- 117 тис. км
- Глухів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Надійне та економне авто, є невеликі нюанси але в цілому не гниле, 8 літрів газу по місту
Надійне та економне авто, є невеликі нюанси але в цілому не гниле, 8 літрів газу по місту
Skoda Octavia 2009 р.в., універсал, 1,8 турбо-бензин, сімейний автомобіль з достатньо жвавим двигуном , повний привід 4х4! Здійснено капітальний ремонт двигуна (була проблема з масложором) наразі масло не їсть! Фото додаю! Не бита, не фарбована ! Детальні питання по телефону або при зустрічі! Торг присутній
Авто мало їздило, двигун 1,6 масло не бере
Продам ланоса. Кожен день на ходу
Авто на ходу, сів поїхав, трохи потрібно зварювання дверей та багажника, двигун масло не бере, соплів немає.
дзвоніть не соромтеся
Зимова резина на литих дисках в гарному стані.Шкіряний салон,круіз контроль,все працює,дорога газова установка,лед фари.
Продам терміново добре авто на повному ходу, торг на каву біля капоту.
Автомобіль для своїх років в гарному стані. 5тис назад була заміна ременів, роликів та помпи, також були замінені сальники клапанів. На зимовій гумі. Встановлено нове гбо.
Авто в доброму стані. Пороги стоять оцінковані, днище повністю поварене та оброблене . По докам машина чиста сам перевіряв коли брав. Сім років їв моєму користуванні. Телефон хазяїна є.
Мотор робить справно. Машина на ходу. Є нюанси по кузову. Любий вид переоформлення.
Об'єм двигуна 1.7 інжектор, 5-ти ступка - летить наче птах, Гбо 4-го покоління. Мотор 1.7 та ГбО вписані до тех паспорту. Кузов оброблений, замінені масла, фільтра, в карданні масло, задні тормозні диски, супорти, гальмівний трос. Замінений стартер на редукторний, заводиться з полутика. Центральний замок. Мається фаркоп. По електриці робе все до єдиної лампи. Тонована по кругу. Диски 14 R, нова гума. Салон збережений в оригінальному вигляді, доглянутий, без тріщин на панелі
Продаю ЗАЗ Sens 2006. Пробіг 226 тис.км, газ/бензин, об'єм двигуна 1,3 л, ручна/механіка. Ходова перебрана, стартер новий, акумулятор новий. Машина у задовільному стані. Газ вписаний. Торг
Продам авто в гарному стані, з переоформленням, 65kw ,всі питання по тел ********** або на ватсап
Требуе ремонту ходовой.Газ вписаний документи в порядку любе оформлення.
Продам Рено в гарному стані, машина нещодавно пригнана з Германії , я перший власник,нова резина, мотор сухенький , слідуючи питання по телефону
