- 177 тис. км
- Нова Ушиця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.3 л.
- Автомат
автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує. *два комплекти коліс ( зима, літо) телефонувати після 17:00
Сімейне авто володію ним вже кілька років по авто немає ніяких питань все вчасно обслуговується, автомобіль як на свої роки виглядає досить добре, відповім на усі запитання телефонуйте!
Продам своє авто в гарній комплектації s-line. За детальною інформацією звертайтесь по тел.
Продам власне авто.перший власник на укр.авто обслужено.зімня резіна.треба замінити задні саєнблоки.продажа з зв'язку покупкою більшого авто....обмін інтересний тільки на буса!
Машинка находу технічно справна сів поїхав 2.0 газ бензин механіка продам в добрі руки
Продам, власний автомобіль. З двигуном 1.9 найкращий у своєму класі, надзвичайно потужний та економний. Заводиться в любу пору з пів оберта! Не димить. Масла не бере. Ходова частина, мотор, салон, в ідеальному стані (жодних стуків та шумів).
Авто повністю на ходу, сів поїхав Комплект літніх коліс Є мілкі сколи по кузову Є нові передні крила пофарбовані Деталі за телефоном **********
Авто на повному ходу, робити нічого не потрібно, сів поїхав зацікавились авто детальніше по тел, **********
Робочий стан. Гаражне зберігання. Зроблено капітальний ремонт кузова (днище, нові пороги).Новий радіатор. В ідеальному стані сидіння.
Авто в рідній фарбі замінено масло фільтра .
авто в доброму стані, в гарній комплектації, дуже економна 5-5.5л/100, є нюанс по лфп на фото видно. Комплект літніх шин. Детальніше розкажу по телефону
Авто в гарному стані, двигун зроблений 15 тис. тому, ходова теж обслуговувалась, можливий невеликий торг.
НЕТЕРМІНОВО!!!!ЯКІСНЕ АВТО З РІДНИМ ПРОБІГОМ ДОРОГА НОВА ЛІТНЯ РЕЗИНА+4 ВСЕСЕЗОНКИ+ОРИГІНАЛЬНА ЗАПАСКА-ЯКА НЕЙДЕ В КОМПЛЕКТІ В ДРУГИХ АВТОМОБІЛЯХ ЇЇ НЕМАЄ!ЗМІНІ КОВРИКИ + НОВИЙ КЛЮЧ,ОБСЛУЖЕНА І ПЕРЕВІРЕНА ПОВНІСТЮ ОФІЦІАЛЬНИМ СЕРВІСОМ ,,ХЬЮНДАЙ,, Є ПІДТВЕРДЖЕННЯ,МАШИН ЯМ НА ШВИДКОСТІ НЕ ЗНАЛА ,ЗАПРАВКА ОКО,WOG,БРАВ З ПРОБІГОМ 52 ТИС. ЄДИНИЙ ПОВНОЦІННИЙ ВЛАСНИК ,МОЖЛИВИЙ ОБМІН-НА ОБМІН 12.500.ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ!ПОВНІСТЮ ВСЯ ІСТОРІЯ,ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ОФІЦІАЛЬНОМУ СЕРВІСІ ХЬЮНДАЙ В ЛЮБОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ.ЄДИНИМ ПОВНОЦІНИМ ВЛАСНИКОМ БУВ І Є Я НА УКРАЇНІ- noОБСЛУГОВУВАЛАСЬ ТА ОБСЛУГОВУЄТЬСЯ НА ОФІЦІАЛІ6 ХЬЮНДАЙ! МОТОР ,КОРОБКА В ІДЕАЛІ ВСЕ ПО РЕГЛАМЕНТУ!торг!РОЗГЛЯНУ ВСІ ВАРІАНТИ НА ОБМІН ЯКІ ВАРТУЮТЬ УВАГИ ЯК ДОРОЖЧЕ АВТО ТАК І ДЕШЕВШЕ! ЦІНА АКТУАЛЬНА ПРОТЯГОМ НЕДІЛІ-ДВІ!
Я власник авто володію 4 роки, по авто було багато що зроблено, замінена задня і передня підвіска, зашумлена, замінений радіатор пічки, антифриз новий, масла фільтра замінені, замінено двох масове щеплення, тормозна система обслужена, двигун масла не бере турбіна суха, замінено комплект ГРМ, свічки накалу теж замінені, клімат обслужений працює добре, стан сів поїхав.
