- 155 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.4 л.
- Автомат
Авто в хорошому стані, всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані, всі питання по телефону.
Авто у хорошому стані. Здійснено ряд регламентних робіт, замінено: ланцюг ГРМ (проіхав 1 тис. км), вставлено новий захист двигуна та коробки передач, замінено свічки, редуктор заднього приводу та інше. Вставлену дорогу лед оптику, помірно тоновані задні фонарі, додає свіжності авто, дороге тонування бічних вікон. Кузов у рідній фарбі (окрім переднього та заднього бампера). Коробка автомат працює чітко та справно, встановлений простий автомат Aisin - плавний, надійний та легкий в обслугованні.
Продам хороший автомобіль в гарному стані.Велика комплектація.Проїзд 200км.Зимові колеса.Батерея від тесли.заряджається від 220.Дуже гарна їзда все працює ,все працює авто доглянуте .Заміна масла в редукторі хто купить не пожаліє.
Авто в одних руках уже 4 роки , обслужина , газ четвертого покоління. По авто нічого робити не потрібно ! Зроблено велике ТО - ходова + розхідники
Вашій увазі пропонується доглянуте авто в дуже хорошому стані. Авто обслужене, поміняно олива в двигуні, фільтра, килимкм єва, два комплекта резини, газова установка, вкладень авто не потребує сів і поїхав.
Машина в ідеальному стані. поміняні ремні роліки помпа, справжній пробіг, авто повністю в рідній фарбі,на новій літній резині
Хороший невеликий кросовер Повний привід працює на 100% Коробка надійний гідротрансформатор Газ працює На днях був замінений компресор та радіатор кондиціонера на новий та нові трубки системи кондиціонування Кондиціонер працює ідеально По ходовій 10тис назад були замінені передні стійки з упорними та ричаги із сайленблоками та шаровими Салон чистий не зачуханий Підігріви передніх сидіть працюють Електро регулювання водійського сидіння Люк працює Сенсорна магнітола 10ʼ із камерою заднього огляду Задні парктроніки Форкоп Машина на новій літній резині +комплект хорошої зимової Масла у коробці та редукторах міняти не потрібно Заміна масла у моторі через 2тис км Рідний не скручений пробіг Поїду на любі сто та перевірки для підтвердження По пошкодженннях з Америки Замінені передні крила та капот Радіатор охолодження та кондиціонера Ладжерони повністю цілі Дуже легко провірити на сто Чекаю на тест драйв
Авто пригнане з Канади з мінімальним пошкодженням Повністю обслужене (замінено фільтра масла , клапана кришка , новий ТНВД , деталі підвіски) Різноширокі диски R20 оригінальні М Стан салону як в новому авто Реальному клієнту хороший торг! Деталі за телефоном!
Продам Субару Аутбек 2013 року! Володію автомобілем 5 років. Що потрібно розповім!
Машинка на ходу, в хорошому стані. Розхідники поміняні, ходова перебрана, підшипники, саленблоки задньої балки міняні, ступиці, амортизатори, амортизатори, акумулятор новий, зимові колеса куплені цього року, мінявся бак. Кузов у відмінному стані, машина доглянута. Любий вид переоформлення.
машинка в хорошому стані. все остальное по телефону
Продам власне авто в дуже хорошому стані. Автомобіль дуже економічний, повністю на електриці проїжає 45км, на гібриді розхід палива 4л/100км, час заряджання від домашньої розетки - 3 год. Автомобіль повністю обслужений, на гарній комплектації - система сліпих зон, apple CarPlay, утримання в смузі, без ключовий доступ Детальна інформація за телефоном
авто в ідеальному стані!в штатах було незначне дтп по лівій стороні замінив задню дверку а передню під покраску,авто обслужене,масла рідини замінені,по авто зауважень немає,авто гібрид ,торг біля авто,можливий обмін на квартиру дачу,земельну ділянку
доброго дня. автомобіль довезе куди захочете кожного дня на ходу. багато чого мінялось роліки і грм недавно і так далі розкажу по телефону. нюанси по кузову є торг присутній.
Продам своє авто,надійне,економне і комфортне
Мій у хорошому стані розкажу по телефоні усе що було зроблено
Доброго дня Форд маверік той же нісан терано старенький вірний друг який ніколи не створював проблем автомобіль як для своїх років у гарному стані рама без зварки без тріщин номер читається усі силові агрегати без вібрацій і сухі мотор не димить масло не їсть по ходові замінені шарові опори і пружини
На ходу повністю справна Кондиціонер працює, пічка працює.
Другий власник на Україні По машині нічого робити не потрібно Все працює, нічо не підтікає, не стукає Рідна фарба. Замінено стойки по кругу, гальмівні диски, колодки. Завжди вчасний сервіс. Нова літня резина. Вкладень не потребує. Деталі по телефону
