- 205 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані У власності більше 2 років Нарікань немає Усе працює без нарікань За додадковими питаннями звертатись за телефоном
Авто в гарному стані У власності більше 2 років Нарікань немає Усе працює без нарікань За додадковими питаннями звертатись за телефоном
гідропідсилювач тоніровка по кузову все добре по ходовій також великий вмісткий багажник. Помінені тормоза в круг., задні стойки. Масла та фільтра теж замінено
?Слава Ісусу Христу дорогі і хороші люди! ?Дарую Вам неперевершене і одне з найкрасивіших авто?на ринку це друзі ?INFINITI Q50 2019 року. ?? Як сказала моя прекрасна дружина: “Це не автомобіль… Це авто для відпочинку душі, емоцій, позитиву, драйву та харизматичності. І знаєте ??за весь час володіння я жодного разу з нею не посперечався! ????Це той автомобіль, до якого йдеш на парковці й мимоволі озираєшся ще раз? ?Це той автомобіль, який дарує настрій навіть тоді, коли день??був важкий. ? 2019 рік. ? Пробіг всього 53 тисячі кілометрів. ? Потужний 3.0 турбо на 300 конячок. ? Динаміка, від якої посмішка з’являється сама собою. ? При цьому витрата пального просто дивує: ?? траса – близько 7 літрів; ?? місто – до 12 літрів. Як на мене, японці тут трохи чаклували… Автомобіль у максимальному догляді. ?? Заводські захисні плівки. ?? Бронеплівка на фарах, капоті та бамперах. ? Дорога якісна гума. ?? Повністю обслужений. ?? Масло замінене всього 1500 км тому. Стан такий, що просто виїхав із салону і поїхав отримувати задоволення від життя. Окремої уваги заслуговує салон… ? Світла шкіра – це взагалі окрема любов. ? Шикарна музика, яка змушує їхати додому трохи довшою дорогою. ?? Комфорт та ергономіка на дуже високому рівні. ?А зовнішніст?ЦЕ ПРОСТО ВАУ? Ну тут взагалі без коментарів? ?На мою думку, Infiniti Q50? має один із найкрасивіших кузовів серед сучасних седанів. Він одночасно агресивний, стильний, дорогий і дуже харизматичний. ДУША ЕМОЦІІ НАСТРІЙ ВПЕВНЕНІСТЬ ДРАЙВ ЦЕ ПРО INFINITY? І ще один нюанс…? Люди часто озираються?а на світлофорах люблять заглядати в салон?. ? Якщо шукаєте не просто седан, а автомобіль із характером, душею та харизмою – думаю, після знайомства з ним ви зрозумієте, що це Ваша любов? Всім миру, добра та вдалих покупок? Infiniti справді вміє робити людей щасливішими???? ? “********** Дружина досі каже: «Може, все-таки не будемо продавати?..» ???”
Продам сімейний автомобіль,кожен день на ходу, офіціал. Всі деталі за телефоном
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Вчасно проводиться обслуговування
Продам власне авто. Європейка! Приганяв для себе. Без вкладень. Жодного підкраса по машині. Авто в максимальній комплектації: Premium музика, Premium сидіння, Premium Connectivity. Зимовий пакет, підігріви всіх сидінь, руля та лобового скла. Безкоштовні зарядки Tesla Supercharge. Швидкісна зарядка CCS. Деталі по телефону
Прода а 4б8 ,замінено маса,новий акб,фільтра,головка блока було перепаковано,замінена помпа,квкг,свічки,ходова зроблена,залишилося замінити 2 сайлетблоки-до переоформлення заміню,не працює люк,детальніше розкажу по телефоні,удар по америці був ззаду,нічого критичного,на 170000 було замінено цеп і масло.
Кондиціонер працює, лінзовані фари, фаркоп, літня гума на легкосплавних дисках в ідеальному стані, двигун масла не бере. Любі питання по телефону.
Авто легенда, в ідеальному стані, для людей які не хочуть чути слово СТО! Один косметичний підкрас Офіційна, Не Америка
Продам Ваз 2107 стан нормальний сів і поїхав можливий обмін на мотоцикол що до обміму пропозиції скидувати на вайбер або вайцап. Більше розповім по телефону або у вайбер якщо не можете дозвонитися. Дякую за увагу
Продам надійне та жваве авто. По ходовій все замінено, нічого не гримить, не стукає. По мотору Кап ремонт, заміна масла і фільтрів проводиться вчасно. Заміна ременя ГРМ, всіх роликів, заміна ременя генератора і роликів, заміна підшипника кондиціонера. реставрація форсунків,реставрація турбіни, Будь яке СТО по перевірці ходової так і по перевірці мотора. Кузов не гнилий, оброблений. За кермом їздить жінка. Звертатись за номером
Продам своє сімейне авто, експлуатується дуже бережно, нова зимова резина, за додатковою інформацією та фото звертайся по телефону. Продаж у зв’язку з покупкою новішого автомобіля.
Авто в доглянотому стані Європа не Америка. Коробка і мотор ходова без нарікань, салон охайний не затертий рікаро,підігріви усіх сидінь, клімат контролю чотирьох зоновий заправлений працює без нарікань кожна кнопочка працює. Більше питання по телефону.
Авто на повному ходу. Мотор ходова коробка в доброму стані.
Офіційний автомобіль Частково заклеєний в плівку Другий власник Максимально можлива комплектація Два комплекти резини Не битий Не фарбований Продаж у звʼязку з покупкою нового авто Можливо торг Обмін(G клас)
Авто пригнане з Німеччини, розмитненне, один власник. Мотор працює ідеально, масла, фільтра заміненні, зробленна ходова,новий акамулятор, нові фари (дальні, ближні, протитуманки). Просторий 5-ти місний салон , великий багажник, коробка- механіка, резина зимова, по кузову є невеликі нюанси. Можливий торг.
Продам надійне і економне авто. Я перший власник в Україні. Володію авто вже майже 3 роки, за ці роки багато чого відремонтував і замінив, більш детально розповім по телефону. Також скину звіт carvertical, щоб ви не витрачали гроші. Вам залишається тільки їздити і насолоджуватись.
