- 35 тис. км
- Хотин
- Бензин, 0.15 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані,все працює,сів поїхав
Авто в гарному стані,все працює,сів поїхав
Всі питання по телефону
Машина на ходу,мотор в доброму стані,масла не бере,редукторний стартер,електронне зажиганние,електрика все працює,косметика по бажанню,можливий обмін на міні мото трактор,або мікро автобус з моєю доплатою
авто в хорошому бойовому стані. Двигун після капіталки,КП працює справно,АКБ добрий,ходова повністттю перебрана,резина нова,електрика працює.Нюанси по кузову (відварити пороги) ,але це некритично. Великих капіталовкладень не потребує.
продам ваз 2104 машина негнила на зимній ризіні ходова зроблена тормоза в нормі деталі за телефоном телефон СЛАВІК
авто на повному ходу деталі по тел
Автомобіль в ідеальному технічному та візуальному стані. Оригінальний пробіг. Не потребує додаткових витрат. Розумний торг.
Продам Канго у хорошому стані, все повністю працює, мотор,ходова, коробка! Масла-фільтра, тосол все поміняно! все у хорошому стані, довга база-грузопасажир, мотор їдить добре без ніяких проблем, гарний салон, кондиціонер, 5л, дизеля на 100! Переоформлення без проблем! Більше по телефону
2006рік 1.9 дизель Механіка 6 ступка 198тис пробіг Авто в гарному стані .НЕ БИТЕ , не фарбоване. Кузов ввесь в рідній фарбі. Двигун працює гарно , турбіна теж без нарікань . Новий акум , заправлений кондиціонер. Нюанси тільки по ходовій ( по тел все розповім) та декілька рижиків є . Телефонуйте , все розкажу як є Авто знаходиться в чернівецькій області село НЕДОБОЇВЦІ
Автомобіль в гарному стані Кожного дня на ходу Зроблена ходова З документами порядок Детальніше по телефону
Продається ВАЗ2110. Газ бензин 2007року, автомобіль від першого власника. тел. **********
Продаю свій автомобіль у гарному та доглянутому стані. Машина офіційна, історія прозора. Головні переваги: Пробіг 100% рідний — готовий до перевірок будь-якими приладами та по базах.Без ДТП — кузов у заводській фарбі, всі силові елементи цілі.Технічний стан: Двигун, коробка та ходова частина працюють ідеально. Обслуговувалось вчасно.Перевірка: Погоджуюсь на діагностику на будь-якому вашому СТО.Є два косметичні нюанси (враховано в ціні):Тріщина на лобовому склі (прилетів камінь, скло не міняю, щоб залишилось рідне).Пошкодження лівої задньої фари (тріщина/скол).На ці моменти присутній аргументований торг біля капота.Причина продажу: Купівля нового автомобіля, тому продаж тільки за гроші (обмін не цікавить). Машина чесна, прихованих проблем немає. Телефонуйте, домовимся про перегляд!
Авто в нормальному стані деталі по телефоні.
Надійне авто, яке вивезе з будь-якої дороги. Повнопривідний джип. Авто повністю обслуговане. Ідеальний для сім'ї, подорожей, поїздки до лісу! По кузову є незначні нюанси, сколи, малопомітні подряпини. Велюровий салон. Продаж не терміновий. Реальному покупцю торг біля машини.
Продам власне авто яке у володінні вже понад тринадцять років Автівка в гарному підтриманому стані експлуатувалося бережно Розхідки замінювались вчасно(Масло,фільтри,гальмівні колодки та інше) По ходовій частині авто зауважень немає не скрипить,не гримить,не гудить. Мотор заводиться без проблем та зауважень,не видає жодних сторонніх звуків,не димить і не показує якісь недоліки! Коробка передач також без нарікань не пинає і перемикає легко без ривків та ударів! Машина розганяється легенько та плавно Гарний стан авто Якщо є питання телефонуйте обовʼязково дам ще більшу інформацію про автомобіль.
Легендарний компактний хетчбек, який не потребує жодних затрат, авто повністю обслужено, в ідеальному стані. Нові ксенонові фари. Працює як на бензині так і на газу. Економічний двигун, легкість в обслуговуванні й німецька якість зробили Corsa B ідеальним варіантом для міста та щоденного користування + донар на ходу
Авто в чудовому стані!Свіжо пригнана!З оригінальним пробігом!Мотор працює чудово,ходова в нормі,все обслужено!Клімат контроль працює!Заправлений,холодить дуже добре.Помилок на щитку ніяких немає!Кузов збережений,має 2 косметичних підкраса решта все в оригіналі!Салон збережений,не затертий,працюють всі функції.Тонована вся хорошою плівкою,на гарних 17 дисках.Встановлено магнітолу з CarPlay та камеру заднього виду.Резина перед нова,зад 50%Одним словом збережене авто!Торг виключно на переоформлення!
