- 280 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
авто наповномуходу сів поїхав вкладень не потребує двигун норма ходова норма покузову .пороги замінено пофарбована.замінено ланцюг гри фітри масло 3тис.км.
авто наповномуходу сів поїхав вкладень не потребує двигун норма ходова норма покузову .пороги замінено пофарбована.замінено ланцюг гри фітри масло 3тис.км.
Авто на ходу!) є нюанс з рульовою рейкою! Комплектація: Підсилювач руля,кондиціонер, передні стіклопідйомники, задній підігрів скла,сигналізація, центральний замок! Хороші колонки та магнітора! від фірми Panasonic.Звук класний басистий! Фари ксенон з лінзами! Кондиціонер обслужений та працює! Стоїть газова установка Підсвітка ніг Того року куплений новий АКБ Генератор куплений 1рік назад! поставив трохи путужніший Замінено ГРМ,РОЛИК,ПОМПА 3 тисячі км назад! Півтори роки тому було замінено амортизатори, салінблоки, пружини! Є в деяких місцях рижики так як машина не нова! та вдарений в праву частину кузова на фото видно. Торг біля капоту! Цікавить пишіть,звоніть.
Авто в відмінному стані,на свої роки,повністю обслужено 4 зона кліма,все працює,без зауважень!авто для обміну не старіше 2015 років!Моя доплата не в гіршій комплектації такі марки БМВ,Lexus,Audi
пропоную на продаж власне авто, яким володію трохи більше пів року, я перший власник даного авто в Україні, по авто зроблено: замінено ланц грм, заміна гальмівних дисків та колодок, заміна валу вольвотронік, та його актуатор. звичайно було зроблено ТО,( масло, фільтри). є невеличке пошкодження на задньому бампері справа, на парковці протерли, всі еліпси цілі і бампер сидить на місці. заводська запаска, і домкрат . по дну авто в хорошому стані, але є трохи ржавчина і задній частині. по салону чиста і доглянута, салон не прокурений. кермується бомбезно, і їде як для 1.8 теж дуже не погано, по трасі середній розхід якщо тримати наприклад 110 і не газувати лишній раз, 7 літрів бензину. в місті біля 10ти. причина продажу, хочу щось з більшим об'ємом двигуна. встановлена свіже літня резина, д, є невеличкий торг, на свої роки авто в хорошому стані, грошей було вкладено багато тому торг мінімальний. кондиціонер працює, і по блоку двигуна помилок ніяких немає. причина продажу - хочу таке ж авто, але 3літри бензин,
Продам дуже добрий і самий економічний на даний час автомобіль, коли бензин і дизель подорожчали в 3 рази, а я на газі економлю дуже гарненьку і кругленьку суму!!! Мені у два рази дешевше обходиться поїздка на своїй машині,- чим на громадському транспорті!!! Машинка в доброму робочому стані! Нічого нігде не стукає, не димить! Тяга мотора на всі 100% Мотор масло не бере, МОТОР, ЕЛЕКТРОНІКА і АВТОМАТИКА перевірені на КОМП'ЮТЕРІ, - всьо Ок,- без ЗАУВАЖЕНЬ! КОРОБКА ХОДОВА, МОТОР в повному робочому стані СТАНІ, - без НАРІКАНЬ!!! ЧЕСНИЙ розхід - 6л газу на 100км!!! Газустановка зареєстрована в МРЕО і вписана в техпаспорт!!! В 2016році,13 вересня, поміняно мотор на потужніший! Поставлено новий мотор 1.6см3, - до того часу стояв мотор 1.4 см3 ! Поміняний ремінь ГРМ, а також всі масла і фільтра. Поміняний антифриз, акумулятор, гальмівні колодки, куліса і підшипник , хрестовину, новий глушник, а також поставлений новий бензонасос (Італія)! Автомобіль в одних руках вже більше 7 років, а це велике! Причина продажу, - біля хати дві машини, тому одну треба продати, бо дві непотрібні . Додаються запчастини до цієї машини !!! Автомобіль повністю підготовлений до подорожі! Всі Інші питання по телефону!!!
