- 138 тис. км
- Глухів
- 1.7 л.
- Ручна / Механіка
доброго дня мотор після капітального ремонту акумулятор Новий зад перебран
доброго дня мотор після капітального ремонту акумулятор Новий зад перебран
Hundai Tucson 2.0 газ/бенз.Технічно та візуально гарний туксон. Кузов цілий у ДТП не був, не фарбований, іржі та гнилі немає ніде! Клімат заправлений та морозить. Ходова в порядку не стукає. Мотор як годинник олія не бере не димить. Газ встановлений і вписаний. Салон чистий та акуратний. З документами порядок.
Daewoo Lanos, 2007 р.в., 1,6 л., 16 клапанний, стоїть газ 4-го покоління. Електросклопідйомники, ГУР, кондиціонер, все працює. Стан - сів і поїхав. З пропозиціями «заберу за 2 тис» і так далі, прошу не турбувати. Розумний торг присутній. Переоформлення, авто на мені. Можу бути не на звʼязку, пишіть або дзвоніть у вайбер
Авто в хорошому стані без ключового доступу електропідсилювач керма кондиціонер 4 склопідйомники парктронік електро дзеркала ремені ролики масла замінені на ходу продаж тільки з переоформленням можливий пригон за домовленностю
Авто у відмінному стані без жодного підкрасу кузов у кераміці технічний стан в ідеалі проведено повне Т.О.за авто був ретельний догляд.Нова гума.Детально за телефоном.Торг!!!
Продам сімейний надійний, економний та доглянутий автомобіль. Перший та єдиний власник в Україні, в 2019 році авто приганялося під себе. Авто в чудовому стані, двигун, коробка працюють ідеально, в ДТП не була. Допомоги в продажі не потребую, продаж не терміновий.
Авто в гарному стані. Робити нічого не треба. Ремінь ГРМ, масло в двигуні поміняні. ГБО 4 покоління.
Багато чого зроблено, є всі папірці, у хідність закинуто 40+ Якщо не беру трубку пишіть у будь-який месенджер
В чудовому стані! Газ вписаний (працює на газу і на бензині) Ева коврики В автомобілі не було і нема ні іржі, ні дірок … ні по арках , ні по днищу , ні по порогах! У ДТП не був !
В хорошому стані. На обмен дороже.
Авто в гарному стані, питання по телефону(бажано ватсап)
Гарне авто,нічого робити не треба.Є все для комфортної їзди,круіз,клімат.Сервісна книжка,два ключи , два комплекти резини,зима гудєар,літо фула низькопрофильна,два комплекти ковриків.Авто офиціал,куплена в автосолоні Київ.Торг присутній.
машина в отличном состоянии, все вопросы по телефону, больше фото в вайбер.
На ходу, потрібно замінити бак поржавів поки їздить на каністрі.і потрібно ще відрегульовати карб купив новий девяточний немає часу займатись деталі за тел цікавить обмін на мото
В гарному доглянутому стані не потребує додаткових витрат. Двигун самий надійний К9К паливна система без нарікань, все обслуговується по регламенту всі рідини замінені, ходова частина без нарікань, салон доглянутому стані. В авто є люк с панорамою все працює все гарно є парктронік підігрів передніх сидінь повністю стоїть єлектропакет. Хто купить буде задоволений
Продам своє авто в хорошому стані.всі питання по тел. .
