- 457 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Комфортний, гарний пижик. Електрика вся працює, кожна кнопка. Акумулятор свіжий. Страхівка до кінця року. Аґрегати: мастила і ремені були заміненні. Ходова зроблена не стукає їде, як корабель. Багата комплектація, дотяжка вікон, складання дзеркал, датчики світла і дощу, круїз контроль, клімат 2-х зонний. Шкірянрй салон, електро сидіння передні з підігрівом. Андроїд магнітола з камерою заднього виду. Пежо виглядає ефектно не дивлячись на вік і сліди експлуатації. Заправляли тільки на ОККО, на 95 пульс, машина їде жваво. Машина робилася для себе і вкладалися гроші, але на даний час є потреба автівки на автоматі, тому продаємо не спішно, бо знаємо, що зробили в ній і вона не підведе, як на мене великі вкладення уже відбулися за час експлуатації. При можливості писати, не завжди можу відповісти. Дякую.
