- 250 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.56 л.
- Ручна / Механіка
Машинка в хорошому стані.По мотору коробці ходові жодних питань.По кузову є не значні сколи.Кожен день машина їздить без нарікань.Для сім'ї супер.Салон охайний.Всі дет по тел.
Авді хороша можливо обмін
Гарна обслужена машина Торг гарний!!!!!!!! 7 місна Срочно На виїзди не їду !!!
Автомобіль кожного дня на ходу, мотор масло не бере, 500 км назад було замінено масло в моторі також і коробці передач.
Офіційне авто . Технічна сторона на відмінно . Готовий до огляду на любому сто . По кузову два косметичних підкраси . На разі не потрибує жодних капіталовкладень.
Продам власний автомобіль 2014 року випуску у хорошому технічному та візуальному стані, пригнаний з Європи. - Двигун: 2.0 дизель — економний, надійний та динамічний. На дорозі себе відчуваєш спокійно, особливо при обгонах. Масла не бере! Автомобіль повністю на ходу, вкладень не потребує. !(Не плутайте двигуни із дорестайлінговими ( до 13 року), у цих уже проблему із гумовим сальником маслоприймача у піддоні забрали.)! - По електриці все працює, кожна лампочка світить. Кондиціонер заправлений. - Кузов доглянутий, без царапин та сколів, практично в ідеальному стані. - Салон чистий та охайний без потертостей. - Дуже великий та вмістимий багажник! - Хороша комплектація, комфортний автомобіль як для міста, так і для дальніх поїздок. - Вчасне обслуговування та заміна розхідників. Автомобіль має стильний зовнішній вигляд, гарно виглядає на дорозі та дарує комфорт під час керування, а також приємний розхід палива! Можлива перевірка на будь-якому СТО. Деталі за телефоном.
Продам власне авто, пригоняла для себе з Польщі в 2023 році. Перший власник в Україні, купляла теж у приватного власника в Польщі. Є сервісна книжка, вся історія авто прозора. Було пожкодження з правого боку внаслідок з'їзду у паркінгу. Є фото, була професійно відновлена подряпина. Всі недоліки по кузову є на фото. За машиною слідкувала, всі рідини замінювалися вчасно. Стан гарний, машиною користуюся регулярно. Гарна комплектація, є система утримування в полосі, круіз, клімат 2 зони, автофари і тд. Всі інші питання по телефону. За попереднім запитом можу під?їхати на будь-яке СТО. ВАЖЛИВО: ТІЛЬКИ ПОВНЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ!
На ходу добре їде музика кондиціонер тонуваня стікло підєомникі лінзи
Стан ідеальний своя машина обслужена повністю вкладень не потребу
Авто на ходу їде як на газу так і на бензині. За деталями телефонуйте
Авто в технічно справному стані , пробіг рідний не скручений , мотор без нарікань масла не бере від заміни до заміни , ходова все зроблено нічого не стукає , є комплект зимових коліс , диски з шиною (титани), я власник , будь який вид переоформлення , установлені лед лампочки фари поліровані затягнуті у плівку , незначні нюанси по кузову (рижики), деталі за телефоном.
Opel Astra G 2006 р. Надійний та економний автомобіль для щоденних поїздок. Двигун 1.4 газ/бензин, механіка — працює рівно, без сторонніх шумів. 🔧 По техніці: – замінений радіатор – масло + всі фільтра замінені – ходова частина перевірена, в хорошому стані 🚗 По кузову: – переднє крило замінене (була рихтовка) – є косметичні нюанси, ⚠️ – провис потолок – лобове скло з тріщиною від камінця (пішла по всьому склу) 🔥 Плюси: – газ вписаний – економна в експлуатації – авто на ходу, сів і поїхав 📍 Івано-Франківськ 💬 Торг біля авто
Продається лада Калина 2008р. ,на ходу газ бензин, газ вписаний в техпаспорт, машина сів і поїхав.
Автомобіль у дуже хорошому візуальному і технічному стані. 10000км тому були поміняні всі ремні і роліки. Нові колодки. Хороша резина. Ходова доглянута. Кого цікавить телефонуйте і про все детально розкажу.
Продам або обміняю, комплектація XS,усе працює усе справне! На машині не економив!! Кому цікаво звертайтесь.)
В ідеальному стані За деталями телефонуйте
Вітання Перший продаж автомобіля після пригону для себе з Німеччини (197тис пробіг на момент покупки 2021 рік) Був замінений комплект ГРМ одразу За час мого користування було змінено: свічки накалювання, задні амортизатори, щорічно масло/фільтри, все. Класично, вся історія і сервіс в порядку, комплектація highline Авто дуже гарно себе зарекомендувало за роки, швидкий універсал це ❤️ До авто є 2 комплекти шин, літні (goodyear) та зимові (hankook) стан шин добрий, катався акуратно Головне, причина продажу: авто зараз у Польщі, не використовується, стоїть, укр номера привертають увагу певних людей які встигли трохи подряпати машину, на щастя не сильно, кілька подряпин які полірнулись і майже не видно В разі домовленості авто приженуть в Україну, або можу оплатити квиток в Польщу і оформимо через дію. В салоні авто в гарному стані, жодна з кнопок не протерта, без подряпин Можу скинути car vertical аналіз станом на 11.11.2025 Якщо є запитання то прошу питати в тг sviathulka Торг можливий, перекупів прошу не турбувати
