьус груз пас.або авто грузове
Автомобіль в чудовому стані Все працює ідеально технічно обслужений повністю готовий до використання + комплект зимньої резини на титанах моторчик 2.5 75кв для звʼязку вайбер
авто в хорошому стані робити нічого не треба авто обслужено за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном ********** або на вайбер
Робочий автомобіль
Хороший збережений стан.
Додаткова інформація / Біографія авто: Mazda 6 з надійним та економним дизельним двигуном і пʼяти ступінчастою механічною коробкою передач.У хорошому технічному стані, повністю на ходу та не потребує вкладень по технічній частині.Встановлено привізний двигун з-за кордону з пробігом близько 180 тис.км, мотор повністю укомплектований, проведено реставрацію турбіни та замінено зчеплення. Кузов повністю переварений.Знімався салон, проводилися роботи по днищу з подальшою обробкою. По ходовій та мотору працює без зауважень.Візуально виглядає гарно, присутні лише незначні нюанси по кузову.Чорний колір додає йому стильного вигляду, салон просторий та комфортний для щоденної їзди.У комплекті віддам деякі запчастини Повідомлення Телефон (Viber / Telegram / вацап)
Машина в доброму стані Більше інформації телефонуйте
якщо щось цікавить дзвоніть
Продається Тойота в гарному стані!!Вкладень не потребує
Всі деталі по телефону! Можливий обмін з моєю доплатою на ВАЗ 2110 або ВАЗ 2115 ВІД 2007 до 2010 р.в.
Автомобіль в хорошому стані, мотор 3. 0, газ/бензин. Газ вписаний.Мотор і коробка автомат працюють без нарікань. Салон чистий. Масла і фільтра поміняні.Деталі по телефону. Можливий обмін на більший позашляховик.
Паджерик на повному бойовому ходу механіка 3.0 газ бензин двигун працює відмінно замінено грм роліки помпа, роздатка працює, задня блокіровка люк все працює, є лебідка , шкіряний салон економний джип, хороший газ стоїть, пропонуйте обмін будь-яке авто. Обміняю на зіла на мотоцикла на шкоду ауді дизельну
продається гольФ 4 в збереженому стані по кузов повністю здоровий пригнана закордону перший власник тонована по кругу два ключі
Продам wolkswagen bora в хорошому стані без рижиків та гнилі з мотором 1.4 мотор працює ідеально дуже економний як для повсякденної їзди,ходовка збрійна в загальному сів завів поїхав!Без торгу!
Продам фольксваген венто 1.9тді 1996р Машина в ідеальному стані, сів поїхав. Якщо цікавить дз. на вайбер
Продається дуже гарний автомобіль, друге авто в родині. обслуговування вчасне, гарний стан, без ДТП, Європа. Використовувалось авто здебільше по трасі (22-24 рік Німеччина)🇩🇪. Додатково встановлено Car Play, шумовіброізоляція, камера заднього огляду, кермо в стилі-М. В користуванні більше 2-х років, другий власник в Україні !
Авто у відмінному статі, торг мінімальний на бензин)))
