- 273 тис. км
- Полонне
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Довга база, механіка, в хорошій комплектації. Машина хазяйська, куплена на аукціоні, резина хороша, 5 місць.
Довга база, механіка, в хорошій комплектації. Машина хазяйська, куплена на аукціоні, резина хороша, 5 місць.
Доброго дня, пропонуємо авто Mazda 6, 2008 року випуску, жовтня місяця! Машина в гарному стані, обслужена повністю ходова. Замінено масла та фільтра, замінений ремінь генератора. Замінена тормозна рідина. Нова зимня гума. Зроблено антикорозійне покриття, пофарбовані всі 4 супорта. Екологія вся присутня. Машина не потребує ніяких вкладень, сів і поїхав! Перший власник в Україні! 6850$ Михайло - **********
Продам живу Е39 , стан авто оцінюю як задовільний, дуже багато вкладено коштів , сил та часу , кузов живий варити не потрібно та фарбувати не потрібно, салон в ідеальному стані, двигун КПП ходова без нарікань, по електриці помилок немає , працює кожна кнопочка, оптика в чудовому стані (оригінал Hella) , світло чудове , акумулятор новий , масло тільки замінив ще навіть 1000 не проїхав , замінені стойки , рульова рейка , диски тормозні перфоровані в круг з колодками , зроблений ручнік , замінений комплект передніх важелів , стійки стабілізатора , втулки стабілізатора , новий шків колінвала ,машинка використовувалась в основному на дальні відстані, тому і збереглась так , реально жива машина яка доїде в любу точку наразі без додаткових вкладень , кого цікавить телефонуйте розповім детальніше , з документами порядок я власник Торгу немає!!! Кому дорогий даний варіант попрошу не тривожити
Продам власне авто. Машина повністю справна,сів поїхав,максимальна комплектація,шкіряний салон.
Продам власну Nissan Teana у доглянутому стані. Автомобіль для тих, хто цінує м’якість ходу, простір у салоні та надійність японських технологій. Основні переваги:Економічність: Встановлено якісне ГБО (вписане в техпаспорт), що робить поїздки на бізнес-седані дуже вигідними. Салон у збереженому стані. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Коробка перемикає плавно, без ривків. Ходова частина обслужена, сторонніх звуків немає.Пройдено планове ТО (заміна мастила в двигуні, коробці та фільтрів).Обслуговування газової системи (заміна фільтрів ГБО, налаштування). Шкіряний салон, підігрів сидінь, мультикермо.Автомобіль щодня на ходу, вкладень не потребує. Кузов без критичних зауважень, відповідно до віку авто. Готовий до перевірок на будь-якому СТО.Ціна обговорюється біля капота. Продаж лише з переоформленням.
Авто в доброму стані, готове до експлуатації, не "гниле" зручне маневрене, безвідмовне в любу пору року Ходова зроблена, кондиціонер заправлений і працюючий. новий ак умулятор Зручне для їзди в місті (і не тільки). Оптимальний варіант- як ПЕРШЕ авто для навчання. Перереєстрація обов'язкова.
Авто придбане новим у офіційного дилера в Україні в 2010році.Одна власниця.Пробіг невеликий.Всі технічні рідини Selenia як і рекомендує завод-виробник.Регламентні роботи виконувались вчасно.Додатково в задню підвіску встановлені пневматичні балони.Дуже комфортний задній ряд для пасажирів-сидіння рухаються взад-вперед.Салон приємний,ненав'язливий.Кузов автомобіля має двохсторонню оцинковку.Технічно і візуально з автомобілем все добре.Додатково є комплект зимової резини.
Продам авто в хорошому технічному стані. Пробіг оригінальний. Другий власник. Запрошую на перегляд.
Лада Калина 11174, 2011р. випуску, колір сірий, бензин та газ 4 покоління. Стан машини добрий, ходова в порядку. Салон охайний. Кондиціонер та ABS працює. Хозяйська машина. Комплект запасної гуми. Всі деталі за телефоном.
Продам власне авто /Авто в хорошому стані технічно. Без вкладень 6ти ступка/ 2 ключа / 2 комплекта гуми літо - зима / е сервісна книшка
Продам мазда 626 . Автомобіль на ходу пічка працює замінений термостат,замінені всі 4 стойки замінені свічки, бронепровода двигун 2.2 газ бензин ,газ вписаний 4 покоління. Є моменти по кузову ліва задня арка і лівий поріг немає задніх гальм тільки перед. Невеликий торг
Продається авто ,встановлено новий акумулятор,обслужено ходову( салінблоки,наконечники,шарові).Замінено масло у коробці,кондиціонер заправлений ,замінено комплект ГРМ ,ролик кондиціонера,замінено тормозні колодки в круг.Авто затоноване вкруг,нові диски на колесах.Салон збережений,в гарному стані,по кузову є дрібні сліди експлуатації. Мотор і коробка норм.
Продається Рено Меган 3 GT-Line в хорошому стані. Всі питання по телефону. Торг біля автомобіля.
Авто обслужене .Деталі за номером телефону.
продам.добрий технічний стан,є сліди використання,мотор 1.8-бензин, коробка (без зауважень). переоформлення.
Продаю машину на ходу. Резина в нормальному стані. Замінили: свічки, бензонасос, хомути, патрубок, прокладка дрос. Салон чистий. Дзвонити з 10:00 до 20:00
