- 350 тис. км
- Новий Буг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Власне авто! В чудовому стані! Грошей не жаліли. Жирна комплектація! AMG обвес! Рідний пробіг! Телефонуйте.
Тел. **********
Хорошое состояние любой вид переосмысления
Авто практично нове,всі питання за телефон
Продам мерседес 124, в отличном состоянии, машина обслужена(заменены масла,фильтра, новый АКБ) Резина зима, на сезон хватит, Отдам в хорошие руки Продажа с переоформлением Торг у капота
Opel Vectra С, 2.2 DTI, 16V, 2004 р.в., сірого кольору, седан, КПП механіка, турбіна дує, салон охайний та доглянутий, тонований, кондиціонер, магнітола 2din, передні склопідйомники, вчасно замінювались всі розхідники, переоформлення, можливий торг.
Стан: сів і поїхав. Масло та фільтри замінено. Двигун мінявся, тому об'єм 2л правильний.
Автомобіль в ідеальному стані, на даний момент вкладень не потребує, EVA коврики, шкіряний салон, клімат працює, аудіосистема працює, запаска на титановому діску, двигун сухий та масла не бере, всі рідини мінялись вчасно, всі запитання за телефоном,
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, все працює без нарікань • Документи в порядку. Торг присутній • За додатковими питаннями телефонуйте!!!
В авто на ходу відкрився капот, півроку не використовувався ,аккумулятору не має. Торг присутній але не великий.Обмін на мікроавтобус пасажир бензин(не дизель).
Доброго дня!!!до вашої уваги продається власне авто.Особисто пригнаний з Германії та перевіряний…оригінальний пробіг!!! Авто у власному використанні майже два роки. Авто доглянуте і в максимальній комплектації!!!!! Комбінований салон шкіра-алькантара,чорна стеля(200-300євро плюс)ВЕБАСТО ще десь700-800євро плюс ,повністю електро пакет,сидіння з електро-регулюванням,плюс підігрів сидінь,адаптивний круїз контроль…та інше!!! Більше інформації по телефону! Також додаю до авто комплект гуми на гарних дисках!!! Авто технічно справне …мотор ,коробка і ходова без зауважень…готовий до перевірки!!! Прохання перекупів не звонити …авто своє нікуди не спішу!!!
Авто на ходу,ніяких дорікань немає,сів і поїхав,реальному покупцю,торг
BMW X5 E53, авто в збереженому стані, вкладень не потребує, всі питання по телефону.
авто не готовилось, більше 20 років в одних руках, по кузову видно на фото, продаж так як авто стоїть в гаражі більше 6 років резина нова, газ не стоял ніколи ,тільки переоформлення!!
продаж свого авто повністю автомобіль повністю обслугований максимальна комплектація СОХ 70 шкіра солон, хромпакет запас ходу 130 влітку і зимою додатково встановлено Вебасто Нова гума ,новийАКБ Авто у відмінному стані Батарея замінена 2017 р
