- 208 тис. км
- Кіцмань
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.33 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному, збереженому стані. Всі подробиці за телефоном ********** Ангеліна
Авто в гарному, збереженому стані. Всі подробиці за телефоном ********** Ангеліна
Це моє власне авто . Автомобіль який дарує емоцію та економить ваші кошти . В додачу є масло до редуктора та ковпаки для кращої аеродинаміки . -тепловий насос; - -підвійний склопакет; - електро багажник; - дві картки - ключ з якого можна відкривати,закривати двері , багажники . - Вся безпека ціла
Passat СС 2011 року випуску. Авто в технічно справному стані. По кузову є деякі нюанси. Стоїть хороша літня резина, новий акамулятор. Реальному покупцю хороший торг. Більш детально по телефону.
В комплекті М-тітани з резиною
Авто в гарному і збереженому стані Готовий до перевірок ! Ланцюги замінені ! Машина обслужена ! В авто стоїть дуже пристойне світло З поворотними лінзами Цієї весни робилось ТО Автомобіль має повну сервісну книжку і всю історію ! Вся документація на місці ! Всі деталі по телефону +**********
Рено кенго рестайлінг, євро 4 , електросклопідйомники, інтеркулоер, абс, арб, лед фари, комплект зимньої резини на дисках, можлива люба перевірка на оригінальність пробігу 163 ..тис, дзвоніть торг біля авта
Автомобіль на ходу, ходова зроблена, акамулятор новий, замінені масла та фільтра, їздить кожного дня. Більш детально за номером
Продам власне авто. Було придбане самостійно в Німеччині. Дуже гарний стан. Технічно повністю справне. Рідний пробіг. Економний, компактний автомобіль, чудово підходить, як для міста, так і для далеких поїздок.
Замінені всі розхідники, ходова вся зроблена, замінені диски колодки, автомобіль на пружинах, нова резина розгляну обмін на BMW X5 E70
Опель Омега 2.0 газ/бензин 136 л.с.
Продам хороший автомобіль у гарному стані
Авто в дуже гарному стані, на хорошій комплектації, пригнана з Данії в грудні 23 року з автосалону. Пробіг оригінальний провірка на любому сто. Потолок алькантара, сидіння повна електрика з підкачкою, підігрівом, обдувом та масажем. 3.0 Biturbo 313 кс. Їде дуже бодро Коробка S tronik на 8 передач. Прохання площадкам та перекупам зі смішними та неадекватними пропозиціями не торбувати.
Авто зі Швейцарії, куплено в салоні 13.12.2010 Перший власник в Україні. Повний привід, плюс блокування диференціала, можливість виключити 4х4 за рахунок чого авто досить економне! Пробіг підтверджений на Car Vertical. Сервісна книжка від першого року експлуатації автомобіля до цьогоріч. Кузов в рідній фарбі без підкрасів. Максимальна комплектація на дану модель. Все в авто працює. Своєчасне ТО Заміна всіх розхідників по регламенту Додатково заміна повного комплекту ГРМ , заміна мастила та фільтра (28.01.2026),новий акумулятор Два комплекти ковриків зима та літо. Та комплект резини на дисках зима. Екологія вся на місці, сажовий фільтр чистий.Машина 80% їздила за кордоном. Заправка в Україні тільки на Shell,WOG або Okko.Можливий обмін на ванжний самоскид.
