- 146 тис. км
- Обухів
- Бензин, 3.46 л.
- Автомат
Авто в гарному технічному стані По кузову є моменти підфарбування, пару місць прояву ржавчини 2 комплекти коліс в зборі (зима та літо)
Авто в гарному технічному стані По кузову є моменти підфарбування, пару місць прояву ржавчини 2 комплекти коліс в зборі (зима та літо)
автомобіль повністю поварений кузов не гнилий варити не потрібно одна проблема двигун потрібно ремонтувати
Продам класний, практичний автомобіль. Авто офіційне, придбане в Україні, не пригон. Кузов універсал, величезний багажник зі складними сидіннями. Авто без дтп, без іржі, майже все в рідній фарбі. Двигун в ідеальному стані, без перебільшення, працює тихо, рівно, масла не бере, коробка передач теж без жодних нарікань. По електроніці працює все, кожна кнопка в авто в справному стані, клімат контроль заправлений. Зараз обута в хорошу зимову гуму, в комплекті також йде літня, теж стан 90% від нової. По гальмівній системі не так давно було проведено тех обслуговування. Гальмівні колодки, передні диски, рідина нові. Повний порядок з документами, дзвоніть!
Доброго вечора друзі . 535D Ві-турбо рест. Тех паспорт вкладаю Так як Авторі не той він підтягує Я другий власник в Україні з моменту пригону машини .Вололію 8 років авто вона як дитя для мене . З цієї машини почалася побудова швидких дизельних бмв в Україні і не тільки . Обзор авто є на ютубі . Опис на драйві . Що і як будувалося . Авто обслужене до болтика це всі знають. . По техніці . Ст3+ 510 сил без метанолу та 560 кс з метанолом . 100-200 кращі 7.8 0-100 3.8 . Машина участі в гонках не брала її я беріг як єдинорога . Будував для душі - бо таких не купити , краще з м5 і дизель на кожен день пересування - саме ця ціль і була. Е60 це легенда . Вихлоп -1800 уе Підрамник розпорки м5 Редуктор з мех блокуванням Акпп 6нр28 жива живіших пакет Е 184 Форсунки нові Двигун зібраний на шпильки Є всі фото вся історія Гальма м5 гібрид 5500 уе Дотяжки Диски 167стильR19 м6 ковка на гумі мішелін супер спорт нові R18 зима 184 стиль одноширокі м5 шина піреллі айс зеро Фари на нових лінзах оригінал Хелла лампи Філіпс ген 2 1000уе Монітор для безпечного контролю 650 уе NBT мультимедіа Камера заднього виду Музика індивідуал Шторки Підігрів зад сидінь Зад сидіння складаються Салон комфорт не перешитий вентиляція підігрів Зеркала рідкість йшли як на ф10 лише 3 місяці Проекція, Атермальне лобове оригінал Люк Приборна панель м5 перероблена під дизель М пакет оригінал Чорний Потолок Підвіска нові аморти сакс пружини ейбах-30 Інтеркулер Вагнер оригінал Радіатор охолодження збільшений в 2 рази Вебасто Шумоізоляція Підсвітка салону Найшвидша е60 Турбіни турбосистемс ( такі робилися лише 2 кт ) тому і швидка машина Фільтр нульовий Кастомний дифузор Датчики різні Сигналізація пандора Обвіс і багато іншого по машині перераховувати навіть і не буду. Весь проект став близько 70 тис уе Відношення до машини як до дитини . Всі чеки наряди сервісна книжка присутня Всі ключі присутні Авто не лишає без уваги інших Продаж в добрі руки
Авто в хорошому стані. Обслуговування проводилось вчасно. Є незначні нюанси по кузову, не гнила. Їздив дідусь з села Тарасівка в Обухів на базар і назад. Зберігалось в гаражі
Продаю сімейне авто. Причина продажу - наразі не використовується. Авто в гарному технічному стані, нещодавно було проведено капремонт двигуна. По авто зроблена реставрація форсунок, заміна клапана кришки, заміна датчика росходометра воздуха, заміна тормозних колодок, ремонт ГБЦ, ремонт турбіни, новий розпредвал, заміна вкладишів, новий масляний насос та теплообмінник. Каталізатор вирізаний Рік тому зроблено повний ТО, після чого авто проїздило три місяці і потім майже не використовувалось. Невеликий торг біля авто На питання відповім по телефону 09******63 Юрій 1.9 дизель Прохання телефону після 17.00 стан кузова видно на фото телефонувати за теллена
Продам Renault Megane 3 2011 р.в. Авто приганялося під себе з Нідерландів. Проводились роботи по заміні щеплення в коробці передач на 260 тис.. На даний час 300 тис. оригінального пробігу, Комбінований салон. Прохання по об'яві телефонувати з 9 до 18.
Продаю машину срочно я власниця машини газ бензин 2.1 мотор дуже резвая длинная база все питання по телефону
Продам БМВ f30 328i xdrive 245 к.с.Авто повністю обслуговане От і До, та справному стані. По регламенту на замінений повний комплект ГРМ, є підтверджуючі документи та фото. В топовій максимальній комплектацій: лед світло,безключовий доступ в круг, відкриття багажника проводячи ногою ,камера зад. виду, парктроники перед.зад, підігріви в круг і т.д . Новий АКБ. Стоїть куплений гарний якісний вихлоп, який додає агресивності. Кому потрібне живе авто сів і катаєш, То вам сюди! ТОРГ!
Продаю авто троїть .Передні єлектросклопідйомники, електро підсилювач керма, сигналізація, центральний замок,обігрів заднього скла.Тільки повне переоформлення по усім питанням можете писати сюди на дзвінки не часто можу відповідати по можливості перетелефоную
Машина у мене 2 роки,за 2роки було поміняного не багато не було потреби,авто дуже надійне та єкономне,не дороге в обслуговуванні,все інше що цікавить по телефону
Продаю своє авто,стан дуже чудовий,всі розхідні деталі поміняні,сервісна книжка,два ключа,+комплект літо резина. Все працює,зберігання гаражне. Рік випуску2018,пробіг136тис. Двигун 1,2 PURE TECH ,дуже економний. Ціна 7200$ торг ХОРОШИЙ АВС, склопідіймачі,підігрів сидінь,зеркал,лобового. Блютуз система
Продам Форд Фокус 2015 р.Юрке та економне авто в хорошому стані.По машинці все працює, камера заднього виду ,авто світло ,підігріви, круїз контроль блютуз аух і так далі З Документами Порядок тільки Переоформлення МАЙДАНЧІКАМ ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ.
Гарний сімейний автомобіль. Також підходить для перевезення вантажу, після складання задніх сидінь. Все що вас цікавить по авто, дзвоніть за номером телефону з 8.00 до 20.00, відповім.
Продам своє авто. Машина обслужина, та в гарному стані. Все працює, є функція автопілот.
Автомобіль вчасно обслуговувався, зроблено легкий stage1, також встановлений радіатор охолодження акпп. Вся приборка переведенна км/літри. більш детально розповім по телефону.
Фари в броне плівці, комфортні сидіння, чорна стеля , преміум акустика сабвуфер. Деталі за тел .
всі питання по телефону . встановлений газ.
Гарне авто не бите не убите не ржаве і все працює як треба !!!
