- 330 тис. км
- Малин
- Дизель
- Ручна / Механіка
Продам авто в чудовому стані , грм масла поміняні, капіталка робилася минулим власником 50 тис тому, кожний день на ходу, не бита в рідній красці, є незначні подряпини сколи, продаю виникли труднощі в сім'ї
Продам авто в чудовому стані , грм масла поміняні, капіталка робилася минулим власником 50 тис тому, кожний день на ходу, не бита в рідній красці, є незначні подряпини сколи, продаю виникли труднощі в сім'ї
Стан як на фото. Автомобіль кожен день їздить,не фарбоване, не варене, є комплект литих дисків.
Авто 2008 року 1,8 бензин, технічно в гарному стані, кондиціонер, підігрів сидіння, підігрів лобового скла, з документами все добре.
Машина на ходу щодня вкладень не потребує, масло, ремінь поміняні, продаж або обмін. Хлам не пропонувати, телефонуйте.
Авто у відмінному стані та комплектації. Відремонтоване оригінальними запчастинами. Лишитесь задоволеними. Все інше - за телефоном
Land Rover Range Rover 2007 рік , 4,2 syperchardger, Restayling, в дуже гарному стані на свої роки, не фарбований, без ДТП, ГаЗ ніколи не стояв, зроблено дуже багато роботи та вкладено чимало грошей. Зроблено велике ТО двигуна, та всіх вузлів. Ходова частина вся нова від переду до заду. Пневмо після ТО. Лед світло , та багато інших речей які служать для комфортного керування! Фарбовано тільки дві арки , всі недоліки виправлено! Кому потрібно живе авто, телефонуйте все розповім! На обмін дорожче!
Продам надійний та економний Renault Megane II у дуже хорошому стані. Авто повністю обслужене та готове до експлуатації — сів і поїхав. Двигун працює ідеально, не димить, масла не бере. Коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх звуківАвто доглянуте, використовувалось бережно. Документи в повному порядку, будь-який вид переоформлення.ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ОБОВ'ЯЗКОВЕ!Кузов у хорошому стані, присутні незначні сліди експлуатації на капоті, які не впливають на подальше експлуатацію автомобіля.
Продам власне авто , в гарному стані машина не гнила , все обслуговувалось вчасно , обов?язкове переоформлення Шита коробка машина їде дуже добре Гарний охайний чистий салон , за питаннями телефонуйте
Авто в гарному стані, по техніці ніяких нарікань немає, економне та надійне авто. Мотор масло не бере, коробка перемикає добре. Вебасто, кондиціонер і решта всіх функцій по авто працює. По кузову без ржавчини.
Автомобіль повністю на ходу,ГБО(італійське 4 покоління ) офіційне,вписане в техпаспорт.Авто їздить кожного дня.Комфортний,великий салон.Автомобіль приємний до подорожей на великі відстані.Телефонувати за вказаним номером ,на повідомлення не відповідаю.
Автомобіль в задовільному стані. Багато чого зроблено. ГРМ замінено в 215тис.км. Один власник. Бралася з салона. Дефекти видно на фото. Пробіг може змінюватись так як користуюсь авто щодня. Торг. біля авто.
2.0 дизель на 160к.с. Я перший власник в Україні. Замінено тормозні диски перед, замінено колодки перед і зад, замінено комплект щеплення, обслужений генератор і стартер, мастило змінюється кожні 10 тис.км. 5w40 elf, замінено тормозну рідину, передні пружини нові, панорама обслужена і не тече і багато іншого, розповім все по телефону. Пробіг рідний ( авто перевірялось перед купівлею ). Екологія на місці та справно працює. Кожна кнопочка і кожна функція в авто працює.Торг при огляді. Є комплект зимової резини на литих дисках.
Перед тим як телефонувати обов’язково перегляньте відео та уважно прочитайте опис. У відео показано та розказано всі нюанси. Питання, відповіді на які вже є у відео чи тексті, не розглядаю. Про авто: На мені генеральне доручення. Газ/бензин. Є новий радіатор, новий АКБ, перебраний газовий редуктор. Зимова резина. Автомобіль у мене 3 роки, продаю через покупку іншого. Страхівки немає. Недоліки: ЛКП у посередньому стані. Панель змінила колір. Гофра на глушнику потребує заміни. Є підкраси балончиком. Є підшпакльовані місця та інші дрібні недоліки. По факту: Авто на ходу, газ/бензин працюють справно. Регулярно їздив на Київ. Нещодавно пригнав у Малин. Місцезнаходження: Авто у місті Малин, у гаражі. Показ тільки за попередньою домовленістю. Я сам перебуваю в Києві. Їздити просто для показу не буду. Якщо авто підходить приїжджаєте в Малин з коштами, оглядаєте, і за потреби я приїду для оформлення передоручення. Можливий обмін також на 2-осний легковий прицеп.
Кузов потребуе ремонту.Детали по телефону
Авто знаходиться в смт. Чоповичі Житомирська обл
Авто обслуговувалось повністю і вчасно, замінені всі масла, цеп ГРМ, вкладень не потребує, сів і їдеш в кайф, не машина, а літачок) Причина продажу - хочу таку ж, але молодшу)
Продам машину я один власник на укр машина на ходу економна повний привід замінив турбіну на нову ще на гарантії машина не нова є сліди використання їде дуже бодро кому цікаво звертайтеся на все дам відповіть тільки переоформлення ********** олександер
