- 170 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Газ записаний в тех. паспорт. Кузов поварений, потребує фарбування.
Автомобіль у хорошому стані, сів та поїхав, багато деталей замінено на нові, автомобілі з повним приводом тому не бояться снігу та болота.
Доброго дня продаю можливиь торг газ бинзин всі питання ваьбир потилифону дзвоніть **********
Продається Ford Mondeo mk1 1996 року, універсал. Автомобіль потребує ремонту: не тримає прогрівочні оберти, дьоргається при розгоні, падає потужність, Не так давно замінений стартер, диск та корзина щеплення, стоїть хороший акумулятор, салон в хорошому стані. Потрібно варити пороги та дно, метал під петлями дверки багажника, переварена зроблена задня балка Місткий багажник. літня гума r15 нормальна Я власник - будь-який вид переоформлення. Деталі в повідомленнях, або за телефоном
Продам Hyundai Tucson 2008 року, 2.0 бензин. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу та готовий до експлуатації. Надійний двигун 2.0 бензин потужністю 142 к.с., працює рівно, без сторонніх шумів. Присутній Торг!
Автомобіль на ходу, двигун та коробка працюють справно. Салон охайний, комфортний та просторий. По кузову є нюанси, тому авто потребує косметичної уваги. Також необхідний ремонт ходової частини. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Ціна відповідає технічному стану автомобіля. Торг біля авто. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном або в повідомлення. У комплекті титанові диски без резини.
Продам Опель омега б 2.0 v16 на повному ходу. Я власник. Тільки переоформлення. Деталі по телефону.
Продам авто ваз 2170 пріора. Стан добрий,але потребує косметики. Двигун 1.6,16 клапанів на ГБО 4-покоління. Двигун добрий,масла не бере,не димить,заводиться добре,масло свіже та замінені фільтра. Коробка пепедач добра,не пинається,не вибиває передачу,передачі перемекаються добре,шеплення добре. Кузов не гнилий,є рижики,потребує косметики, (вигорів лак). Салон чистий та охайний. Колеса два комплекта (літо і зима),літо титани,майже нові,зими штампи,також майже нові. Вихлопна система нова. В фарах установлені дорогі світло-діоди,світло дуже гарне. Установлений САБ. Прохання,за 1500 не торбувати. Автом будете задоволені! Переоформлення!
Потребує кузвного ремонту. Переоформлення тільки на власника.
Авто в гарному стані! нічого робити не потрібно! сів та поїхав якщо будуть якісь запитання дзвоніть я все розповім.
Машина в доброму стані після маленького ДТП не гнила мотор працює добре коробка не хрестить не вибиває
Продам авто в доброму стані,не гниле,є декілька рижиків,газ вписаний,є фаркоп.
Всі деталі по авто за номером **********
Домашній автомобіль, на ходу, пороги та дно ціле, потребує незначних вкладень, в ДТП не був.
автомобіль в хорошому стані
Не бита, в гарному стані, З перших рук
