- 170 тис. км
- Конотоп
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.26 л.
- Автомат
Автомобіль у відмінному стані працює все встановлено газ, мотор зроблена капіталка і гільзування мастило не бере, по кузову підфарбовані дві арки задні.
Автомобіль у відмінному стані працює все встановлено газ, мотор зроблена капіталка і гільзування мастило не бере, по кузову підфарбовані дві арки задні.
авто в хорошому стані .е комплект зимової гуми все працює без нарікань
Надійне авто в ідеальному технічному та візуальному стані. Рідний пробіг, мінімальні пошкодження в Америці. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків, коробка передач — без зауважень, ходова частина в ідеалі. Жодних вкладень не потребує. Хороша комплектація: - чорна стеля, шкіряний салон - безключовий доступ - система start-stop - панорамний люк - круїз-контроль - камера заднього виду - двозонний клімат-контроль - підігрів передніх сидінь - підігрів дзеркал - електрорегулювання крісла - цифрова приладова панель - виїзний мультимедійний екран - мультикермо - датчик світла та дощу - бездротовий CarPlay
Продам власне авто. Авто доглянуте, вкладень не потребуе. Все працюе iдеально. Пробіг оригінальний який можна підтвердити по базам та випискам з сервісної книжки. Мотор працює чудово, коробка також. По кузову є присутні незначні сколи та сліди експлуатації. Продаж з повним переоформленням, документи в порядку. Торг у капота.
Авто в рідній фарбі вкладень не потребує. Ланцюги та масла замінені. Я перший власник який користується авто в Україні.Два комплекти коліс R21. Зимня резина нова.
Авто в повній комплектації гур, передні скло підйомники, електро регуліровка дзеркал, підігрів дзеркал, кондік( потрібно змінить подшипник) Масло фільтра змінювалися вчасно, нові свічки і ремень грм змінювався 500км.нові задні пружини, газу нема і не було расход город 7л. , за городом 5 авто бодре збите не трищить не пищить колеса р15, кого цікавить дзвоніть. Я власник авто продажа тільки з переоформленням
Машина на повному ходу, кожен день. Двигун не димить, масло не бере. Можливе переоформлення.
Гідропідсилювач курма, двигун 1,6 16кл., кузов без коррозії.
Авто без ДТП, рідна фарба, ВСЕ працює, тоноване по колу. Дзвоніть.
Ваз 2109 у хорошому стані. Вкладень не потребує! Сів і поїхав. Мотор чудовий. Заводиться завжди з пів оберту, з першої секунди! Масло не бере! Не димить. По кузову ціла! Не гнила. Дуже висока, кліренс від землі сантиметрів 40 точно. Електрика вся працює. Є музика. Люк відкривається, не тече. Склопідйомники працюють, ручки є. З Документами все добре. Будь-яке переоформлення як вам зручно.
Продам авто в доброму, доглянутуму та робочому стані. Попередній господарь мав переднє не значне ДТП, після чого було замінені радіатори,насос кондіционєра та лобове скло.Кондиціонер не працює. Ходова передня перебрана повністю.Салон у гарному стані, у машині не палили. Має потертості ЛФП та пару вмятин. Все є на фото.Реальному покупцеві - торг. Можливий обмін .
Авто в ідеальному стані. Кузов переварений в 2013 році ( оцинковане залізо ) вигляда як новий,варити нічього не потрібно ! Салон чистенький і цілий. Двигун 1.6 бензин карбюратор працюе гарно, масла не бере під капотом вся єлектрика перебрана, новий трамплер, катушка,усі реле, карбюратор новий як і двигун . Кпп без зауважень. Ходова не гримить , стойки держуть добре. Масло поміняне 2 тижні тому. По електриці все працює! Коробка передач механіка. Кузов узаконений, експертиза проведена, документи в повному порядку.
!!!В зимку 2026 лопнуло.!!! Продаю чудовий сімейний автомобіль, кожного дня на ходу. Купувався для жінки тому присутні всі нюанси керування авто жінкою, пошкоджені бампера подряпини, пошкоджене лакофарбові покриття на фото видно. Двигун, АКПП працюють відмінно Кузов, днище без іржі. Салон кожа збережений. ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт. Комплект зимової гуми. Перепродухів прошу не витрачати мій та свій час. Більше інформації за телефоном. Всім гарного дня.
Продам автомобіль в гарному стані.Авто повністю справне як технічно так і по кузову.Жодних запотівань,не стуків, нічого робити не потрібно.Всі свіжі рідини.Торг біля капоту
Технічно справне авто, 2 місяці тому замінено мастило в двигуні ,коробці, фільтра, акумулятор чудовий, повне переоформлення. З документами порядок, страховка є, гума літня і нова зимова. За всіма питаннями пишіть на Телеграм або Вайбер! Не завжди беру слухавку!
Skoda Fabia 2004 року, передній привід, КПП - механіка, двигун 1.2. Пробіг 266 000 тис.км. Двигун масла не бере. Салон повністю збережений, постійно користувались чохлами. Автомобіль справний та доглянутий. Вкладень не потребує. Деталі за телефоном.
Авто в ідеальному стані. Все в рідній фарбі без єдиного ДТП. Рідний пробіг. Перед повністю, низа і задній бампер все в бронеплівці, повний привід. Офіційна, два комплекти резини з дисками. Можливий обмін на Прадо. Або обмін на квартиру в Києві.
