- 300 тис. км
- Новоукраїнка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
авто в доброму стані
авто в доброму стані
ходова нова печка радиатора нова газ4 поколения вписан в тп документи в порядке любой вид переоформления я власник реальному покупателю торг
Автомобіль в ідеальному стані без жодних підкрасів повністю обслуговування все працює бажано тільки переоформити або доручення на малий термін пробіг рідний любі перевірки покуцеві буде торг
Продається авто в гарному стані! Потребує невеликих вкладень;
Машина в чудовому стани газ вписаний4поколиння стоять ксенон гидроуселитель руля магнитола с блютузом акумулятор новий
ВАЗ 21099 інжектор, ГАЗ- Бензин,Газ вписаний,В доброму стані.Некрашена.Є невеликі подряпини та сколи.Власник.Реальному покупцю торг, але біля авто.Кого зацікавить данне авто телефонуйте з 19.00 до 20.00 вечора або пишіть у вайбер.
Технічно гарне авто, кондиціонер працює, по техніці відмінно. Деталі за телефоном.
нормальне состояніе докумети порядок переоформляїця цікавить обмін пропонуйте варіанти питаня смс або звінок обм е торг
авто в нормальному робочому стані страховка дісна газ вписаний оформленя будь яке цікавит обмін питаня в смс або звінок торг
Продам авто ТЕРМІНОВО. Всі деталі по телефону Олександр
Авто в гарному стані, всі питання по телефону
Офіційний автомобіль, куплений в Україні.Другий власник.В 200тис.замінено повний комплект ГРМ. Всі питання по телефону.
Продам власне авто, перший власник, купував з салону, авто обслуговувалося тільки на станції рено, все інше по телефону
Машина в доброму стані кондного дня на ходу 2600км назад було замінено прокладку під головку сальніки клапанов помпа ремінь і ролики авто повніслю обслужене
Продам авто в гарному стані.По техніці без зауважень,простий та надійний двигун 1.6 mpi ,багата комплектація,Проведенно ТО з заміною комплекту ГРМ , помпа ,мастило,фільтри,підшип.ступ,керм.тяг.,торм.шл.,стой.стаб.,Додаткова інформація по тел.
Продам таврію 92р.в.в хорошому робочому стані новий АКБ генератор стартер помпа магнітола Kenwood mp 3aux газ бензин фаркоп резина.перед зима задня все сезон кузов живий варити не потрібно
Продам гарне авто! В дуже хорошому стані. Без вкладень , сів поїхав. Машина 2007 року. Газ, бензин. ( Газ ) вписаний в т.п. Електро-скло-підйомники. Музика. Титани. Стан видно на фото. Звертатися за номером.
