- 245 тис. км
- Кролевець
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто Все працює Зимня резина є Торг у капота
Продам своє авто Все працює Зимня резина є Торг у капота
Експлуатація з 2024р, перший власник, куплений новим. Повний привід, 517 кінських сил, батарея 108.8 кВт, підтримка швидкої зарядки 175квт/год, повільная АС зарядка 32а, 7 кВт, V2L можливість віддавати енергію до 7 кВт, ковані диски, резина Continental, виведена навігація на головний екран, мультимедіа оновлена до останньої версії 2510, активоване ОТА оновлення, утримання в полосі, активний круїз контроль, TPMS система контролю тиску шин, ароматизація та іонізація повітря в салоні. Перфоровані томозні диски, суппорта BREMBO, регульована жорсткість амортизаторів ZF, 4 зонний клімат контроль, масаж, вентиляція, підігрів на першому і другому ряді сидінь, проекція на скло HUD, лобове скло заклеєне атермальною плівкою, фари і бічні стійки в захисній плівці, шкіряний салон, шкіраня передня панель, 15.6 екран поклеєний в захист, LED оптика, відкриваєма панорама, електропровід кришки багажника, 3 ряди сидінь, встановлений задній металевий захист, грошей на авто не жалкував, є все, простіше сказати чого нема ) Ідеальне авто в своєму класі Можу пригнати в любе місто України
Продам авео у новому стані,рідний пробіг 73 тис.км,нічого не крутилося,все в оригіналі,Рідна Фарба,без підкрасів.Машина корейської збірки,має кондиціонер,скло підйомники,гур.не має навіть і натяку на корозія,під накидками нові сидіння.Машина оброблена антикорами та повністю обезшумлена.Перша реєстрація і експлуатація з 2012 року.
Автомобіль в збереженому стані, обслугований. Двигун працює без нарікань, ходова частина на 5+, електроніка вся працює справно, вкладень не потребує. Більш детально за телефоном
Власне авто, вкладень не потребує.Все обслуговування було вчасно.Кузов без підкласів та дтп.Двиун,ходова в відповідному стані.
всі питання за тел. **********
Авто у чудовому стані, вкладень не потребує ! По всім питанням дзвоніть, або пишіть на Viber/Telegram ! ТОРГ БІЛЯ АВТО !
Продам свій автомобіль. Авто в сім?ї 4 роки. Надійний, обслугований, доглянутий. Готовий до перевірок на сто. Відповім на всі питання по тел. Дуже гарний варіант за свої гроші. Обмін можливий.
Daewoo Lanos 1,5 газ/бензин поляк. Брав як резервний автомобіль, продаю тому що відпала необхідність в ньому. Всі свої функції виконує чудово
Гарний стан автомобіля не великий пробіг безпека не спрацювала красити нічого не потрібно двигун та коробка працюють ідеально за готівку невеликий торг на обмін як звичайно дорожче
Свіжо пригнаний автомобіль з Швейцарії в дуже гарному та збереженому стані кузов авто в рідній фарбі корозія відсутня двигун працює ідеально як на газу так і на бензині розхід на газу приємно радує сім літрів перевіряв особисто по ходовій без зауважень салон чистий та збережений резина гарна взагалі вкладень не потребує ніяких сів завів та поїхав
Продам власне Авто,або розгляну Обмін Авто 6 років в один руках Зроблено все що можно було зробити) Техніка в дуже гарному стані, робити абсолютно нічого не потрібно Клімат заправлений Встановлена дорога музика (+ Саб) Пересвіт салону Руль 3.5 Вихлоп 3.5 Гарні диски Перероблені фари перед зад Та багато багато іншого... Телефонуйте,дам відповідь на всі ваші питання )
Машина в гарному стані . Газ /бензин . Завжди все обслуговується вчасно. Масло міняється кожні 6-7 тисяч . Коробка працює добре . Надійна машина, яка за весь час не разу не підвела. Готова до перевірок на вашому сто. За деталями телефонуйте .Площадки прошу не турбувати . 3 продажем не поспішаю .
Продається гарне авто. Їздив дідусь. Авто на ходу заводиться їздить. Один власник в Україні з 97 року. По кузову ціла. Реальному покупцю торг. Більше інформації по телефону.
Продам авто в нормальному стані, газ бензин, працює як на газу так і на бензину. Мотр масла не бере, коробка не вибиває, авто їде бордо. Ходова не гримить, замінено 2 гранати, мастила, акумулятор добрий. Салон не затяганий, гарна музика, є сигналізація. Кузов в нормальному стані, є дві невеликі дірочки в дні ( Ноги не випадають!))) Резина сезон відбігає. Авто переоформлюється. Дзвоніть пишіть +**********
Треба варити та замінити лобове стекло воно є в наявності всі деталі по телефону або краще ПИСАТИ
Продам автомобіль в гарному стані , в крутім обвісі RS, виглядає дуже стильно, встановленні 17R колеса, гарна комплектація , стоїть ксенон,шкіряний салон , електро регулювання сидінь , пам?ять сидінь, чорна стеля . Робити по авто ні чого не треба всі розхідники замінені. Двигун працює прекрасно 122лс їде дуже бодро при тому що розхід палива не великий . Продаж не спішний. Додаткова інформація по телефону.
