- 59 тис. км
- Кіцмань
- Електро
- Не вказано
Власне авто Обслуговується вчасно Комплект зимових шин Деталі за телефоном
Власне авто Обслуговується вчасно Комплект зимових шин Деталі за телефоном
1.6 бензин, все справне, в хорошому стані, рідна фарба, панорама.
Машина в хорошому доглянутому стані Резина хороша на титанах р14 Потрібні сварочні роботи Розхід 7.8 літрів ********** номер телефону
продам авто на ходу електрика працює, ходова свіжа, з доками все добре більш детальніше по телефону
Продаю Ford Focus 2013рік Оригінальний пробіг 257тис Акуратне доглянуте авто, все справне, ходова в ідеалі, мотор працює чисто В салоні чисто і акуратно, не прокурено Є комплект ризини Торг присутній Всі питання по телефоні
Продам власне авто Mercedes-Benz Vito 639 у доглянутому стані. Ідеальний варіант як для сім'ї, так і для комфортних поїздок. Телефонуйте, відповім на всі запитання.
Звертайтесь за номером
Продам Опель Омега стан на фото 9/10 Все працює, за деталями пишіть
Продам мерседес 2.0 дизель на автоматі Можливий обмін
продам R klass 320 cdi 4 matic lonq пробіг чесний машинка на повному ходу,все працює шести місна детальніше по телефону
Продам від власника, хороший, сімейний що саме головне економний автомобіль на сьогоднішній день.Цікавить обмін на шкоду октавію тур або гольф 4. Авто в рідній фарбі, є деякі невеликі моменти по кузову. Авто експлуатується кожен день, ні разу не підводив, коштів в авто не жалілось, обслуговувався завжди хорошими запчастинами та зроблено багато чого. Масло лив тільки Motul, заміна кожні 8-9 тис. ГРМ, поміняно 30тис назад, нова резина 26 року. На данний час авто по технічній частині вкладень не потребує. - поміняні передні стойки сакс - 4 тис назад перебраний генератор - 15 тис назад повністю відремонтована коробка передач та замінене щеплення - замінений радіатор охолодження та антифриз - замінений акумулятор Розхід палива 4.5-5 літрів траса, 5.5-6 літрів по місту з кондиціонером. Любе переоформлення, торг біля капоту. Перекупам не турбувати, авто в яке реально вкладено кошти.
Авто технічно справне,капітало вкладень не потрибує. Продаю у зв'язку з придбанням нового авто. Торг біля авто.
Машинка доглянута в хорошому стані, питань не має, в рідному окрасі, по мотору та коробці питань немає, як і по кузові, поставив проставки на зад, майбутній власник буде задоволений, по ходова супер, реальному , покупцю хороший торг, також багато власників через переоформлення в сімї( машина була у в одному колі людей), тому так пише, 1000 км тому замінив повністю масла та фільра
Машина була куплена в Німеччині для власного користування та зареєстрована була в Польщі. Коплектація ЛІМІТЕД хто в темі той зрозуміє. Після покупки машина пройшла повний технічний контроль на суму тисяча шіссот євро, в даний момент лише користуватися... Більш детальну інформацію надам по телефону, всім миру і добра...
