- 285 тис. км
- Нетішин
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
2500 без торгу сів поїхав номер телефону
2500 без торгу сів поїхав номер телефону
Терміновий продаж авто BMW X5 E53 4.4 2000р Українська реєстрація) Авто заводиться, гарна комплектація, має нюанси по мотору та косметиці) Двигун має стук( Торг на каву) Обмін 5500) Більше деталей в приватні повідомлення, або за телефоном)
Автомобіль з повним приводом, має чорний салон (стеля також чорна) система безпеки не спрацьовувала, кузов без рихтовки та витяжки, деталі кузова в рідній фарбі без підфарбувань. За винятком двох пластикових деталей переднього бампера, що пофарбовані в колір авто. Так як ці деталі замінені на нові. Пошкоджені деталі переднього бампера, переднє праве колесо, підкрилок замінені на оригінальні нові. Авто має стан нового авто. Готовий до огляду на будь якому сто. Торг
Всі питання по телефону
Простий, не дорогий в обслуговуванні та надійний автомобіль який привертає увагу перехожих. ДВС та КПП без зауважень. Салон охайний доглянутий. ЛФП в задовільному стані, присутні не значні сліди експлуатації. Дах працює (складається та розкладається). Гума літня, в задовільному стані. За бажанням можливий перепис на нового власника. Торг. Всі інші запитання по телефону
Їздила дівчина нюанси на фото
Вольксваген golf 6,універсал, чорний колір, перший власник в Україні косметичні підкраси 2 комплекта коліс на титанах(зима 2022р,літо 2023р - гума нова) страховка по 25.05.2026 звертайтесь по телефону **********
Авто черв амулет 2008рік 1.6 газ бензин.Максимальна комплектація ,абс,2 подушки безпеки,склопідйомники,підігрів седінь,протитуманки,титани, фаркоп ,пробіг 178000тис,пороги переварені,резина добра,ремні ,помпу ,свічки з проводами тільки замінив.Продаж з переоформленням.Я власник.Стан задовільний
Продам Mazda CX-5 в гарному стані, гарна комплектація (датчик мертвих зон, підігрів сидінь, двохзоний клімат, адаптивний круїз, система екстренного гальмування, шкіряний салон з вставками алькантари, carplay, безключовий доступ, сигналізація з міткою. Все скло рідне, авто
Авто у власності з 2018 року, пригнав у 2022 році з документами все у порядку. Всі замінники були замінені вчасно, при 291000тис було замінено грм, помпа, права сторона розпредвалів, рокера, гідрокомпенсатори, термостат. Ходова частина працює, поставлені проставки. Все що було замінено у автомобілі маю, за потреби можу віддати. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам свій СС 2014 року, 2.0 tdi (177 к.с.) в максимальній комплектації, авто було пригнане з Кореї, було замінено: комплект ГРМ + помпа; фільтра + масла (двигун, АКПП); новий акумулятор; нові адаптивні стійки; тормозні диски+колодки; нові 3 радіатори; замінено саленблоки і т.п. Авто має 2 комплекта резини, як нова (зима+літо) 2024 року (Yokohama літо+pirrelli зима). Пробіг 246 тисяч.
Продам Форд мондео 2015р.в. Приганявся в 2019р для себе з Німеччини. Машина вся по колу ціла,не фарбований жодний елемент,салон в збереженому стані. Комплектація "тренд" з додатковими опціями( максимальна лед оптика,велика магнітола sink 2,шторки й тонування на задніх вікнах,складний фаркоп з електроприводом). Є літні колеса на литих дисках. В подарунок комплект дорогих чохлів з алькантарою і фірмові літні коврики.Все обслуговування в Україні на офіційному дилері "віннер Форд Рівне" ,є сервісна книжка і заказ-наряди. Пройдено всі відзивні кампанії. Продажа не спішна,причина продажу купівля кросовера. Всі інші питання по телефону,торг біля капота. Якщо покупець матиме убд то отримає страхування на рік безкоштовно))
Продам надійний сімейний автомобіль, пригнана зі Швеції в наявності два комплекта дисків та гуми. Проводилась заміна заднього підрамника, повне то масла та фільтра теж замінені, встановлена сучасна мультимедіа, в авто є можливість доступу до мережі інтернет через мобільну сім-карту. Фари поліровані, поклеєна бронеплівка. Комплектація з webasto, причина продажу - друге авто в сімʼї, деталі за номером телефону, при огляді авто можливий торг, авто варте уваги, все працює сів і поїхав, розхід дизель змішаний 9 літр
Автомобіль купувався новим в салоні. Весь час в одних руках. ГБО ніколи не ставили, так як витрати палива та пробіг не великі. Всі ТО автомобіль проходив своєчасно на сервісі. Є всі записи. Машина в дуже доброму стані, майже як нова, але не зовсім) Було одне ДТП у передній бампер. Все замінено на нове й оригінальне. Також є зимова гума. Машина до повному ходу та в дуже доброму стані. Подивитись авто можна тільки в Києві. По телефону торгів не провожу, коментарі не читаю. Дзвоніть після 18:00, або пішить у Вайбер на номер. Авто майданчики та автобізнесменів прошу не торбувати мене. Всім вдалих покупок :)
Власний автомобіль пригнаний своїм ходом з Німеччини 30.10.24, авто в гарному окрасі без підкласів в рідній фарбі, на максимальній комплектації, запуск з кнопки, комплект зимової резина на дисках та ковпаках, два комплекти ковриків, підігрів лобового скла, підігрів сидінь повний ел пакет, замінено комплект ГРМ, по авто все працює!!!!
До Вашої уваги Infiniti QX56 — це не просто автомобіль, це відчуття. Відчуття сили, спокою та повного контролю над дорогою. Автомобіль дуже комфортний для поїздок по місту та по трасі. Потужний 5.6 л двигун в поєднанні з надійною і мʼякою підвіскою дарують не реальний комфорт та емоції на дорозі. Авто в доглянутому стані,є не значні сліди експлуатації. Салон взагалі можна прирівняти до ідеального стану. Кожна функція в авто, кожна кнопка працює без зауважень. Чудовий варіант для тих, хто хоче великий, статусний та по-справжньому комфортний автомобіль, а не просто “засіб пересування”. Автомобіль повністю в рідній фарбі. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном. Із задоволенням відповім на всі Ваші питання.
Авто в гарному доглянутому стані. По машині багато було зроблено: розхідникі, підвіска, нова гума. Більш детально за телефоном. Площадкі прохання не турбувати.
Практично нове авто, ТО проводилось все вчасно всі відмітки проставлені в сервісній книжці, кузов оброблено мастікой, реально на 100 км зі швидкістю до 100 розхід палива 6.5-6.7 Докладніше все розповім по телефону. Всатонвлений відеорегестратор на штатне місце як з заводу.
