- 76 тис. км
- Мала Виска
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль Renault Grand Scenic 2 покоління 1,9 турбо дизель 7 місць. Машину привезено з Польщі.Я-перший власник в Україні. Машина повністю обслужена.Помінено масла, всі фільтри, нові ГРМ,помпа,турбіна.Масла не бере.Ходова та мотор повністю зроблені. Є незначні сколи по кузову. Машина постійно з повним баком палива.Комплект зимовой гуми,запасне колесо повнорозмірне.Всі слопідйомники працюють.Клімат-контроль,кондиціонер заправлений повнісю.Салон смішаний(шкіра-матеріал) Страховка до липня 2025 року. Середня витрата палива 6,траса 5л на 100 км.Дуже економічна машина. Машина в гарном стане. Торг біля авто.
В дуже хорошому стані! Пригнаний в минулому році з Німеччини. Майже не експортували, пробіг по Україні 2 тис., зроблено ТО! Вкладень не потребує! Дзвонити
Чудовий новий автомобіль
Авто технічно обслуговане. Замінено тормозні барабани і колодки. Коробка після капітального ремонту. Не фарбоване. Європеєць. Домашне авто повністю готове до експлуатації.
Авто у гарному стані вкладень не потребує. По машині все працює.
Продам???? Меган 2 Двигун,-1,6 бензин ?? Свіжопригнаний Пробіг 165тис перевірений Стан ???? Ціна????-6200$
Авто повністю обслужене, в гарному стані. вкладень не потребує. Вебасто, турбонадув, сабвуфер, нова зимова резина. Масло не їсть, не димить.
Машина на ходу сів і поїхав, з документами все нормально, всі питання по телефону
Документи в порядку, тільки с переоформленням, тех. стан гарний багато запчастин замінив, по косметиці е нюанси, торг мінімальний
Продам гарне, обслужене авто . Без ДТП ( не биток ). Один власник в Україні . Автомат . Максимальна комплектація . Два комплекти гуми , все сезон та зима .
2101. Мотор 1.2. поварена весною. Ходова +-. По заду стоять балони для підвищення кліренсу. Потребує по бажанню малярки,але не впливає на їзду. Електрика зробляна, працює все. Ближній,дальній,повороти,підсвітка номера,двірники,омивач скла,музика. Закриваються двері з ключа. Сидіння з бмв,водійське порване але є чохли,коробка 4 ступені, Масло і антифриз міняні 700 км. Ремінь новий,патрубки всі нові,система охолодження вся промита. Розварки 14. Трохи ріже задні колеса на ямках. Потрібно обрізати задні крила. Резина +-. Акумулятор слабкий. Страховки нема. 32.000 торг мінімальний. Можливий обмін
