- 75 тис. км
- Мостиська
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Максимальна комплектація!!! Перша реєстрація2025р. 40к€!
Максимальна комплектація!!! Перша реєстрація2025р. 40к€!
Продаю власне авто пасажир 8+1 З плюсів Встановлено хороші світлодіодні лед лампи Гарні титани Тонована по колу Доставляв фаркоп Партроніки задні Камера заднього виду + реестратор Водійське сидіння піднімається і опускається Дуже хороша музика В подарок ( вогнегасник , жилетка , аптечка і трикутник) Додаткова сигналізація стоіть Новий акумулятор Машина обслужена в хорошому стані коробка і мотор працюють супер ходова також в ідеалі Сів і поїхав З нюансів попередній власник скрутив пробіг на 32 тис км і є не величкий скол на лобовому А так то машина супер сів і поїхав Детальніше по телефону
Авто в чудовому стані! Продаю у зв'язку зі службою у ЗСУ! Дзвоніть, пишіть, домовимось!
На Обмін дорожче! Skoda Octavia A5, 2010 рік, 1.6 TDI. Автомобіль у хорошому стані на свій вік. Технічно без зауважень, двигун, коробка та ходова працюють справно. Клімат-контроль працює відмінно. По кузову присутні незначні сліди експлуатації, що відповідають віку авто. Економний та надійний дизельний двигун, комфортний салон, місткий багажник. Авто доглянуте, вкладень на даний момент не потребує. Детальніше по телефону. Торг біля автомобіля.
Купив, сів, поїхав.
Продаю авто гарному стані. Максимальна комплектація
Деталі за телефоном,авто дійсно варте уваги, є всі чеки по ремонту автомобіля, нові турбіни та все інше. ТЕРМІНОВО **********
Ювілейний випуск. Автомобіль у чудовому технічному стані. Оригінальний пробіг. Машина вихідного дня, експлуатувалась дбайливо та своєчасно обслуговувалась. Двигун прошитий під Stage 1, працює відмінно та дарує приємну динаміку. Авто повністю готове до експлуатації — сів і поїхав. Надійний та доглянутий автомобіль. Два ключі. Також наявні комплект рідних дисків і гумових килимків Весь кузов покритий бронеплівкою для максимального захисту лакофарбового покриття. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Деталі за телефоном. Торг біля капоту.
Продається Passat B5 1998 р.в в рідній фарбі, без підкрасів. Один власник в Україні. Мотор 1.6 бензин. Варте уваги. Деталі за тел.
Авто в доброму стані, нічого робити не потрібно. Надійний МРІ двигун, по кузову жодних недоліків, один косметичний підкрас. 2 комплекти резини. Адекватний торг біля авто!
Продаю власне авто, машинка економна,компактна та жвава в русі, вкладень не потребує, всі регламентні роботи проводились вчасно та виконувались на якісному автосервісі. Детальніше по машині: стоїть нова 2025 р. зимова резина по колу на стальних дисках, а також нова резина літня на титанах, два ключа, авто заводиться,рушає,переключає гальмує чудово!Салон не прокурений і ніколи в ньому не курили,сидіння збереженні в чохлах(як ззаводу), нові фірмові килимки під ногами і багажнику Двигун сухий, працює як годинник, їде як на бензині так і на газі, газ 4 по-ння вписаний в техпаспорт, стоїть новий газовий редуктор, форсунки замінив і поставив з фільтром, що дозволить на газу ще 200тис. пролетіти без жодних проблем!Також нові гальмівні диски колодки по кругу, фільтра масла поміняні, антифриз.В комплекті: чохол на авто, рейлінги, запаска в чохлі, домкрат... з нюансів невеличкі сколи, царапинки, як на свій вік авто це нормальнo, гнелі ніякої немає, по технічній частині авто в відмінному стані, бо використовуємо сім'єю з дітьми і дбаємо в першу чергу за безпеку! перереєстрація на нового власника в МРЕО або по акту к/п, інше що цікавить по телефону, огляд тестрайв і торг безпосередньо біля авто, звертайтесь, всім добра!
Авто в дуже гарному стані Оригінальний пробіг! На дуже гарній комплектації За детальнішою інформацію телефонуйте пишіть
Машина в ідеальному стані Жодних зауважень немає Кого цікавить дзвоніть пишіть
до машини є багато запчастин , нова зимова резина плюс літня на окремих дисках . Також маю до неї титанові диски R17 БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
Продам ваз 2103 в не поганому стані торг є пропонуйте
Авто в хорошому стані! При купівлі було оброблено повністю, на фото видно по передньому капоту! В одних руках від моменту покупки в салоні ! Перша реєстрація 1997 році !Не варена !!! Телефонуйте будемо домовлятись! Тільки переоформлення!
