- 152 тис. км
- Ізюм
- Бензин, 2.36 л.
- Автомат
Косяки по авто видно на фото! Причина продажу - перехід на інший кузов.
Косяки по авто видно на фото! Причина продажу - перехід на інший кузов.
Авто в гарному стані,вкладень не потребує(відреставрована турбіна,зроблений двигун,зроблена паливна,відреставрована рульова рейка і ще дуже багато чого). Дуже гарний семи місний,сімейний автомобіль.Комплет НОВОЇ зимової гуми-в подарунок 😉 Відповім на всі питання та розповім детальніше по телефону,будь-яке переоформлення. Торг на каву.
Продам особистий автомобіль, повністю на ходу, торг тільки реальному покупцю
Грузопасажир. П'ять міст. По доках грузовий. Нова ходова, рульова рейка, комплект щеплення, ремені грн та балансира, натяжні ролики. Обслужено паливна, генератор, стартер, кардан з новими хрестовинами. Потужний акум. Тонована в круг. Покрашена в чорний РАПТОР. Гума зима. Бус на мені. Переоформлення, або дам доверку на короткий термін.
Кенго 2 пасажир 1.5 дизель двигун к9к по автомобілю все працює розхідники мінялись вчасно новий радіатор кондиціонера осушувач два комплекти гуми зима нова свіжа страховка гарне світло кондиціонер працює можливе переоформлення через дію також цікавий обмін в пріоритеті каддік не гнилий також розгляну інші варіанти за нал торг перекупи проходимо мимо продаж не терміновий не завжди на зв’язку писати вайбер ватсап,На обмін як у всіх дорожче.Всім МИРУ
Авто в дуже гідному стані для своїх років! ЛКП фарбувався тільки капот, ланцюги та зірки замінені 20000 км, салон як новий, технічна частина без жодних нарікань, нічого не стукає не гримить не димить, АКПП перемикається без ривків і толчків! По електриці працює кожна кнопочка, працює так само електро шторка! Є комплект літньої резини на дисках! Скло все рідне включаючи лобове! Стабілізація працює! Обмен на Крузак 200 или Лексус LX или на 5-10-15 тонник!!!
Вітаю! Продаю сімейне авто, користуємось з жовтня 24го року. Машина в хорошому стані, двигун працює добре мастила не підбирає не димить з кпп також проблем не має. За цей проміжок часу наїздили приблизно 40тис км і регулярно міняли розхіднки (мастила фільтра). З глобальних вкладень це заміна щеплення з маховиком (25тис. тому) на всі ремонти чи обслуговування є чеки і накладні, по кузову є не значні нюанси які на їзду не впливають. По ходовій також питань не має. Авто продається з хорошими шипованими зимовими гудєрами (зараз на літніх). Продаж не спішна, продаю бо треба більшого авто якщо обмін то тільки на т4 з двигуном 2.5 можна на «бляхах»
Чудове власне авто, в доглянутому стані, Не бите. Друга власниця. 2,0 бензин. Газу не було Салон чистий, не палили, не затертий . Регулярний техогляд, оливи в двигуні і коробці замінені. Вкладень не потребує Все працює. Два комплекти гуми
Продам автомобіль в чудовому стані ,збережене. Кузов весь в оригіналі Хороший та економний двигун, 1,6 бензин,не димить ,масло не бере Салон збережений , ходова без зауважень Електросклопідйомники(передні )Бортовий компютер,кондиціонер ,мультируль,круізконтроль,7 - місна. авто не потребує вкладень
Максимальна комплектація Platinum. Купувалась новою. Я 2й власник. Все скло рідне включно з лобовим 3 ряд сидінь В коло тонована якісною керамічною плівкою Рама та дно в ідеалі, професійно оброблено антикором,піскоструй. До кузову та салону жодних питань,не шилось,не фарбувалось. Нова гума та диски WALD R20(з коробки) Пневмопідвіску обслуговано Газове обладнання обслуговане Блокування,понижені передачі все працює Монітор Teyes з AppleCarPlay та функцією голосового керування Музика JBL SYNTHESIS За рахунок незалежної задньої підвіски дуже комфортна в ходу, розхід газу по місту 16-18л.,трасса 13-14л. Авто завезено в Ураїну новим,перший облік лютий 2011р. В авто вкладено кошти та душу Залишились одиниці в такому стані. Торг біля авто.
Продам гарне практичне авто на повному приводі і у гарному технічному та косметичному стані. Авто обслуговано завжди вчасно, є всі підтвердження заказ-нарядів. По авто працює все, додатково встановлено газ. Є камера заднього огляду. На додаткові питання відповім по телефону:)
Продается сімейний універсал .Зроблено то з заміною мастил фільтрів.Продаж тільки з переоформленням .Адекватний торг тільки біля авто
Газ вписан.
Авто на ходу, але потребує незначних вкладень по ходовій, є декілька подряпин по кузову
Продам власне авто, всі питання за телефоном,
