- 229 тис. км
- Іллінці
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продам Калину Універсал хороший стан Двигун не димить не сапунить. Кпп хороша. Усі стойки замінені. Кузов доброму стані. З документами порядок. Більш детально по телефону
Продам Калину Універсал хороший стан Двигун не димить не сапунить. Кпп хороша. Усі стойки замінені. Кузов доброму стані. З документами порядок. Більш детально по телефону
Продам власну офіційну Хюндай Елантру 2008року випуску придбану в автосалоні України в червні 2008.За весь час експлуатації авто було у одного єдиного власника. Коробка АВТОМАТ ( не путайте з роботом чи варіатором) , самий простий і надійний гідротрансформстор, працює бездоганно, перемикає плавно. Двигун простий атмосферник з об?ємом 1.6 та з невеликою витратою пального, в середньому 7 літрів, газу ніколи не було. Машина має гарну комплектацію з клімат-контролем та підігрівом передніх сидінь, електро підсилювач керма та чотири склопідіймачі, тонування, сигналізація, ц.замок, бортовий комп?ютер, штатна магнітола, серворуль. Нова літня гума, новий акумулятор.Документи в порядку, договір або переоформлення.Допомоги в продажі різного виду автобізнесменів не потребую. Телефонуйте або пишіть в чат.
Авто дуже економне, повністю обслужене,працює без нарікань
Продам ВАЗ 2115 1,5 2006 р. Краще писати, часто на роботі Переоформлення! Тільки через ДІЮ!
Продаю авто в хорошому стані, повністю все працює, замінено всі росхідники, масла, фільтра, грм, чистий і охайний салон, також хороша музика ,пишіть в особисті повідомлення
Авто в доброму стані. Європа, комплектація s-line. Двигуни працюють добре. Кватро без зауважень. По електриці все що є працює без нарікань. Батарея на всі 100%, запас ходу залежить від характеру їзди, у середньому-450км. Переоформлення без проблем, торг виключно біля авто.
Продам власний автомобіль. Авто сімейне, доглянуте. Всі питання за телефоном.
Продам хороше ,надійне ,недороге в обслуговувані авто на новій резині ,клімат працює хороша комплектація з парктроніками на автоматичній КПП ,всі вікна рідні з лобовим ,авто вкладень не вимагає деталі за тлф .якщо не відповідаю пишіть у вайбер.
Власний автомобіль ,вчасно обслуговувався ,стан хороший ,детальніше за телефоном Автомобіль має сучасний дизайн, комфортний салон, м’яку підвіску та хорошу шумоізоляцію. У багатих комплектаціях доступні: Full LED оптика безключовий доступ цифрова приборка парктроніки система утримання смуги
Потрібно ремонт ГБЦ і замінити гуму Обліз лак з капоту та крил
Максимальна комплектація,новий АКБ 12 вольт,замінено випарник кондиціонера 500 S,замінено підшипники редуктора та двигуна,550 S,замінено лобове скло,були сколи.Тонування по колу дорогою плівкою.Два комплекти килимків,ще є зимні шини.Два ключі.Авто в хорошому стані,нічого не треба робити,заряд батареї хватає до 500км.Акустика JBL.
Авто в хорошому стані. Повністю обслужений.1.6 CHGA 102 к.с. грм.свічки,бронепровода,антифриз,передні задні стійки, все замінено на 185000,нова гума,гбо повністю обслужене ,фари, протитуманні ,задні,фонарі перетягнуті бронеплівкою,стоять хороші лед лампи,кондиціонер заправлений,є круїсконтроль,'любий вид переоформлення.деталі за телефоном **********
Свіжо пригнана,розмитнена, сертифікат зроблений.Мотор 2.0 працює гарно, масла не бере ,всі фільтра і масло замінено,турбіна суха. По КПП питань не має,електрика вся справна є. Машина їде гарно ,робити нічого не потрібно. На всі питання відповім по телефону. Продаю власний автомобіль.. Всім вдалого вибору ,і мирного неба.
Свіжопригнаний з Німеччини без пробігу по Україні в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ БЕЗ ВМЯТИН БЕЗ ЦАРАПИН БЕЗ КОРОЗІЇ. Усе скло включно з лобовим рідне та ціле. Двигун 1.4 бензин 90 кв -122 кс працює як годинник коробка АВТОМАТ перемикає ідеально.Салон нового авто в ДУЖЕ класному кольорі.По комплектації. ВИТРАТА ПАЛИВА 5.5 -7 л БОРТОВИЙ КОМП'ЮТЕР. КЛІМАТ КОНТРОЛЬ КРУЇЗ КОНТРОЛЬ ДАТЧИК СВІТЛА ДАТЧИК ДОЩУ ПІДІГРІВ СИДІНЬ ЕЛЕКТРО ДЗЕРКАЛА ЕЛЕКТРО ВІКНА ПІДІГРІВ ДЗЕРКАЛ ПІДІГРІВ ЛОБОВОГО СКЛА ВІКОННІ ШТОРКИ ВЕЛИКА СЕНСОРНА МАГНІТОЛА ПРОТИТУМАННІ ФАРИ В ЗАГАЛЬНОМУ СТАН АВТО ІДЕАЛЬНИЙ. Авто повністю розмитнене та готове для постановки на облік ви будете першим ВЛАСНИКОМ в Україні.Авто чистеньке стоїть у гаражі та чекає на нового ВЛАСНИКА.
Продам власне авто По машині питань немає, двигун працює ідеально і все сухеньке, і коробка також, масла фільтра і тд. замінені. Спорт руль, парктроніки перед/зад, новий АКБ, ближнє світло і туманки лед(прописані) Салон чистий не затертий і тд. Помилок ніяких немає! Є підкраси не критичні! Писати можна багато, пишіть звоніть все розповім! Можливий обмін! Перекупам і площадкам прохання не турбувати! ціна і так хороша, хто купить не пошкодує!
Авто було куплено в поліції. Автомобіль брав участь в офроудах і полюваннях, тому йому притаманні пошкодження. Авто для активної експлуатації. Має гарну проходимість по бездоріжжю. Фаркоп знімається. Захист переднього моста та рульової тяги. Авто на переоформлення. Об'єм балонів газу-90л, бензин-45. За детальною інформацією пишіть або дзвоніть. Торг біля капота. Реклама не цікавить!
