- 300 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
форд фокус 2013 року, перший власник в Україні, автомобіль у відмінному стані, є сліди експлуатації, є невеликий дефект на задній правій частині бампера, на фото видно, машина зберігатися в гаражі, дбайлива експлуатація, заміна олії кожні 8000 т, витратники та життє. замінені, машина в хорошому технічному стані стоит двухдиновая магнитола ,камера заднего вида, більше інформації по телефону
Продам авто Вектра С. 2.2 газ/бензин. АКПП. Авто в доброму технічному стані, на впевненому ходу. Автівкою володію 5 років, зроблено та поміняно багато чого. Є нюанс з лаком на фото видно проблемні міста, а так нарікань немає. в комплекті віддаю гуму зимню, та комплект титанів. на всі інші питання відповім за тел. **********
Машина в гарному стані модельного 2018 року, пробіг відповідає дійсності, робити нічого не потрібно. Писати в меседжери WhatsApp або Телеграм.
Продам ВАЗ Lada 2112 (2007) — надійне авто в чудовому стані! Пропоную доглянутий автомобіль, який повністю готовий до щоденних поїздок і не потребує жодних додаткових вкладень ("сів та поїхав"). • Кузов: У відмінному стані, колір — практичний чорний металік. • Технічний стан: Надійний двигун 1.6 л (бензин), працює рівно та без нарікань. Механічна КПП перемикається чітко. Усі вузли обслужені. • Салон: Дуже охайний, чистий та збережений. •Комфорт: наявні всі базові зручності — передні електросклопідйомники працюють безвідмовно, вікна мають гарне тонування, а від робочого підкурювача зручно заряджати гаджети в дорозі. З документами повний порядок, історія прозора (будь-який вид переоформлення). Автомобіль знаходиться у м. Кам'янське. Торг присутній, лише предметний біля капота. Телефонуйте, з радістю відповім на всі запитання та покажу авто!
Доглянутий господарський автомобіль. Ідеальний стан. Пошкодження тільки ті, що були в США. Можливий обмін на електичку (до 5 років)
Продам свій особистий автомобіль у дуже хорошому стані. Машина дійсно жива і не викатана, капот має лише 2 підкраси. Морда затягнута в бронеплівку, хороша гума, 2 комплекти килимків, 3 комплекти ключів. Вікна всі рідні включаючи лобаш. Автомобіль тільки пройшов ТО. Ходова частина після ремонту, коробка в ідеальному стані, двигун сухий працює добре. Для економії встановили ГБО 4 і вписали. Будь-які перевірки на вашому СТО, будь-яке оформлення.
Не вимагає вкладень обслуговується на 100%. Нова гума літо та зима. З інших питань телефонуйте. І ще дуже зручно задній ряд складається з трьох сидінь вони складаються окремо в рівну підлогу
Продам авто в гарному стані!!! Я власник. Обслугована : Масла ,Фільтра ,ГРМ,Помпа, ходова перед капіталка. багато зроблено по авто . Покупець не пожалкує. Всім вдалих покупок.
Надійний та комфортний кросовер у чудовому стані. Авто доглянуте, технічно без зауважень - двигун працює рівно, коробка перемикає плавно. Масла та фільтра недавно замінені, все робилось вчасно. Великий багажник, зараз на літній гумі є зимова шипована гума. Більш детальніше на огляді дзвонити з 08:00 до 21:00
Автомобіль у гарному стані для своїх років, двигун працює рівно, газ/бензин, коробка автомат не штовхається, по кузову ціла, без дтп, будь-який вид переоформлення.
до вашої уваги , авто все в рідній Фарбі! по кузову жодних зауважень ! технічно так само ! деталі за телефоном! переоформлення
Продам гарне авто 2008р.Стан задовільний.Денамічний та легкий в кермумані.В авто все працює справно.Більш детальніше при огляді.Ціна 4000,є торг.
Продається BMW X5 E70, 2010 рік випуску, пригнана з Америки з мінімальним пошкодженням і цілою безпекою. Пробіг 152 тис км. Повний привід. Питань по техніці немає. По кузову є подряпина на передньому бампері (на фото видно). - хорошу сидушку - ел привод передніх сидінь і керма - пам'ять сидінь - підігрів керма - підігрів передніх сидінь - 4 зонний клімат - ел привод багажника - HI FI музика - парктроніки в коло - камери 270* - адаптивні фари - авто світло/дощ - складання дзеркал - AUTOHOLD - все русифіковано та з оновленою навігацією - панорама - автодальній - дорога тонування в коло Мотор сухий, запотівання немає. Масло не їсть. Змінював масло раз на 7-8 тис. км. Новий АКБ, новий ел.насос охолоджувальної рідини, відремонтовано стартер.
Чистий 2011рік Чесний та підтверджений пробіг 205тис.!!! Механика 6-ст. Нещодавно пригнаний з Німеччини, вся сервісна історія! Один хозяин в Германии! Хороша комплектація! Ідеальний стан! Немає іржі, сколів, вм'ятин! Даний автомобіль дуже складно знайти в такому стані і з таким пробігом! Новий власник буде дуже задоволений авто! Той випадок, коли за авто взагалі не соромно! Обслужений до дрібниць! Масла, фільтри, ролики. Дуже економічний та динамічний автомобіль! Двигун чавунний блок CAXA один з найнадійніших малокуботурних двигунів VAG!
Машина в гарному стані, задній привід,2.2 турбодизель,з недоліків які треба робити,це кардан,свічки накалу(не критично) та турбіну. Також пом?ятий бік ,на фото видно. На разі машина стоїть на сто,кому буде цікаво пишіть. Мотор був замінений ,внесено в техпаспорт. Машина переоформлюється. Обмен без доплаты
авто в доглянутому стані +комплект зимової гуми, нова 2025 рік Фільтри та масло замінені, свічки всі нові.
