- 55 тис. км
- Радомишль
- Бензин, 3.46 л.
- Автомат
Машина в повній максимальній комплектації XSE. Камери 360, панорама, CarPlay, музика JBL. Всі деталі за номером тел. **********
Машина в повній максимальній комплектації XSE. Камери 360, панорама, CarPlay, музика JBL. Всі деталі за номером тел. **********
Авто приїхало з Бельгії в 2025 році є сервісна книга один власник в Україні! Двигун К9К коробка ходова частина в ідеальному стані .Замінено щеплення 1 тис.км є всі документи зроблена ревізія ходової частини зроблений розвал сходження!Екологія на місці ні чого не вирізалося ! Оригінальний пробіг 1000% ! Рідні вікна по кругу ! Клімат заправлений працює ! Встановлені хороші Led лампи. Хороша комплектація!Комплект зимової гума Continental. Любий вид переоформлення. Торг…
Автомобіль у нормальному технічному стані. Двигун 2,1 D MT , 4-циліндровий, 58 кВт, працює без нарікань та витрати масла. Кількість місць 8+1. Встановлений автономний обігрівач webasto і сигналізація . Можливий торг. Продаж виключно з переоформленням у сервісному центрі.
Продаж в зв?язку з тим що машина стоїть в теплому сухому гаражі так як я військовий і пересуваюсь на ній тільки раз буває два раза на рік , по ній технічно все в гарному стані можу надати кветанції та чекі по регламенту обслуговування авто , на продаж не підготовлював та не намивав . Шини літо купував новими 2023 рік Continental 470$ проїхав приблизно 6-7 тисяч стан як нові Шини зима 2023 рік Goodyear також як нові На 240000 тисяч повна заміна грм з помпою та ручейковим ременем 240 $ У фарах білед модульні лінзи з плівкою на склі 600$ світять дуже гарно Після повного то Форсункі на 223000 ремонт повний 630 $ Турбіна ремонт на 240000 400 $ По днищу , немає ніяких , нарікань стан ідеал , машина пригнана із закордону в 2019 році Фаркоп заводський , кондиціонер заправлений , бортовий сенсорний , партроніки задні , підігрів передніх , домкрат , запаска , вогнегасник все є Розхід маленький як для такої великої 6 містної сімейної автівки , близько 6.5-7 по місту з кондиціонером. Військовий маю потребу в коштах тому і продаю . Всі питання по телефону , ТОРГ присутній
Продам машинку ВАЗ 2101. На ходу сів і поїхав, + запчастини. "Нові" звертайтесь за телефоном. 06******31 Олена і 06******56 Сергій.
