- 270 тис. км
- Ізяслав
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто ВАЗ 2109 Повністю справне, вкладень не потребує Кожного дня на ходу Газ/бензин ( газ вписаний ) Можливе переоформлення Більш детально по телефону
Продам авто ВАЗ 2109 Повністю справне, вкладень не потребує Кожного дня на ходу Газ/бензин ( газ вписаний ) Можливе переоформлення Більш детально по телефону
Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Доглянутий, вчасно обслуговувався, експлуатувався бережно. Встановлені проставки, авто має впевнений та більш виразний вигляд. Повністю затоноване по колу. Також встановлено газове обладнання, що робить експлуатацію більш економною. Автомобіль виглядає охайно, їде добре, вкладень не потребує. Хороший варіант для тих, хто шукає надійний та доглянутий варіант.
Автомобіль у гарному косметичному та технічному стані. По двигуну та трансмісії все гаразд. По авто замінено: передні стійки, стійки стабілізатора, задні гальмівні колодки, передні майже нові. Також замінено комплект ГРМ, ремінь масляного насоса, сальник колін вала, помпу, мастило у двигуні та усі фільтра. На передні арки та крила зроблена віброізоляція. Проведена заміна задніх сайлентблоків передніх ричагів, також опорний підшипник з опорою, права та ліва сторони, відбійники.Хто шукає надійний та економний автомобіль не пошкодує. Кузов авто у рідній фарбі є одне невелике косметичне підфарбування без шпаклівки.Рідний пробіг, два ключі. Автомобілем володію два роки, розповім все, що по ньому робив. Також на авто було замінено рем комплект ущільнювачів на форсунках, підтікань не має. Хто придбає даний апарат не пошкодує....🚗 Огляд на будь якому СТО. Порядність гарантую.
Адекватна е60 за адекватні гроші, на впевненому ходу.
**********
Продам авто газ бензин вся ходова нова переоформляється звоніть запитуйте
Доглянутий та економнтй автомобіль,обслуговувався вчасно і оригінальними запчастинами, мотор працює рівно не димить,без потьоків.Екологія на місці,турбіна дує добре.Щеплення,коробка і ходова праює ідеально.Салон чистий не прокурений,всі функіії працюють.Гума не зношена.В ДТП участі не брала,фарбувати не потрібно,скло все рідне.Лобове з електропідігрівом.Можлива доставка за домовленістю.
Замінено помпу.грм.основний радіатор. Радіатор пічки обігрівач салона.антифриз.масло.свечі.фільтра.тормозні колодки .регулярне то.Замінені пороги.вся інф.по телефоні.
Продам власний автомобіль, я другий власник, в Україні з 2020 року Більш детальніше по телефону
Продам або обміняю на пасажирський(оригинальний)бус домашнє авто Ауді Q7 весь час експлуатації була в надійних руках і обслуговувалась вчасно і тільки оригінальними запчастинами.Помилок немає,двигун сухенький,салон ідел,чорний потолок,комплктація S-line, пробіг рідний,розхідники заміненено(95тис.тому замінено комплект ГРМ),всі рідини,фільтра,ролики і ремінь(5тис.тому),гальмівні колодки (11тис.тому). Автомат і двигун працює ідеально, ходова частина і пневма в ідеальному стані(пневма після повної ревізії,заміна передніх ричагів верх і них 5 тим.тому). Дуже Не Дешеве тонування всіх без виключення вікон)) Музика відповідає класу і стану авто. Колеса R21 оригінальні S-line. Кожна кнопочка працює і ідеально виконує свої функції. При огляді показую всі чеки та накладні по ремонту та обслуговуванню авто. Не США!!! Більше інформації по телефону. БЕЗ ТОРГУ!!!
Продам автомобіль власного користування Обслужений Без поломок та помилок Торг присутній
продам пассат б5+. я купив його в 21 році на заводі Артем. тоді ж провів велике то. заміна радіаторів, віскомуфти, патрубків по резині, антифриз , масла та фільтра в коробкі та моторі. з 22 року машина була в Нідерландах. тут я поремонтував всі супорти, встановлено новий генератор(260 євро чек у фото) новий насос гура (250євро), та замінили ланцюги та натяжитєлі в головках (1600 євро,чек в фото). встановлений новий дорогий газ але не вписаний, ставили в нідерландах. повний привід. автомат. ксенон на лінзах. салон шкіра, стан добрий. за час володіння ми проїхали 35тис км. продаємо бо просто нетреба . мінуси- ржавчина на крилі. передній бампер трошки не в колір. треба замінити сальнік коробки. цікавий обмін на мот. я в нідерландах тому можу бути поза зоною, тож вайбер або вотсап . на всі питання залюбки відповім.
Продам своє авто,за детальною інформацією звертайтесь за тел
Автомобіль з набігом 150 тис.км.В аваріях не був.Вся інша інформація по запиту.Об'єм 998 В таблиці записав 2 тому що сайт не пропускав оголошення.
Авто виглядить на свої роки, є незначні сліди експлуатації, кому цікаво дзвоніть все розповім, можливий обмін на авто бензин -газ.
Оpel Астра 2001 року. На ходу. Всі деталі при зустрічі.
