- 305 тис. км
- Переяслав
- Дизель, 2.23 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Lexus is220d 2006 Пробіг:305тис.км. Двигун:2.2турбодизель Росхід:7-8л 177л.с
Продам авто Lexus is220d 2006 Пробіг:305тис.км. Двигун:2.2турбодизель Росхід:7-8л 177л.с
Продам своє авто в дуже гарному стані. ДТП не було, наслідки буревія. Безпека ціла. За весь період експлуатації ні разу не підвело. Причина продажу: перехід на новішу модель цієї ж марки. Пропозиції від автомайданчиків НЕ РОЗГЛЯДАЮ!!!
Авто повному ходу,нічого робити не потрібно,всі запитання по номеру.
Пропоную на продаж ?koda Octavia 2012 року Основні характеристики: • Рік випуску: 2012 • Пробіг: 230000км • Двигун: [ 1.6 дизель] • Коробка передач: [механічна] Опис: Пропоную на продаж надійний та економічний автомобіль ?koda Octavia 2012 року випуску. Автомобіль у відмінному стані. • Просторий багажник та комфортний салон • Система ABS, ESP • Кондиціонер • Мультимедійна система з Bluetooth • Датчики паркування Стан: Автомобіль не мав серйозних аварій, кузов без іржі, технічний стан на 5. Всі деталі за телефоном Запрошую на огляд!
Ауді A6 C6 2.7 TDI, механіка. По двигуну та МКПП питань немає — сів і поїхав. Технічно авто в хорошому стані. Є питання ЛКП , стан кузова видно на фото. торг
Машина в гарному стані, використовувалася лише для особистого користування, стан "сів-поїхав" Є можливість обміну з моєю доплатой на машину типу "пікап"
Продаю власну машину. В хорошому стані. Пробіг рідний. На кузові є невеликі подряпини. Новий акумулятор, мотор працює чудово, замінене масло, коробка автомат. Документи в порядку, приїжджайте дивитись. Телефонувати можна в будь-який час. Торг можливий біля машини.
Власне авто обслужене, фактично являюся єдиним власником в Україні. Не бита, всі стекла рідні, мульти руль, оригінальні чохли на сидіння, камера заднього виду, знімний фаркоп. В минулому році замінено цеп ГРМ, термостат, антифриз, свічі накалу, повністю обслуговувався двигун. Всі лампочки світять, всі кнопки включаються, кондиціонер заправлений, дує. Два комплекти гуми, зимова пройшла один сезон, два ключі.
Автомобіль ніколи не полірувався та зберігає своє оригінальне фарбування. Усі запчастини, використані при ремонті, є оригінальними. Вони були взяті з іншого автомобіля. "Реально авто як нове" Детальна інформація за телефоном.
авто на ходу, по мотору, ходовій та коробкі питань немає. Потребує заміни вихлопна, не працює блок ABS. Передній бампер є, але в поганому стані.
Машина в хорошому стані! Вкладень не потребує! Каталізатори не вирізані! Різина нова ! Крашений капот,бампер
Honda Accord VII, 2004 рік. Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений, вкладень не потребує. Двигун 2.0 i-VTEC — працює рівно, без сторонніх звуків. Встановлено ГБО(по місту 13-14л/100 за містом 7-8л/100 ГАЗУ) вписане в техпаспорт, обслуговувалось вчасно. АКПП працює плавно, без ривків. Ходова частина без стуків, нічого не гримить. Готова до будь-яких перевірок. Дикий торг Деталі — по телефону або в лс.
Продається авто, привезене з США та відновлене. Я другий власник в Україні, авто дуже мало їздило в Україні. Більше їздило в Німеччині, можу показати авто якщо зацікавлені. В авто все робилося своєчасно, масла та фільтра змінювалися по регламенту, якісні матеріали. Все мінялося в Німеччині. Останні заміни тормозні диски та колодки та заміна масла в коробці, також були замінені свічки запалювання. 21 березня була заміна ГРМ на найближчі 75 тисяч, цього робити не потрібно. На авто стоїть всесезонна резина та в подарунок віддається зимова резина. Автомобілем будете дуже задоволені. Продаю, так як немає потреби в великому авто, діти виросли. Чекаю дзвінки, пишіть або телефонуйте на Телеграм чи Вацап з радістю розкажу про авто. Всім безпеки та всього найкращого.
Продам авто в хорошому стані. Авто у власності майже 2 роки. 30 тис. км тому робився кап ремонт двигуна, заміна зчеплення, кілька місяців тому косметично перефарбувалися задній, передній бампери та пороги (без гнилі, без дтп, суто косметика). Авто завжди вчасно обслуговувалося, вирізаний сажовий фільтр. Авто надзвичайно економне, комфортне. Є тріщина на лобовому склі. Можете писати в телеграм: whathevlad, або телефонувати -...19 38
В гарному косметичному і технічному стані.Авто пригнане із США з незначними пошкодженнями, безпека ціла. Відновлено оригінальними запчастинами. Салон ідеальний, 7-місна,панорама,память сидінь, мертві зони, безключовий доступ. На обмін 23 тис.
Авто в чудовому стані мотор ходова салон буз нарікань 2 комплекти резини кузов рівний . Продаж свого авто в звʼязку з сімейними обставинами.
Машина 2005 року, сів поїхав багато чого зроблено, єсть дефекти по кузову на фото видно.
