- 198 тис. км
- Новоархангельськ
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам VW CADDY 1.6 MPI (двигун BSE) пригнаний 20.10.21. 3 Нiмеччини. Стан нового автомобіля! Всі скла рідні без ДТП Оригінальний пробіг 181тис.км. Найнадійніший і найпростіший мотор 1.6MPI працює чітко, жодних помилок немає. Салон ідеалі як новий.Ходова збита без сторонніх стуків. Проведено повне ТО (замінено ремінь і ролики ГРМ, рiмiнь генератора.
Перший власник в Україні, пригнаний з Німеччини своїм ходом. Вчасно проводилося ТО, ходова вся перебрана. Капіталовкладень не потребує, сів і поїхав. Детальніше по телефону.
Хозяйска машина. Кузов варить не треба. Ходова зроблено. Нові стойки. Нова гума. Новий акумулятор. Добрий, економний двигун з гідрокомпенсаторами. 5-ті ступенева КПП. Покупцю в подарунок другий двигун, та запчастини.
Авто в чудовому технічному стані Нарікань ніяких немає Лакофарбове покриття без пошкоджень Торг присутній на місці Всі деталі за телефоном
Торг у капота
Продається Mitsubishi Outlander I (2005 р.) 🔹 Двигун: бензин + ГБО 4 покоління (встановлене офіційно) 🔹 КПП: автомат 🔹 Пробіг: чесний, не скручений 🔹 Мотор: працює рівно, масла не бере 🔹 Ходова: в хорошому стані 🔹 Салон: шкіряний, чистий та доглянутий 🔹 Кондиціонер/клімат, електросклопідйомники, мультируль — усе працює ✅ Авто повністю на ходу ✅ Газ вписаний в техпаспорт ✅ Не потребує вкладень — сів і поїхав
Продаю чудивий, Офіційний, сімейний автомобіль, був куплений у дилера та був у володінні жінки, катався по невеликому асвальтованому місті, доглянутий, в повному технічно-робочому стані із заміненими всіма рідинами, готовий далі подорожувати і приносити радість, без вкладень. Комплектація максимальна, без пневмо підвіски. Любі перевірки на будь-якому СТО. За детальною інформацією звертайтесь по номеру. Продаю сам, особистий автомобіль, не площадка і не перекуп!
Автомобіль купувався новим в салоні, тому можу дати відповіді на будь-які запитання. Пробіг авто чесний на відміну від більшості оголошень. В ДТП участі не брав. Обслужений, вкладень не вимагає взагалі. Із останнього зроблено: Ревізія газового обладнання, нові форсунки. Регулювання клапанів. Новий компресор та радіатор кондиціонера. Нові гальмівні диски та колодки відповідно. Ревізія ходової частини. Новий комлект зчеплення (оригінал). Нове лобове скло. 2 комплекти гуми. Заміна мастила та фільтрів кожні 8 тисяч. Повний привід працює. Салон чистий та збережений, хім чистки не потребує, не прокурений.
нова гума ,газ вписаний ,любе переоформлення потребує косметичного ремоту
Газ 69 зібраний на рамі та мотор Уаз з нуля. В чудовому стані все працює без зауваження, переоформляється, установлений газ. Дзвоніть розповім більше про авто.
Продам власний автомобіль , купувався в омега-моторс Кіровоград ,повністю справний все працює , реальний пробіг , більше інформації по телефону
Авто заводиться та їде. Потребує вніманія так як не нове.
Продам свою Ауди, машина в моїх руках більше пів року, і за цей час жодного разу не підвела. Замінив помпу, у них на 100к пробігу це проблема. По мотору і коробці претензій немає, працює відмінно! Додатково встановив задній дифузор і спойлер. Машина щодня на ходу. Из нюансов - трещина на лобовом стекле, и пару царапин по кузову.
Автомобіль в гарному кольору, уже на українській реєстрації,двигун заводиться з пів оберта по авто нічого робити не потрібно всі питання по телефону. торг біля автомобіля.
