- 370 тис. км
- Рахів
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Продам ?koda superb 2007р 2.0tdi 6ст 370т км стан гарний з документами порядок знаходиться в Рахові.( можливий обмін на кроссовий мотоцикл з вашою доплатою або на бус з моєю)
Продам ?koda superb 2007р 2.0tdi 6ст 370т км стан гарний з документами порядок знаходиться в Рахові.( можливий обмін на кроссовий мотоцикл з вашою доплатою або на бус з моєю)
Продається Nissan Patrol у60 машина робилась для себе,поварена покрашена в раптор.ходова вся нова,2+ліфт.тільки по переоформлення! тел
на ходу
Продам власний автомобіль, технічний стан автомобіля супер, все працює, роздатка мости обслужені, гідропідвіска обслужена масло поміняно працює справно.
Механічна топливна
Продам власний Volkswagen Touareg 2016 року, 3.0 TDI R-Line. Авто пригнане з Європи, без ДТП, у дуже хорошому стані Двигун та коробка працюють без зауважень. Повний привід справний. Ходова частина без сторонніх звуків. Авто обслуговувалось вчасно, вкладень не потребує. Додатково: - 2 ключі - хороша гума Авто вартує уваги, готовий до будь-яких перевірок. Торг біля авто
авто їздить кожен день Технічно справна. Обслуговування вузлів та агрегатів проводилося регулярно та вчасно. Машина на мені, будь-яке переоформлення. є нюанси по фарбі на фото видно Зацікавлені питання за тел. також є куплені пороги на машину
Авто в одних руках вже майже 3 роки , була пригнана з Швеції!!! Машина в дуже хорошому стані!! ВСЯ В РІДНІЙ ФАРБІ! 100% РІДНИЙ ПЕРЕВІРЕНИЙ ПРОБІГ За весь час володіння всьо обслуговувалось вчасно, та тільки якісними запчастинами! Замінено ГРМ! Всі масла та фільтра! По ходовій нічого не стукає! MOTOP 1.6 дуже економний (траса 4 літри, змішаний 4.5) і дуже надійний! Працює дійсно ІДЕАЛЬНО! Від заміни до заміни не бере НІ ГРАМУ МАСЛА!!! Коробка також працює відмінно!! Переключається дуже легко і гарно! Щеплення не пробуксовує! Демпфер також ідеальний! Машина не потребує абсолютно ніяких вкладень, і ще дуже довго не буде!! КОМПЛЕТАЦІЯ одна з МАКСИМАЛЬНИХ!! Присутнє абсолютно всьо що може бути потрібним для комфортної їзди!! - двухзонний клімат контроль (заправлений!!) - мультируль - всі електропідйомники - підігрів ПЕРЕДНІХ та ЗАДНІХ сидінь!!! - підігрів дзеркал - ЛІНЗИ! - ксенон в протитуманках! - парктронік! - датчик дощу - датчик світла - Автосвітло - датчик тиску в шинах - СЕНСОРНИЙ МОНІТОР! - блютуз - хороша аудіосистема! - комфортний вхід! - ЗАВОДСЬКЕ VEBASTO!!!!!! - русифіковане меню! - НАВІГАЦІЯ! - ПОДВІЙНА ПІДЛОГА в багажнику!! - 2 комплекти ключів - холодильник в бардачку! ТА ЩЕ ДУЖЕ БАГАТО ЧОГО! Авто дійсно варте вашої уваги! БУДЬ ЯКИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ!
Вітаю. Пропоную вашій увазі популярний і сучасний електрокар Kia Niro EV 2023 року в яскравому забарвленні та багатій комплектації. Серед опцій: Шкіряний салон Електропривід кришки багажника Безключовий доступ Мертві зони Повний адаптивний круїз контроль Автоматичне переключення світла Датчик дощу Двозонний клімат контроль Електро сидіння водія та інші Відновлено оригінальними запчастинами, зокрема крило і передні двері придбані в колір (заводське фарбування). Додатково придбані: Зарядка від 220 V, Комплект модельних гумових килимків + комплект ворсових Кольчуга, металевий захист двигуна, замість пластикового. Авто динамічне (150KW) та приємне в керуванні, економне (по витратам десь 1/10 в порівнянні з бензиновим авто, при умові зарядки від домашньої мережі) та з хорошим запасом ходу (450-550 км). Помилок по електриці немає, всі наявні функції працюють коректно, ходовка без посторонніх звуків, їде зібрано. Зроблений розвал/сходження коліс. По розходу в мене виходить від 9 до 17 kw на 100 км (середній 12-13), від стилю і режиму їзди, що на гроші виходить від 40 до 70 грн. на сотню. Наразі вкладень не потребує. Вже на обліку і застрахована. На інші питання відповім по телефону. Всім успіхів
Мотор після капіталки — працює чітко, заводиться з пів тика ? Їде як на бензині, так і на газу без проблем. Є незначні нюанси по порогах і рамі (не критично).
VOLKSWAGEN CADDY 2007 — фірма | volkswagen — модель | caddy — рік | 2007 — колір | чорний — мотор | 1.9 турбо дизель — коробка | автомат — пробіг | 322.000km. Всі документи від моменту покупки, які стосуються обслуговування надам власнику! В подарунок річні ЛІТНІ та ЗИМНІ колеса, які купувалися НОВИМИ! З нюансів: є по кузову, але не серйозні) Машина на документах та страховці! Останній раз була на ТО (заміна маслів та фільтрів) при пробізі 319.229 km. Якщо є додаткові питання з приводу певних моментів — телефонуйте!
Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані. Сервісна книжка зі всіма записами. Два комплекти нових коліс. По кузову присутні ''рижики''.
японський , малогабаритний позашляховик , повний привіт працює добре , понижена працює . стан 8/10
Продам власний автомобіль куплений у автосалоні в м. Івано Франківськ в Богдан-Авто на прикінці 2016 року, в листопаді місяці, у сервісній книзі дата є. З моменту придбання автомобіля з салону, обслуговування проходилось тільки на СТО Богдан-Авто, більше ніде, все підтверджено сервісною книжкою, за бажанням можна перевірити в самого СТО. Автомобіля Чеська збірка, рідний та чесний пробіг, якщо мінялися якісь елементи по автомобілю то тільки оригінальні від корейського виробника, але практично окрім мастил, рідин по регламенту, тормозних колодок, під час використання щось серйозного - нічого немінялося. 11.12.25р., була заміна масла, фільтрів салону та двигуна, діагностика ходової частини, як завжди... Можливий обмін на Ваш автомобіль по домовленості!!! Більше інформації по телефону.
Автомобіль в хорошому технічному стані,двигун 2.0 бензин ,газ вписаний в технічак,стоїть зара зимня резина + літня в комплекті ,запаска є на литому диску,перший власний,по ходовій все замінено оброблено все працює без проблем , кому цікаво пишіть звоніть .
