- 300 тис. км
- Нова Ушиця
- Дизель, 1.46 л.
- Автомат
Автомобіль у відміному стані як на свої роки,все працює,замінено гр,форсунки по оригіналу.Докладніше по телефону...
Автомобіль у відміному стані як на свої роки,все працює,замінено гр,форсунки по оригіналу.Докладніше по телефону...
Продам авто без торгу, цих грошей варте, зробив для себе ВСЕ, захист двигуна, нова резина, ГРМ, ходова, новий клімат (радіатор компресор), ева килимки в круг самі блатні) , обслужено фільтра масла в круг, на всі роботи є документи, радіатор охолодження новий. машина вся в круг перефарбована, замінені пороги та передні крила, оброблене все що тільки можна, обезшумлені всі двері, є детальні фото кузовного ремонту. Мав можливість вкладати гроші так і робив тому новому власнику цього робити не доведеться.
Пригнана з Німеччини Джетта На автоматі Двигун 1.4 бензин САХА Працює відмінно масла не бере. 1000км.був замінений комплект ГРМ. Масло зі всіма фільтрами. Автомат перемикає ідеально. Ходова перевірена нічого ніде нестукає. По кузову корозії немає ніде. Пробіг рідний сервісна книга присутня. Два ключа Заводська Вебаста. Багата комплектація Датчик дощу Авто світло Підігрів регулювання дзеркал Парктроніки перед зад Підігрів сидінь Навігація. Круїз контроль. Авто вкладень непотребує. На всі питання відповім по телефону.
Авто після дтп
В Продажі Авто Hyuindai i30cw Авто в хорошому стані без корозії та гнилі Авто варте своє уваги Економний двигун 4-4.5 л. На 100 км. Двигун працює чудово і без усяких нарікань Машина їде жваво Якщо зацікавило авто то можу скинути додаткові фотографії та іншу інформацію
Первая регистрация, родной пробег, двигатель работает хорошо как на бензине, так и на газе, два ключа, комплект зимней резины с дисками. Имеет небольшие сколы и дефекты на фото видны.
Продам авто,кожен день на ходу, є моменти по лкп поліз лак. Мотор хароший. Ходова уся добра. Коробка працює відміно. Газ -бензин 3поколіня вписано. Акамулятор добрий. Страховка свіжа -резина зима.Любий вид переоформлення .деталі по телефону **********.Також можливий обмін.
Авто у гарному стані. На 164 000 була заміна мастила, ремінь ГРМ ,ролік ,помпа. Стоїть зимова резина Michelin та комплект літньої на титанах .
