- 198 тис. км
- Синельникове
- Газ пропан-бутан / Бензин, 3 л.
- Автомат
Субару трібека б9 Машина на повному ходу Е невеликі нюанси по кузову Газ/бензин
Субару трібека б9 Машина на повному ходу Е невеликі нюанси по кузову Газ/бензин
Продам малятко в нормальному стані, їздила дружина, є пошкодження лакофарбові деталі. ККП робот працює добре.
Перша реєстрація авто 2013 рік. Авто повністю обслужене, поміняна вся ходова частина, рульова рейка, акамулятор. Працює кожна кнопка. Є комплект зимової резини, відїздила один сезон. Авто в повній комплектації. Перекупів прошу не турбувати. Торг.
Авто семейное в хорошем состоянии, сел и поехал, на газу, (не перекуп) и перекупам просьба не беспокоить! Звоните расскажу всё по телефону, могу скинуть видео в личку!
? ? Mazda CX-5 — стильна, доглянута і повністю готова до експлуатації. Автомобіль привертає увагу з першого погляду — чорний колір, агресивна передня частина і дуже красивий зовнішній вигляд. Машина доглянута, чиста, салон акуратний, по кузову виглядає дуже свіжо. ? Двигун працює відмінно ? Коробка перемикає плавно ? Ходова без зайвих звуків ? Клімат, мультимедіа, комфорт — все працює ? Хороша комплектація ? Авто дарує емоції та комфорт від їзди Машина обслуговувалася вчасно, вкладень не потребує. Відмінно підійде як для міста, так і для далеких поїздок. ? Документи в порядку ? Будь-який вид переоформлення ? Торг біля автомобіля Хто шукає живу і красиву CX-5 — залишиться задоволеним?
Авто в чудовому технічному стані, повністю обслужене, два комплекти гуми, гучний зв'язок, невелика витрата, господар за техпаспортом, деталі за тел.
Машинка для своїх років в гарному стані. Не бита не фарбована. Куплена в автосалоні м. Харків. Я другий власник. Двигун 1,6 бензин економний. Двигун та салон в гарному стані. Обслуговувалось все вчасно. Нова АКБ. Резина літня. Є проблемне місце на лівому крилі під молдінгом фото додав. По іншим питанням телефонуйте.
Продам авто , один власник, придбано в салоні, обслуговування своєчасно, готово до любих перевірок. Всі питання по телефону.
ОФІЦІЙНЕ АВТО!!! Сервісна книжка. 2 ключі. Максимальна комплектація! Купувалося в автосалоні в місті Києві. Виконана у фірмовому глибокому сіро-коричневому кольорі металік TITANIUM FLASH. Гаражне зберігання. Заміна масла кожні 7000 км. Останнє повне ТО було пройдено (29.05.2026) с заміною масла, фільтрів, а також нові передні амортизатори KAYABA, пильники, відбійники, опорні підшипники, опори, свічки, ремінь генератора і помпи, колодки в круг, антифриз, 4 задні сайлентблоки з розвалиними болтами, 3D розвал-сходження. Перевірка на любому СТО. Дуже багата комплектація: -LED адаптивне автосвітло -Без ключовий доступ -Адаптивний круїз-контроль(ACC) -Сліпі зони -Проекція на лобове скло -Камера заднього огляду -Парктроніки перед/зад -Утримання в смузі -Екстрене автогальмування -Преміальна музика BOSE -Шкіряний салон з перфорацією -Електропривод сидінь, памʼять сидінь -Навігація -Повний мультируль -Панорамний люк з електроприводом -Розпізнавання дорожніх знаків -Під рульові пелюстки -Контроль тиску в шинах -Електричний стояночний тормоз -Клімат контроль -Підігрів сидінь/зеркал -Омивачі фар -Древні ходові вогні -Датчик світу/дощу -Авто складання дзеркал/електро регулювання -Тонування -Система start-stop и ще куча помічників! Все працює, ніяких вкладень не потребує взагалі. З ПЛЮСІВ: -Свіжа страховка -Новий акумулятор -Шумоізоляція передніх дверей -Встановлено сталевий захист двигуна та АКПП -Встановлено apple car play/android auto -Два комплекта дисків з шинами, літо R19, зима R17 -Відеореєстратор Авто достойне, якщо є якісь питання, телефонуйте!
Продам гарний автомобіль. Дуже гарна комплектація. По машині нічого робити не потрібно, працює кожна кнопочка. Всі питання по телефону.
Авто в гарному стані дуже динамічне дарить гарні емоції, нічого не стукає всі функції працюють, нова гума проведено заміну мастила та фільтрів.
Автомобіль у гідному стані, 2х зонний клімат-контроль, електро дзеркала, 10 подушок безпеки, андроид. З-під підфарбовувань заднє ліве крило. Замінено масло в АКПП та моторі. За додатковою інформацією 06******52
Продам Dacia Logan 2008 р. ( 1.4 ) Хороший робочий стан Про покупку зациклювалася на СТО і все робилося під себе Страховка до січня є Сів і поїхав Більш детальна інформація за телефоном Реальному покупцеві невеликий торг біля авто
Автомобіль у хорошому робочому стані, повністю на ходу. Підійде як для повсякденної їзди, так і для господарських потреб. Встановлено нову магнітолу. Двигун працює рівно, масло не бере, не димить. Коробка передач 5-ступенева, перемикається м'яко, без хрускотів. Встановлено ГБО (газ/бензин). Заводиться добре, їде бадьоро. Є деякі нюанси по кузову (видно на фото). На порозі присутня корозія, але на їзду це не впливає. Салон у нормальному стані. Знаходиться в селі Голубовка (близько 30 км від Самари). Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання. Огляд можливий за домовленістю.
Авто в хорошому стані,питання за номером телефону
Продам повністю ціле 100кв Європейське авто на 3фази не путайте з амереканським битком повністю все працює без жодних нарікань машина полний привод на пневмі остальні питання по телефону
Продам десятку, у хорошому стані мотор шепоче, працює як на бензині, так і на газу, зашумлена затонирована, стоїть дуже хороша музична система Пионер, стоїть хороше світло, мотор масло не бере, є фаркоп, всі питання по телефону, реальному покупцеві можливий торг
Машина пушка, сів і полетів! Ходова нова ! Переоформлення ! Газ вписаний 4 покоління (вписаний) Є моменти по кузову ! Усі питання краще по телефону
