- 321 тис. км
- Бровари
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані сів поїхав вкладень не потребує можливий обмін на авто з2008року до6500&
Авто в гарному стані сів поїхав вкладень не потребує можливий обмін на авто з2008року до6500&
Повний привід,понижайка,блокіровка працює. По мотору- бере масло По кузову не гнилая З документами порядок. Не завжди можу бути на зв'язку, пишіть на вайбер
Цілком справна, тепла і комфортна машина. Коробка автомат, кондиціонер, підігрів передніх сидінь, парктронік, камера заднього виду, гідропідсилювач керма, вибір режиму руху, система допомоги при підйомі і спуску і так далі і тому подібне. Автомобіль повністю обслужений, ніяких вкладень не потребує, претензій до жодного з агрегатів чи кузова немає. Антикорозійна обробка зроблена двічі речовинами різного складу. Два комплекти гуми.
Продам власне авто,в моєму використанні з 2012року на ходу в гарному стані.Салон живий(перетягнутий),ходова жива,нова резина(зима),двигун після капітального ремонту(знаходиться на обкатці) Потребує зварювальних робіт та частиного ЛКП,на фото видно.Телефонуйте розкажу в дрібницях все що цікавить.
Ford focus third generation(2014)
Офіційний автомобіль, повна історія обслуговування на офіційному дилері. Ідеальний стан без ДТП та фарбувань, один власник. Газ встановлений, вписаний. УВАГА!!! Автомайданчики, автобізнесмени, рекламісти в інстаграм, прохання не телефонувати і не пропонувати свої послуги. НЕ ПОТРІБНО!
Продам автомобіль 1.8 газ/бензин, вкладень не потребує,нові гальмівні диски,резина 2023 рік ,салон збережений,нові Led лампи,має незначні сліди використання на кузові.мотор після капремонту (є чеки) акумулятор на гарантії Торг присутній Я власник,любий вид переоформлення
Офіційне .Кузов некрашений небитий,непідкрашувався, стан-нового перломутровий білий колір, авто в гарному стані ще в наклейках ,двох літровий двигун гідротрансформатор коробка комплектація престиж шкіряний руль з підігрівом в авто все є.На всі питання відповім по телефону Прохання Майданчики нетурбувати..
Автомобіль повністю у справному стані, купувався у Київі на офіціалі , 2-гий власник. Обслуговування на офіційному сервісі, всі відмітки є у сервісній книзі, останнє ТО три місяці тому на 75 000 км, змінені масло, фільтра, передні і задні гальмівні диски і колодки. Клімат контроль, підігрів сидінь і дзеркал. Тонування скла, еко чохли в салоні. Рідний побіг, без ДТП. Продаж у зв?язку з покупкою авто іншого класу.
Продам Нисан тидан на автоматі, 1.6 газ бензин, вписаний в тех.паспорт. Мотор коробка передач працюють нормально, не штовхається, гума 9зима, місцями є сліди експлуатації, сів поїхав, з доками порядок, можливий обмін на авто дешевше.
Площадкам не турбувати. Вашій увазі моє авто volkswagen golf 5 універсал 2009 року. Мотор 1.4 cavd компресор турбіна, механіка 6 передач. По техніці питань нема, мотор працює добре, масло не їсть так як робився. Каталізатор вирізаний, було зроблено для того щоб мотору краще дихалось,тому світиться чек.На авто з заводу встановлені більш кращі гальма ( більшого діаметру), підвіска відчуває себе чудово. Багата комплектація, датчик світла, дощу, омивачі фар, парктроніки всюди, круіз контроль, система тиску в шинах, підігрів передніх сидінь, двух зонний клімат контроль( працює відмінно), мульти кермо,доволі класні передні сидіння, регулюються як завгодно і чудова бокова підтримка.Все штатне, ніякого колхозу
Авто, в доброму стані, 1700 км,як зроблене повне ТО(з АКПП).Встановлений газ, вписаний у технічний паспорт. літня і зимна резина на легкосплавних(якісних) дисках. Всі деталі за номером телефону.
Автомобіль в гарному стані. Автоматична коробка працює чудово. Двигун також. Наявні парктроніки, що дуже допоможе в паркуванні. Машинка надійна, шустра, маневрова та економічна від дочірньої компанії TOYOTA.
Автомобіль 2013 року куплений в автосалоні в чудовому стані.Я третій власник.До 140 тис.обслуговувалась на офіційній СТО.На 145 тис.замінений ремінь ГРМ ролики,помпа,свічки всі рідини та задні колодки.На 162 тис.замінені пер.торм.диски та колодки,також оригінальні стійки та втулки стабілізатора.Стоїть нова зимова гума 195/65R15.Літня гума йде в комплекті.В автомобілі абсолютно все працює,ржавчини нема ніде.Красились задні праві двері(була глибока царапина)поставили оригінал.Автомобіль без ДТП.Стоїть ГБО 4 та LED лампи на ближній,дальній і габарити,камера заднего виду.В комплекті оригінальні резинові коври салону.В автомобілі не курили.Машина в чудовому стані на свої роки і готова для будь яких перевірок.
авто в хорошому стані,обслуговувалось вчасно і постійно.дкже багато чого зроблено і замінено.ходова вся замінена,мотор і КПП в хорошому стані,все що зроблено по автівці сюди писати-часу не вистачить,.антикорозійна обробка зроблена,пороги та арки поварені літом.гарний торг але біля капоту, вся інша інфа кому буде цікаво, питайте,все розкажу й покажу як є,в даному авто немає ніяких ''нюансів'',дуже просто і надійне,а також економне авто,всі запчастини є всюди в продажу в наявності і по ціні майже як на Ланос,Миру всім нам!Все буде Україна ?? Слава нашим Героям!!!
Авто в гарному стані, інжектор, рестайлінг, інжектор 406 працює рівно як на бензині, так і на газу; газовий балон 70л, ходова не гримить, кузов повністю задутий(стан кузова оцінюю на 4 - є дрібні сколи), безключовий доступ, заводиться з кнопки, масло не бере, замінено бензонасос, повітряні патрубки, акумулятор, за остані 3 роки наїздила близько тисячі км... купувалася для навчання та практики, по авто потрібно відремонтувати або замінити праве переднє крило(протерте ошулою воріт та замінити задній правий поворотник, торг присутній біля капота, не по телефону
Продам авто в гарному стані
Продаю терміново. Авто на ходу. По кузову є чим зайнятися. Цікавить обмін на дешевше авто з вашою доплатою, бажано дизель.
