- 167 тис. км
- Конотоп
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Рідний пробіг,крашена пасажирська передня дверка,авто в гарному стані,лед освітлення,новий монітор,фаркоп.
Продаю Опель зафира 2012 року випуску. Офіційно придбане в Києві, Петрівка авто. Я другий власник, купляв авто 2 роки назад для себе, для подорожей на дальні відстані. Продаю так як через війну не подорожую. Відразу після покупки в автомобілі було замінено всі рідини. Включно і рідини в коробці ізітронік, масло та гальмівну рідину. Також було проведено адаптацію коробки передач. В процесі експлуатації було замінено термостат, передні двірники, гальмівні колодки. На авто встановлено газове обладнання 4 покоління. Дуже економічне та потужне авто. Витрата газового палива 9 літрів в міському циклі. Потужність двигуна 141 конячка. Автомобіль без єдиного підкрасу. Але є деякі подряпини які виникли в процесі експлуатації. На мою думку в авто головний плюс це багажне відділення яке може досягати об'єму 2 кубічних метрів. 7 місць. Автомобілем будете задоволені.
Авто в гарному стані , на максимальній комплектації , всі рідини замінено , гарний розхід по місту 7.5-8 л , гарна динаміка , просте та дешеве в обслуговуванні . Вібаста гарно гріє в морози , самбуфер та музика Bose дають гарний звук , датчик дощу та датчик світла , датчики тиску в шинах , підсвітка при повороті , парктронік перед - зад ,безключевий доступ - два ключа , салон в гарному стані , два комплекта гарної гуми на дисках , торг біля авто і по факту .
Автомобіль стоїть на увазі. 2017 рік, відмінна комплектація, тільки пройдено т/о, повний безключовий доступ, 4-х зонний клімат, панорама.
Технічно авто в гарному стані. Сів і поїхав. Двигун працює рівно, масла не бере, не димить. Коробка без питань, передачі включаються чітко. Ходова в нормі — нічого не стукає, авто їде збито. По кузову є сліди експлуатації, як для свого віку — без критики, все видно на фото. Не гнила. Дно ціле, пороги поварені. Салон охайний, сидіння з потертістю (звичайний знос). Газ вписаний, але не встановлений. Машина щодня на ходу, на даний момент вкладень не потребує. Торг мінімальний біля авто.
Надійний та потужний кросовер BMW X5 F15 . Оснащений надійним бензиновим двигуном об’ємом 3.0 л (306 к.с.) та автоматичною коробкою передач Steptronic. Повний привід xDrive забезпечує впевнену керованість у будь-яких дорожніх умовах. Авто пригнане зі США, повністю обслужене та в гарному технічному стані. Всі пошкодження якісно усунуті, автомобіль готовий до будь-яких перевірок. Технічне обслуговування завжди проводиться згідно з регламентом. Комфортний, безпечний і представницький автомобіль — чудово підходить як для міських поїздок, так і для далеких подорожей. Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Авто в гарному стані, надійний повністю обслужений автомобіль. Газу немає і ніколи не було. Додаткові питання за телефоном. Будь які варіанти переоформлення. Все в оригінальному стані як з заводу. Торг на місці. Можливий Пригон у Ваше місто.
Автомобіль свіжепригнаний з Німеччини з коробкою автомат( простий та надійний гідротрансформатор AISIN). 100% розмитнений зроблений сертифікат та готовий до реестрації. Коробка працює без зауважень не пінае переключає плавно. Автомобіль без малейшей підготовки не поліроване не хімчищене але виглядає досить в не поганому стані. Двигун працює шо годинник( ланцюг, фазорегулятор в ідеалі). По підвісці без нарікань. Дуже гарна комплектація оптика на ксеноні. За додатковою інформаціею звертайтесь за телефоном. Торг
Продам власне авто. В авто встановлені хороші лампочки філіпс світло гарне, виставлене на стенді,по салону питань та нарікань немає,салон постійно в чіхлах,двигун пів року тому був зроблений капітальний ремонт по двигуну та ходовій частині,були замінені колодки та гальмівну систему,новий глушник,двірники нові,склопідіймачі працюють справно,на передньом бампепі єсть притертость по низу,в авто встановлене ГБО 2 та вписано в тех паспорт,гума зимова куплялася нова всі 4 колеса.Авто продається тільки з переоформленням! За остальними питаннями телефонуйте розповім!
продам свій автомобіль в доброму стані сів і поїхав,всі деталі по телефону ********** саша
продам автомобіль у хорошому стані, не фарбований не варений, с пробігом 119000км,
Доброго дня,авто знаходиться в г.КОНОТОП. Дзвоніть все розповім телефоном,або при зустрічі, продам, друге авто в сім'ї.Обмін тільки на гольф 5 на евро номерах!
Продам хороший автомобіль Ford Focus 3 SE 2014 року американський. Має рідний пробіг, замінено масло і фільтри, ходова, двигун і коробка в доброму стані. В авто гарна комплектація: кондиціонер, склопідйомники, круіз-контроль, електродзеркала, мультируль. Можна їздити на спиртовому паливі. Двигун Flex fuel.
АВТО ЄДИНЕ В УКРАЇНІ з таким вихлопом. Авто пригнане з Німеччини рік тому. 1500 км назад, була замінена цеп, щеплення, масло й фільтри, новий ГУР, банка HKS, на даний момент машина тонована, є моменти по ЛКП(потрібна поліровка), зимня гума, лампочки Філіпс,салон у хорошому стані, не потребує вкладень.
На ходу по техніці все добре ,сів та поїхав , газ вписаний з документами порядок , переоформлення , є дефекти по кузову на фото видно ( стакани цілі ) всі питання по телефону
Продам опель інсігнія 2009 року 2.0 дизель механіка. Всі питання щодо авто прошу звертатися в whatsapp 38********97
продам власний автомобіль, перший власник в Україні, авто пригнано з Німеччини в 2021р, пробіг оригінальний, масло та фільтри мінялося кожні 10т. км, замінені антифриз разом з помпою, ремінь ГРМ на пробігу 155т., замінена тормозна речовина, тормозні колодки по кругу, разом з направними, всі диски тормозні проточені. Замінені ремні навісного обладнання. Авто підняте на проставках 3см, установлений металевий захист двигуна та коробки, в коробці 10 т. км назад замінений сальник штока вибору передач та мастило, вся підвіска по кругу перебрана: замінені всі пружини, амортизатори, саленблоки, зроблений розвал. Відреставрована рульова рейка. Електрика вся працює. Акумулятор замінений в 23році. Кондиціонер заправлений та працює. Машина не полірована , є дві невеличких вм'ятинки ( з ними машина приїхала з Німеччини), за бажанням можно викатати. Скло все рідне в гарному стані. Є комплект зимньої резини на штампованих дисках з ковпаками в гарному стані. сервісна книжка та два ключа. Продаж в зв'язку з купівлею кросовера, тільки переоформлення, обмін не цікавить.
