- 167 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Продаю машину сестри, якщо є запитання телефонуйте
Продаю машину сестри, якщо є запитання телефонуйте
Продам свій автомобіль, Опель Астра h. В гарному стані, 1,3 об?єм бензин, пробіг 132000км, Автомобіль в в гарному стані і проходив всі ТО по леграменту. Є незначні косметичні дефекти на кузові але це єдиний мінус. Мотор, ходова і весь технічний стан автомобіля гарний.
Продається обслужена ф30 в комплектації Sport LINE Авто пригнане з Штатів особисто, ремонт виконувався якісно бо робилось для себе. Фарбовано лише те що по Америці, все решту в рідній фарбі. Комплект ланцюга ГРМ та вкладиші замінені, двигун працює ідеально! Мастило в коробці замінене також. Завжди було вчасне обслуговування. Двигун повністю сухий та працює ідеально як на холодну так і на гарячу: рівно,без всяких лишніх звуків стуків і гулів. Їде дуже бодро тримається дороги впевнено. Коробка працює ідеально,не,не затягує,переключає плавно без толчків і так дальше По ходовій частині жодних стуків Салон авто в збереженому стані, все в оригіналі нічого не перешивалось. Немає продертостей та пропалів, чистий та охайний Комплектація хороша: парктроніки перед/зад, камера заднього виду, підігрів сидінь, клімат круїз, салон з червоною строчкою, пам?ять сидінь і т.д Авто на повному ходу кожного дня, ніяких зауважень немає, готовий до любої перевірки!
Авто пригнане для себе, все зроблено! Безпека ціла. Провірка на любому СТО!В ідеальному стані, жодних вкладень не потребує!!! Масла поміняні. Детальна інформація за тел.**********
Автомобіль перебраний до гвинтика, кожна деталь підвіски, рами, кронштейни, мости, дно автомобіля ретельно відпіскоструєні та оброблені якісними та дороговартісними матеріалами. Рама повністю відреставрована, всі сайлентблоки, подушки, хрестовини карданів, сальники замінені на нові (оригінальні). Автомобіль повністю розібрали і зібрали заново замінюючи все необхідне. Кузов автомобіля без шпаклівки, повністю обезшумлений, пофарбований Раптором в 4 слої. Оптика перебрана, поставлені дорогі лінзи з відмінним світлом вночі. По технічній частині без жодних зауважень, робота АКПП, двигуна і трансмісії відмінна. Вклалося багато коштів, сил і душі в дане авто. Гірських доріг і багнюки не бачила.
Авто в хорошому стані. Нічого робити не потрібно. Все працює.
Авто в хорошому технічному стані. Нові форсунки, новий радіатор кондиціонера ,рульова рейка,нові пружини підвіски та багато чого іншого.Оригінальний пробіг. Посередників прошу не турбувати. Торг біля капота . Можливий обмін на авто з АКПП з моєю доплатою
Автомобіль на повному ходу всі деталі по телефону
Продається авто
Автомобіль пригнаний з Німеччини, в Україні один власник! Кузов в бездоганному стані, не фарбована жодна деталь! Дуже багата комплектація! Технічно абсолютно без жодних зауважень. Ланцюг замінено 25 тис. км. тому (на тому ж ТО була заміна масла в АКПП, редукторі, роздатці), масло в двигуні замінено 200 км. тому. Комплектація: камери 360, безключовий доступ, дистронік, панорамний дах, сидіння «ламайки», підігрів сидінь, проекція, навігація, акустика харман, тощо… Загалом - автомобіль в дуже хорошому стані, готовий до будь-яких перевірок на кваліфікованих СТО!
Дуже гарний стан! Пригнаний у 2023 році. ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ! Є відео підбору автомобіля в автосалоні в Німеччині. Один власник! Двигун, АКПП, підвіска, електрика - все працює без жодних зауважень! Салон як новий! Кузов виглядає гарно. Готовий до будь-яких перевірок! Хто купить - 100% буде задоволений.
Обмін не цікавий. Тільки продаж.
Авто в хорошому стані як для БУ авто , подрібна заміна тормозних дисків і колодок. модельний ряд 2021, салон в гарному стані теж, пробіг рідний, приїхала 57 тис. Км , зараз 76. Авто буде привезене з Америки. Машина не бита, буде лише косметичний підкрас бампера через подряпину. Авто було привезене з Америки у категорії «викрадене». Пояснюю: автомобіль був викрадений у США, страхова компанія його викупила, після чого авто знайшли та продали на аукціоні. Я єдиний власник авто. Наразі перебуваю за кордоном, тому з усіх питань можна телефонувати моєму батькові +**********77 або писати мені у WhatsApp чи Telegram +**********
Продається автомобіль. Авто приїхало з Франції в 2020 році, я другий власник. Все працює бездоганно. Продаю авто повністю обслужене по ТО 2 місяці тому(заміна колодок передніх та задніх, амортизатори передні, подушки амортизатора, тяга стабілізатора). Сідай та їдь! Сервісна книжка є. Нова резина відїздила пів року. Авто не бите (тільки переднє праве крило було тріснуте під час невдалого паркування, але я його зробив, фото тріщини скину покупцю). Дзвоніть на Viber чи WhatsApp по номеру що вказаний в оголошенні.
Авто в хорошому стані,проведено заміну масло двигуна АКПП ОЖ та фільтрів,по роботі АКПП та двигуна зауважень нема .Два ключі ,адаптивний круїз контроль,контроль тиску в шинах,електролюк, двохзонний клімат контроль,їде машина досить бадьоро ,салон збережений все працює ,перевірка на будь якому, більше по авто по телефону в оголошенні.
Автомобіль в ідеальному стані. Доглянутий. За інформацією дзвоніть за вказаним номером телефону
Автомобіль у стані “сів і поїхав”! Двигун 2.0 (136 к.с.) — потужний, надійний, економний. Дата першої реєстрації — березень 2015 року. Один власник з моменту покупки. Авто куплене новим в офіційному автосалоні в Україні. Реальний пробіг — 70 000 км. Своєчасне обслуговування, всі розхідники (масла, фільтри тощо) мінялись чітко по регламенту. Салон охайний, в авто ніколи не курили. Жодних вкладень не потребує — просто сів і поїхав. Розхід пального: – по місту — 10 л/100 км – по трасі — 7,7 л Додаткову інформацію надам по телефону — телефонуйте, все розповім!
Продам власне авто комплектація SL, шкіряний салон , повнопривідний, панорамний дах, люк, камери 360 градусів, багажний відкривається ногою, форкоп, датчики сліпих зон, full led фари та інші цікаві девайси, меню перепрошито, датчики тиску в шинах ... доставлено парктронік та відеореєстратор повне ТО пройдено на 128 тис., авто купувалися та робилось для,себе. Безпека вся,ціла в США не стріляла.
Продам стильний і доглянутий автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. 3.0 бензин, автомат, повний привід quattro — їде впевнено та комфортно. Свіжі масла, акумулятор у порядку, ходова не потребує вкладень. Чистий і охайний салон, хороша комплектація. Готовий до будь-яких перевірок. Сів і поїхав, авто для тих, хто цінує німецьку якість.
Французька Газова Установка.Зимова і Літня гума.
