- 218 тис. км
- Полонне
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
До ходової зауважень немає. Трансмісія у відмінному стані. Двигун оливи не споживає, екологія та безпека на місці. Фото салону та кузова відповідає дійсності. Не працює підігрів водійського сидіння та протитуманки. Комплектація Датчик дощу, мульти руль, двухзонний клімат, круїз контроль **********
Телефонуйте на What App за більш детальною інформацію!
1.9 турбодизель заводиться з півтику їде гарно один власник в Україні їздила дуже мало пасажир дев'ять місць любий вид переоформлення можна обмін мото також цікавить адекватний торг присутній деталі розповім по телефону
Продам власне авто в гарному стані повний привід економний і потужний автомобіль
Продається Opel Corsa 2011 1.3 CDTI. Економне авто з витратою палива приблизно 4-5л на 100км, доступне в обслуговуванні. Авто повністю обслужене, в гарному технічному стані. Мотор працює ідеально, ходова в класному стані, нічого не стукає не гепає, коробка в ідеалі, авто їде чудово. По кузову є зовсім не критичні косметичні дефекти(на фото видно) та тріщина на лобовому склі, але скло рідне, не мінялось. Сідушки не затерті, не порваті. Присутній мінімальний торг, переоформлення. Чудове авто за свої гроші
Бензиновий двигун в хорошому технічному стані. Надійний та комфортний автомобіль. Відносно кузова то присутні незначні сліди експуатації. Літня, зимова резина в наявності. Торг присутній, деталі по телефону.
авто в ідеальному стані СВІЖОПРИГНАНЕ НА ОБЛІКУ ВСЕ СПЛАЧЕНО після детейлінгу без корозії і в рідній фарбі всі деталі за телефоном
На обмін БМВ НЕ ПРОПОНУВАТИ!!!!Двигун без питань задирів і тд.витрата 12л газу в місті ,траса 10-11. Кузов НЕ ФАРБОВАНИЙ не гнилий без іржі! все працює, авто без нюансів, любі перевірки. Дорога комплектація: трьохзонний клімат контроль ,підкачка сидінь , камера, фаркоп що ховається,мультимедія comand ,камера заднього виду, harman/kardon 500w) два компл кованих ориг дисків. Пробіг рідний 100% Доглянутий обслужений Тисячами не торгуюсь, купуйте америку биток або універсал дизель 2.2 Обмін на електричку!!!!
Машина повністю на ходу, газ бензин! Є питання по ходовій потрібно поварити. Продаєм тому що придбали інший автомобіль.
Продам Opel Astra G 🚗 Автомобіль у технічно доброму стані. Надійний та економний двигун 1.7 дизель. Працює добре, по ходовій та мотору без зауважень. Витрата пального дуже економна — ідеальний варіант для щоденних поїздок. ✔️ Двигун 1.7 дизель ✔️ Економний розхід пального ✔️ Технічно справний автомобіль ✔️ Комфортний та практичний у використанні Деталі за телефоном
Продам власне авто, перший власник в Україні. Обслуговувалася вчасно, мотор та коробка працюють без нарікань. Екологія на місці. Два ключі. Додаткова інформація за телефоном. Торг присутній.
Автомобіль пригнаний в 2025 році ,один власник з того часу .Авто ніяких вкладень не потребує.Всі розхідники поміняні.Два комплекти резини.Дуже хороший торг
Авто з салону, гаражне зберігання, мій номер мобільного **********
Авто від власника в чудовому стані Всі деталі за номером: ***************23 ( вайбер)
Без торгу
Авто в дуже хорошому технічному стані , ніяких вкладень не потребує сів та поїхав, розхідники поміняні 3тис км тому , резина майже нова зимня , авто офіційно куплене в Україні , рідний пробіг 88тис км люба ваша перевірка , цікавить обмін на трактор МТЗ з великою кабіною , всі питання по телефону .
Пригнаний автомобіль з Америки (замінена дверь багажника) В комплекті також зимня резина Ходова обслужена повністю Є люк Сенсорний екран
До Вашої уваги автомобіль який у хорошому доглянутому стані. Автомобіль був пригнаний з Америки у 2021 році без пошкоджень, зовсім трішки був лопнувший передній бампер. Всі силові конструкції не трогались, по він коду можна буде побачити. у лютому 2022 році при пробігу 231 т.км. було проведено повністю капітальний ремонт варіатора, всі квитанції та наряд на роботу збережено. У 2024 році проведено часткову заміну масла в АКП, та залито оригінальне нісановське мастило NS2 спеціально під ці коробки. До цього часу їздить без проблем. Робота двигуна теж ідеальна, всі мастила з фільтрами мінялись кожного року восени та заливалось теж оригінальне нісановське, не димить, мастила не бере. На авто було замінено піввісь передня права, задні амортизатори, саленблоки передніх ричагів, 2026-05 замінено стійки передні та рульові наконечники, 8.05 замінено обгону муфту генератора, ремінь, ролики та натяжне. Замки всіх дверей теж попали під заміну (спочатку крякнула задня ліва, потім за місяць ліва передня, рішив замінити всі), стійки стабілізатора парою, шлейф керма. Взимку при сильних морозах заводиться без проблем, прогрівається двигун та салон теж швидко. Кліренс авто високий якраз для наших доріг. Розхід палива по трасі не великий приблизно при середній швидкості 8-9 літрів, якщо прикластись то 10. по місту літом 12-12.5 але за останній час тому що у нашому регіоні не має нормального палива, при заправці на брендових розхід падає. З нюансів які не вдається виправити з відсутністю майстрів це спаяти пластикову пластину підкрилка заднього лівого та передню ліву дверку (на фото видно), так приїхала з америки. Середній край капоту трішки був підігнутий до низу чи тріщина на фарбі, його підкрасили з краю. Задня ляда підкрашувалась у місці кріплення номерного знаку. Продається у зв?язку з ненадобністю, автомобіль більше стоїть чим їзде. По пробігу видно що за шість років 20 тис.км.
