- 284 тис. км
- Горохів
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль на ходу.Масло замінене 200 км назад.Робити нічого непотрібно.Автомобіль не гнилий,піхурів нема,присутні дрібні сколи царапини.Торг на каву
автомобіль на ходу.Масло замінене 200 км назад.Робити нічого непотрібно.Автомобіль не гнилий,піхурів нема,присутні дрібні сколи царапини.Торг на каву
Автомобіль обслуговувався на тойота сервіс. Ходова із стойками поміняна місяць тому. Не бита не крашена. Автомобіль надійний та економний. Деталі по тел. Крашена задня права дверка.
Автомобіль в ідеальному стані Фарбований лише передній бампер Комплектація Wind Повний привід 77.4 кВт Все в ідеалі ,близько нової машини Немає зауважень Приїжджайте, дивіться,купуйте,будь які перевірки Невеличкий торг присутній
Машинка на ходу,сідай і їдь Перший власник,всі питання по телефону.
авто в хорошому стані.деталі за тел.
Все на ходу, деталі за телефоном
Продам авто в гарному технічному та візуальному стані, двигун працює тихенько без сторонніх звуків, кпп працює ідеально, підвіска без нарікань, кузов без нюансів, салон не знищений , не курили.Загалом доглянуте,обслужене авто. Все справне та працює. Замінено комплект ланцюга, роликів, масло. З автомобілем додається ще комплект зимової гуми
додатково присутня літня резина на титанах
?Третій власник загалом ?Другий власник по Україні ?Замінений ГРМ ?Замінена Турбіна ?Реальний пробіг ?Рекомендую!
ауді а6.обслужена.сів поїхав.резина все добре .торг у капоту
Продам авто, все повністю справне, на ходу, робити нічого не потрібно, сів та поїхав. На пропозиції типу " заберу за 5500" відразу мимо, продажа не термінова
Авто в доглянутому стані,другий власник.Інжектор.Всі розхідники мінялися своївчасно.
Машина сів поїхав вкладень не потребує Коробка 6ст
Продам Opel Astra G 1,4 газ-бензин, ходова не стукає,мотор в доброму стані торг присутній деталі за тел
Автомобіль в дуже хорошому технічному стані,машина повністю обслужена,їздить на дорогій якісній моторній оливі,заміна на кожних 10 тис. (олива +фільтри).Повністю перебрана передня та задня підвіска, замінено 2 троси ручніка, замінено замок багажника,замінено передні та задні гальмівні колодки,радіатор пічки,свічки запалювання,є два ключі.Додатко віддам ще один комплект ковриків. Машина не була бита,на машині є несуттєві неприховані подряпини ,але з ними вона була куплена.Авто варте уваги,так як все робилось для себе,всі запчастини привозились з Польщі. Перекупів прошу не турбувати,хотілось би віддати авто в хороші руки.Можливий торг в межах розумного лише біля авто.
Авто майже не їздило В ідеалі За рік проїжджало максимум 5 тис
