- 139 тис. км
- Конотоп
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.79 л.
- Ручна / Механіка
Авто сів та поїхав
Авто сів та поїхав
Продам дев'ятку! У Хорошому стані. Їздить на будь-які відстані! Вкладень не потребує. КПП 5-ступка працює добре. Мотор чудовий! Масло не бере. Їде жваво!! По кузову не нова! Але ціла, дно ціле. Гума з хорошим протектором! Торг не цікавить! Ціна більш ніж адекватна.
Продам авто Mazda СX-7 2009 року - ресталінгова, 2,2 дизель. У відмінному стані, не бита, не крашена. Повністю обслужена. Можливий здоровий торг біля капоту. Витрата палива 9 л/100 км по місту, траса 6,5 л/100 км.
Заводський пасажир 7-ми містний в гарному стані, вкладень не потребує. Встановлено передпусковий підігрівач двигуна 220 в, автономний обігрівач свлону, фаркоп, багажник на даху, вітровички на вікнах
Авто в гарному стані, шестимісне, не потребує вкладень,другий власник газ у подарунок, ВЛАСНИК ,, дійсна страховка, замінені тормозні колодки
Авто в гарному стані. Повністю пройшло обслуговування. Готовий до перевірки на будь якому СТО. Всі мастила, фільтра замінені. Ресори замінені на нові - оригінал. Встановлені проставки для збільшення кліренсу. А також амортизатори замінені. Все зроблено для використання авто на бездоріжжі. В салоні встановлений сучасний сенсорний жк монітор. Встановлено андроїд авто.
Дуже гарний стан автомобіля Toyota Corolla 1,6 -бензин, комплектація Luna, рідний пробіг, автомобіль працює ідеально, дуже комфортний і надійний. За додатковою інформацією телефонуйте власниці за номером -**********
Авто в ГАРНОМУ !! технічному стані. В Україні з 2012року. Працює кожна кнопочка. 7 місць. Розхід місто 7.5-8.5, за містом 5.8-6.5 л ( в залежності від їзди). АВТО ДУУУУЖЕ КОМФОРТНЕ. На сайті рідко. Телефонуйте.
Машина в гарному стані, всі питання по телефону
Продаю ніссан рог 2017 року в самій максимальній комплектації перший власник в Україні авто проїхало в Україні 4000 км безпека не була стріляна авто находится в Україні менше року встановлювалась безшумка та ще оригінальний бампер та LED оптика від NISSAN X-trail всі камери та радари цілі 90 тисяч пробігу
Срочно!! Продам BMW X1 2013 року, 2.0 дизель. Авто в хорошому технічному стані. По ходовій частині без зауважень — нічого не гримить і не стукає. Двигун працює добре, автомобіль економний. Є один підкрас. Ланцюг в гарному стані , масло не бере ,екологія на місці , гарна комплектація, є складання дзеркал, в зимку заводилась без зауважень! Витрата палива дуже приємний ! На даний момент з цінами на паливо дійсно радує! Гарний варіант для щоденної їзди. Кого зацікавило телефонуйте поспілкуємося! Цікавить обмін на фуру !!!
Автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. Показ авто можливий на вихідних .
Продам машину 2006р. в ідеальному стані повністю справна і на ходу. З будь-яких питань звертайтеся.
гарна комплектація ,є незначні сліди експлуатації на фото спробував показати ,на бампері поліс лак .Присутній адекватний торг .
Терміново продам своє авто,не перекуп!,продаж на інших дисках! Passat cc кінець 2009року,двигун 2.0tsi,коробка dsg dq250 В моєму володінні авто майже півтора року,проїхав 30тис.км Рижиків,корозії та гнилі немає Автомобіль прошитий під stage1,має 250коней та 380моменту,зроблений роздвоєний вихлоп. Працює все,без всяких нарікань,коробка в нормі,двигун теж,розхід масла від заміни до заміни приблизно грам 600 Масло міняю кожні 7тис.км Не так давно зроблено ,замінено в авто: -гальма по колу -маховик -турбіна -датчики турбіни -мастило в коробці та двигуні -всі фільтра -теплообмінник -термостат -помпа -квкг -свічки -форсунки -радіатор пічки -антифриз -стійки стабілізатора -стабілізатор -подушка коробки -нові бі-лед лінзи Із мінусів ,потрібно замінити передні та задні сайлентблоки,та ліву наружню гранату Кого реально цікавить дзвоніть розповім все
Продам гарний сімейний автомобіль,гаражне зберігання,в одних руках більше 10 років.На даний момент вкладень ніяких не потребує.Щеплення замінив 1 тис км назад.Продаю в звʼязку з покупкою нового авто.Всі питання по телефону **********
Авто в гарному технічному стані, я власник 4 роки. Все замінювалось вчасно на даний час вкладень не потребує. Так як авто не нове по кузову є косметичні підфарбування та незначні сліди експлуатації. По салону є зауваження по водійському кріслу на фото видно. Два ключі, музика Bosse, безключевий доступ, задня камера. Огляд та торг реальному покупцеві!
Продам хорошу економну машину, машина для міста або села , в машині замінено мастила фільтра, повністю весь кузов відпалірований, на лобовому склі нанесений антидождь, за більш детальною інформацією звоніть.
Гарне, доглянуте авто, чистий не прокуретий салон, кузов без пошкоджень. На гарній зимовій гумі. Одним словом сів і поїхав!
