- 400 тис. км
- Калинівка
- Не вказано
- Не вказано
Продам власний автомобіль Omega B 2.5 V6 газ/бензин, газ вписаний. Двигун працює що на газу що на бензині, акпп перемикає мягко. Шкіряний салон. З документами порядок переоформлення. Торг біля автомобіля.
Продам власний автомобіль Omega B 2.5 V6 газ/бензин, газ вписаний. Двигун працює що на газу що на бензині, акпп перемикає мягко. Шкіряний салон. З документами порядок переоформлення. Торг біля автомобіля.
Продаю власний автомобіль
Тойота камрі 30 2006 рік 2.4 бенз/газ АКПП . Салон велюр, мульмедія, акустика, сабвуфер . Є нюанси по лфп - бемпера та незначні сліди корозії та дрібні зацепи . Технічно справна ,мотор, коробка, ходова в доброму стані - все працює ! Охолодження рідини АКПП +додатковий радіатор ! Диски лехкосплавні 8 шт (камрі40) + запаска Є новий передній бампер хорошої якості (як що потрібно ). 7 років в одних руках . Їде куди завгодно . Масла замінені, підрамник -новий оригінал, резина добра ! Страховка свіжа, власник -переоформленя! Без дод.коліс та музики - ціна мінус!!!
Продаю сімейний автомобіль Т6 long в гарному стані. Автомобіль обслуговувався у Вінниці на офіційному дилері Volkswagen / Джерман-Центрі є підтверджені дані. По документам пасажир 8+1, по факту стоїть 10+1. Дзвоніть, запитуйте, домовимось! Реальному покупцю торг!
Авто повністю покрашене поварене зроблений мотор потрібно замінити щеплення
Продам чудовий автомобіль,в дуже гарному стані,по автомобілю все чудово,технічний стан відмінний,всі деталі по телефону **********
Продам надійне, комфортне авто. Ідеальний варіант як для великої сім’ї так і для тих хто цінує простір. Вкладання коштів не потребує. Сів і поїхав. Торг присутній. Деталі за телефоном.
Продам мерседеса в чудовому стані мотор 1.8 коробка 5 Ступка мотор коробка без нарікань підвіска теж в нормальному стані
Део Матіз у дуже гарному стані, власник, переоформляється, робити нічого не потрібно, до двигуна та ходової питань немає, по кузову були замінені пороги, прохання "автобізнесменам" не тратити часу, торг реальному покупцеві, можливий обмін
Подарунок 4-дверей, задня ляда і лобове для заміни. Деталі за телефоном
авто в гарному стані,**********
Є тріщина на лобовому. Та два місця пошкоджень. Та поріг. На фото видно Мотор було замінено комплект грм та заміна поршневих кілець разом із повним обслуговуванням голови менше п?яти тисяч назад. По ходовій є питання на це аргументований торг якщо сам не встигну виправити. І присутні питання по вижимному підшипнику якщо не виправлю то торг. Остальні питання по телефону
Свіжопригнана з Германії вся в рідній фарбі, машина 2009 поставилась 2008 роком без ржавчини ,оригінальний пробіг ,замінене масло, ГРМ,нові передні стойки , двигун працює ідеально.
Об?єм 1.5, в хорошому стані, магнітола, сабуфер- проледжі, мульті руль, фаркоп
машина їде на бензині і газу. на ходу, але потрібно міняти гранати і три ричаги. Також є проблеми з днищем і передніми стаканами.
Продам власний сімейний автомобіль. Авто з моменту пригону в Україну в одних руках. Пригнане з Європи. Не бите. Не фарбований жодний елемент. Без рижиків. Не вибагливе, Не дороге в обслуговуванні. Присутні не значні сліди експлуатації, так як автомобіль не полірований і не фарбований. По техніці без нарікань, жодного разу не підвів. Двигун найкращий в даній лінійці, досить потужний в той же час економний(реально 6,5-7,5 середній розхід) та надійний в поєднанні з вічною механічною коробкою. Без запотівань, сухенький-чистенький, не димить, масло не бере, від слова зовсім. Екологія на місці, нічого не вирізалось. Вчасно обслуговувався. Комплектація гарна:Клімат контроль, Круїз контроль, Допомога при старті під гору та спуску, Задні партроніки, Старт-стоп, Лінзована оптика, Підсвітка в поворотах, Підігріви передніх сидінь, Датчики дощу, світла, Повний електропакет, Авто складання дзеркал, фаркоп, та інше... Автомобіль на свої роки в гарному технічному та візуальному стані. Салон не затертий. Є сервіска обслуговування в Німеччині. Пробіг рідний та підтверджений. На даний час робити нічого не потрібно. Думаю на ринку таких не багато.
Продам срочно
Ford C-Max 2007 року, дизель 1,6 л, Євро 4, механічна коробка 5-ступенева, комплектація Ghia (максимальна), пробіг 292 345 км, колір темно-графітовий. Автомобіль використовувався виключно для сім'ї, в салоні ніколи не курили. Стан охайний, доглянутий. Комплектація та обладнання: — Автоматичний клімат-контроль — Підігрів переднього та заднього скла — Датчик дощу — Круїз-контроль — Центральний замок з дистанційним керуванням — Магнітола Blaupunkt з навігацією — Литі диски Ford — Фаркоп — Столики на спинках передніх сидінь — Просторий багажник Торг можливий при реальному огляді. Серйозним покупцям готова показати особисто. Автовикуп — не турбувати!
Авто в хорошому стані. Сів і поїхав, вкладень не потребує, новий мотор, все працює. Реальному покупцю торг біля авто. Перекупів прохання не турбувати, за копійки не віддам!!!!
Власне авто, у гарному стані. В машинці все працює, готовий до любих перевірок. Цеп замінена на 160 тис пробігу. Два комплекти дисків чорні і сірі (разом з зимовою і літньою гумою).