Авто у хорошому стані, куплене у жовтні 2010 року з автосалону. Країна-виробник Японія. Пробіг 196 тис.км.
Автомобіль в доглянутому стані, жодних вкладень не потребує. Всі розхідники мінялися вчасно. Просторе, економне, сімейне авто . Деталі за телефоном
Торг присутній . Більше фото скину пишіть. Реальним покупцям гарний торг
продам в доброму стані за деталями по телефону
Авто без єдиного підкраса. Обслужене нічого робити не потрібно два комплекта нової резини
Продам власний автомобіль. Пригнаний листопаді 2024. Обтягнутий матовою бронеплівкою. Панорамний дах з автозатемненням. Задня поворотна вісь. Адаптивний дістронік, тримання в полосі, розпізнавання знаків. Два комплекти коліс. Два комплекти ковриків. Пневмопідвіска. Масаж сидіння водія. Комплект кришталевих кнопок. Панель та дверні карти обшиті шкірою. Преміальна музика Bowers&Wilkins. Максимальна комплектація.
Всі деталі по телефону!
Продам, надійний обслужений а/м ! Купував в автосалоні TOYOTA! Замінені всі фільтра , мастила , ролики. Всім Миру та добра!
Продам надійний та повнопривідний кросовер Nissan Rogue 2017 року. Авто пригнано зі США в 2022р, повністю відновлено якісно, без зауважень по роботі. Двигун: 2.5 л (170 к.с.) Привід: Повний AWD Пробіг: 164 тис. км Стан: Сів і поїхав, все справне. Книга заміни масла та фільтрів присутня.
Audi A6 C7 Premium Quattro 2013 р. Продам власне Audi A6 C7 Premium Quattro 2013 року випуску. Авто в мене 4 роки. Надійний та комфортний автомобіль з бензиновим двигуном 2.0 TFSI та автоматичною коробкою передач. Повний привід Quattro забезпечує впевнену керованість у будь-яку пору року. Пробіг — 190 тис. км. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, регулярно обслуговувався, всі розхідники замінювалися вчасно. Двигун, коробка та ходова без зауважень. Салон доглянутий, чистий та охайний. Комплектація Premium: * Повний привід Quattro * Автоматична КПП * Двозонний клімат-контроль * Круїз-контроль * Датчики світла та дощу * Парктроніки * Мультимедійна система MMI * Легкосплавні диски * Електропакет Авто вкладень не потребує. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. В авто вкладено дуже багато коштів , більш детально розкажу по тел - Юра
Повне обслуговування на офіційному сто Без жодного підфарбування, В дтп не була Тех стан відмінний Без пробігу в Україні Пригнаний з Німеччини 4х4 По авто жодних зауважень
VW Golf 7.5 Sound Продам власний автомобіль. Авто в користування 3 роки. В гарному як технічному так і візуальному стані. По машині багато чого зроблено та поміняно. В комплекті два комплекти коліс літо та зима. Літо R17 205/50 Continental нові проїхав десь на них 10 тис км. Зима R15 195/55 Hankook в гарному стані на титанах. На пробігу: 242 тис був замінений маховик та зчеплення 269 тис замінено ремінь ГРМ та помпу. Кому буде цікаво скину всю історію обслуговування. Також можу скинути звіт car-vertical. Є косметичний підкрас переднє крило зі сторони водія. Прошу писати на viber
Ford F-150 з максимальною батарею. Авто в ідеалі. Розгін за 4 сек до 100км. Запас ходу максимальний до 600км. В активній їзді 500км. Має багато розеток можна підключати все що завгодно. Машина дуже зручна і комфортна. Один заряд на 500-600км обходиться на 250грн Також є декілька варіантів під ремонт F-150 електро і гібридні тойота і мерседес
