- 345 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Mazda 3ВК Авто в хорошому доглянутому стані Технічно без нарікань Більш детальніше за телефоном viber, whatsApp.
Продам Mazda 3ВК Авто в хорошому доглянутому стані Технічно без нарікань Більш детальніше за телефоном viber, whatsApp.
По машині все працює детальніше по телефону
Авто в хорошому стані все я на фото є подряпина з правого боку
Довга база гарний технічний та візуальний стан 8 місць на обмін 9500
Офіційний автомобіль Максимальна комплектація Автомобіль весь в рідній фарбі Авто облужене Максимальна оптика Партроніки задні і передні Два комплекти резини Два комплекти дисків R20 і R19 Два ключі Безключевий доступ Камери 360 Шкіряний салон із комбінацією алькантари Масажі всіх сидінь Повний задний пакет Асистенти водія Асистент дощу Асистент світла Адаптивний круїз контроль Пам?ять сидінь Розширений пакет шкіри Підгріви і обдуви всіх сидінь Дотяжки дверей Преміальна акустика Bose Люк Холодильник Стеля із алькантари Пневмо підвіска Можливий продаж за криптовалюту (USDT) Реалізуємо ваше авто Автовикуп / Обмін / Trade-in Пригон з США та Європи Продаж за криптовалюту
Авто повністю обслужене, вкладень не потребує. Кузов в заводській фарбі. Замінені стійки та втулки стабілізатора, гальмівні диски та колодки. Замінений комплект зчеплення та масло в КПП. Мультимедіа, сенсорний екран, навігація, бортовий компʼютер, USB, SD-карта, GPS, Bluetooth, круїз контроль.
Автомобіль в доброму технічному стані.Замінено масло в редукторі.В автомобілі все працює. Комплект зимової резини на дисках в подарунок.Один власник в Україні.
продам авто в хорошому стані , мотор не димить , газ працює справна, кондиціонер холодить, багата комплектація , хороша гума , Технічно без зауважень адекватний торг біля авто
Офіційне авто з прозорою історією, купувалося в автосалоні (не Америка) я другий власник. Авто в чудовому стані, рідній фарбі, оригінальний пробіг. Встановлене та вписане ГБО. Охайний доглянутий салон, гарне світло, авто не потребує жодних вкладень, працює все, гарна комплектація, заміна мастила кожні 7.5 т км. На всі запитання відповім по телефону. Торг мінімальний біля авто.
машина в хорошому стані, сів поїхав можливий торг по питанням пишіть на вайбер
Пригнана з Німеччини, перший власник в Україні. Машинка хороша і не вибаглива, дешева в обслуговувані, бензин 1.4, розхід місто 6-7, траса 6 Є парктронік задній, електро скло підйомник передніх вікон, великий і вмісткий багажник Без кондиціонеру! Торг тільки біля капоту!
!!!Свіжо Пригнаний Автомобіль!!! !!!ВСЕ В ОРИГІНАЛІ!!! !!!Авто в рідній фарбі !!! Супер Стан як технічно так і візуально!!!! Кожна кнопка працює, нічо не стукає і не гримить!!!! Демфера не чути !!! Заправлений кондиціонер!!!! Два комплекти резини !!!! Детально по телефону !!!!
