- 400 тис. км
- Глухів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль повністю обслужений , замінено масло в апп, ремінь грм ролики помпа, авто в гарному стані , по автомобілю є витяг з корвертікалу , по всім питанням звертатися по телефону.
Продам Ниву в нормальному стані. Всі питання по телефону.
Продам ниву в гарному стані сів і поїхав за детальною інформацією телефонуйте пишіть
Продам jeep grand cherokee дуже гарному стані професійно відновлений куча всяких датчиків підігрію старт-стопи датчики сліпих зон і все що потрібно повний привід масла фильтра всі замінені в двигуні і в коробці. Можлива доставка в інше місто по домовленості.
Власне авто. Я другий власник з 2013 року. Стан на фото. Додаткова інформація по телефону. Якщо не на зв’язку пишіть чи телефонуйте WhatsApp, Viber.
Продам власний автомобіль Volkswagen Golf 4, 2002 року випуску, в ювілейній коплектації. А саме клімат-контроль (Climatronic)-пічка гріє прекрасно, кондиціонер охолоджує ідеально. Повний електропакет (4 склопідйомники), електрорегулювання дзеркал, електро люк, омивач фар, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь. По електриці все працює. Салон чистий не прокурений. На сидіннях чохли з екошкіри, EVA-килимки. Встановлена гарна акустика. В авто робити нічого не потрібно. По ходовій частині питань не має. Мотор масло не бере. Торг присутній біля капоту. Є місце де ви зможите подивитись авто з усіх ракурсів.
авто повністю доглянуте та обслужине
Продам ауді на повному ходу,страховка до Грудня,двигун не димить,не кипить,нове масло.по кузову є моменти.газ вписаний, переоформлення.
Авто в хорошому стані, їде м'яко, комфорт на рівні. 3.0 бензин, надійний та комфортний двигун. Класичний бізнес-седан, який досі виглядає солідно. Весь в рідній фарбі. Встановлена нова все сезонна гума 2026 року. Двигун сухий, підтікань не має. Замінено антифриз та масло в двигуні 3000 кілометрів назад, також замінено та обслужено гальмівні колодки. За додатковою інформацією звертайтесь, якщо не на зв'язку - телефонуйте за допомогою мессенджерів.
ВАЗ 2107, перший власник з салону (купувалась в 2005 році) Гаражне зберігання, взимку не їздила. Кузов не варився, рідний пробіг. Є незначні підкраси та одна невелика вм’ятина — все на фото, без сюрпризів. Повністю на ходу. Документи в порядку. Ціна та деталі по телефону.
Продам легенду, двигун ВСВ 1.6, економічний та невибагливий, автівка технічно повністю обслужена, масла фільтра, антифриз та гальмівна рідина поміняні , фільтра на ГБО, багато чого зроблено (поміняні гальмівні диски з колодками, передні амортизатори з пружинами, свічки та ЕГР, новий двигун заднього склоочисника, трапеція переднього склоочисника відреставрована, встановлена 2х стороння сигналізація, літня гума нова 1 сезон на титанах, зимня також нова 1 сезон, на сталевих дисках з колпаками. Дуже "збите" та живе комфортне авто на всі свої гроші, в гарній комплектації . Пороги були поміняні рік тому і всі полості промовілені, машинка при піднята та встанрвлен захист картеру,тому до бордюрів можно під'їжджати не боячись. Продаж в зв'язку з придбанням іншого авто. Торг в розумних межах біля капоту, за 4 не віддам, обмін не цікавить, тільки переоформлення
Продам Ford Transit connect 2009 року. Двигун 1.8 дизель 110 кВт. 4200. Нова АКБ. Потребує ремонту
Автомобіль повністю технічно обслугований, сів і поїхав, мотор не чіпали, я 2-ий власник, машина чудово керується та прекрасно відчуває себе на дорозі, торг біля капоту, всі питання по телефону
Продам власне авто ВАЗ 2114 в чудовому стані, оригінальний пробіг.По мотору і ходовій все нормально, масло не їсть.Авто повністю на ходу, сів поїхав. Нові зимові шини. Авто після ремонту. Всі подробиці та питання за номером телефона . Торг присутній.
Продам свій автомобіль Т5GP 2011р.випуску.машина в ідеальному стані,колеса R17.Увесь бус заклеєний плівкою з малюнком.По документах грузовий.За більш детальну інформацію дзвоніть.
Продам Skoda Octavia tour WTS. Мотор масла не бере. Клімат-контроль. Кондиціонер працює. Стоять фари L&K. Гума нова 2025 року. Акумулятор новий 2025 року. На свої роки відмінне авто. Торг. Усі питання в телефонному режимі.
Авто з США.35-ка.Рестайлинг. Приганялося не бите (битки тоді не ввозилися). Було 2 господарі. На даний момент вкладень не вимагає. Двигун працює ідеально (газу ніколи не було). Коробка автомат стоїть нова і новий радіатор її охолодження.Новий радиатор кондиціонера.Новые фары. Ходова повністю перебрана. Рейка перебрана на гарантії (не сопліт і не підтікає).Новий насос ГУР. Сигналізація.Покупець буде задоволений двигун мільйонник.Хто хоче авто який не турбує а радує -це для вас.Можливий торг.
