- 300 тис. км
- Кельменці
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Авто знаходить в дуже гарному стані Є ??ТОРГ??за питаннями звоніть-пишіть
Авто знаходить в дуже гарному стані Є ??ТОРГ??за питаннями звоніть-пишіть
Авто в хорошому технічному стані. Гарний доглянутий салон.Надійне та комфортне авто.
Skoda Octavia двигун 1.6 ААЕ. 75к.с Встановлено газ. Решта по телефону
Пропоную прекрасне і економне авто. Без жодного підкрасу. Вся в рідній фарбі. Без рижиків. Працює кожна кнопочка, в тому числі клімат. Післярестайлінгова модель. Новий акамулятор. Старт-стоп спрацьовує, високовольтна батерея тримає добре. Детальніше по телефону.
авто в хорошому стані сів і поїхав в кладень не потребує
Продаю власний автомобіль Volkswagen Touran 2012 року 1.6 TDI DSG У володінні 4 роки,користувалася жінка переважно поїздки по маленькому містечку,був придбаний в 2022,перший власник в Україні Двигун працює рівно без зайвих звуків коробка передач працює плавно,переключає всі 7 передач (є ручний режим) без ривків ударів тощо Мастило мінялося кожних 6-8 тисяч км 5W30 18 тисяч км тому було замінено:ролики,помпу,ремінь та антифриз Розхід палива 5.5 траса 6.0 місто що не може не радувати в нинішній ситуації Встановленні проставки 1.5см для збільшення дорожнього просвіту + встановлено Webasto включається при +4 В салоні працює кожна кнопка кондиціонер,Блютуз,клімат контроль все працює,є незначні нюанси по косметиці які ніяк не впливають на їзду Продаж у звʼязку з переходом на інший вид транспорту Торг біля авто! Дзвонити за вказаним номером також можна писати на телеграм
Гарне доглянуте сімейне авто Всі росхідники замінені Вкладень не потребує
Деталі по телефону
Авто на даний момент без вкладень,мотор,коробка(простий гідротрансформатор aisin),ходова ,без нарікань.Кузов в рідній фарбі,без ржавчини,дрібні сколи,сліди користування.Просте,надійне ,авто варте уваги.
Продам Фольксваген Тоуран 2008 року випуску. Пригнаний в Україну з Німеччини у квітні 2025 року. Чудовий семимісний сімейний автомобіль з пробігом 187 тис. км. (сервісна книга). Присутні кліматконтроль, підігрів сидінь та сучасна магнітола. Автомобіль обслужений: замінені ГРМ, масло в двигуні, тормозні колодки.
Авто в гарному технічному стані!!!+ комплект зимової резини!!!Всі питання по телефону
Продам авто 2010 р. з Франції.Один власник. Зареєстроване в Україні 11.03.21 р. в гарному стані, авто на ходу, не пошкоджене .
авто на ходу, нова резина зима, свіжа страховка, не гнила.З мінусів потрібна косметика, поліз лак. деталі по телефону
Стан авто відповідає вартості! Купляв у людини яка пригнала авто закордону тому рахуюсь першим власником. Машина вихідного дня раз у два тижні проїжаю 300 км. Авто по трасі пливе без перебільшення. Масло з фільтрами замінив. Ремінь фірма Inna з роліками,помпа, свіжий антифриз. По ходовій частині все практично ставилось нове. Пружини Каяба. Стойки Сакс. Старався брати всі запчастини по оригіналу. Піднята перед і зад проставки 3. Дуже прохідний став кліренс. Салон охайний стеля біла. Електро люк. Круїз. Все по електриці справне. Машиною задоволений! Продаж за обставин. Можливий обмін! За 5$ не буде! Пробіг рідний 424 тисячі. Не як у всіх 200.
Продаю власне авто, є комплект зимової резини, є нюанси по кузову, ходова зроблена, більш детально можу розповісти по телефону....ТОРГ....присутній але і за копійки не віддаю тому .... прошу не тратьте свій і мій час на пусті розмови по ціні.
Автомобіль у гарному збереженому стані, готовий до експлуатації
авто після дтп. деталі за телефоном
